Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podnoszenie elektryczne szyb z tylu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podnoszenie elektryczne szyb z tylu

    My tu sie smiejemy, ze Octaviami doginaja starzy nieudacznicy, a okazuje sie, ze dla niektorych Octa to wyznacznik lepszego statusu spolecznego... :lol:

    Ponoc jezdza nimi Ci, ktorym kupili je dziani rodzice, albo maja na nie kase z lewych interesow... :lol:

    Polecam lekture:
    Skoda3City - artykul "BARDZO PILNE, PROSZE PRZECZYTAC - TROJMIASTO"

    Kolejny klub/forum-kwiatek sadzac po tych komentarzach - no ale maja prezesa...

  • #2
    Podnoszenie elektryczne szyb z tylu

    Ostatnio zauwazylem, ze lewa tylna szyba nie opuszcza mi sie z panelu kierowcy. Jak nacisne przycisk na drzwiach lewych tylnych, to spoko dziala.
    Jak naciskam przycisk w panelu kierowcy (drzwi), to slysze pykanie, ale szyba sie nie opuszcza, ani nie podnosi.

    Co to moze byc ?? przycisk kierowcy ?? (przeciez cos tam sygnalizuje, bo pyka) czy jakis przekaznik (jak tak to ktory i gdzie jest ??) a moze cos zupelnie innego ??


    PS. Zapalniczka w tunelu srodkowym mi tez nie dziala - a ze nie pale, to nie poruszam tematu.

    Pozdrawiam Dig Dug
    Była O1 jest F2.

    Komentarz


    • #3
      a u mnie korbka i problem z głowy :lol: hehe

      Komentarz


      • #4
        Spoko spoko - problem polega na tym, ze ja z miejsca kierowcy sobie nie otworze, ale pasazer otwiera bez problemu i nie musi krecic korba hehe
        Była O1 jest F2.

        Komentarz


        • #5
          zajrzyj do podnosnika jak najszybciej bo ja juz dwa wymienialem najpierw po lewej pozniej po prawej,to jest jakis fabryczny mankament przynajmniej u mnie!!ehh

          Komentarz


          • #6
            witam.a u mnie jest na odwrót pasażerowie siedzący z tyłu nie mogą opuszczać szyby bo mi nie działaja obydwa przełączniki a z panelu od kierowcy mogę wszystkimi sterować to może ktos mi tez cos doradzi co i jak?dodam tylko że wymieniałem cały mechanizm w dzwiach kierowcy tjrowadnice z linkami itp.
            octavka combi 1,9 tdi agr-ciekawa zabawka

            Komentarz


            • #7
              Adam32rst, A ten przycisk u kierowcy w podlokietniku w drzwiach masz odblokowany?? I czy aby on na pewno dziala, bo moze sie zacial.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Maicroft
                Adam32rst, A ten przycisk u kierowcy w podlokietniku w drzwiach masz odblokowany?? I czy aby on na pewno dziala, bo moze sie zacial.
                Znajomy kiedyś miał ten sam problem :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
                "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
                Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
                Pionek znów gra.......

                Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
                www.dynosoft.pl

                Komentarz


                • #9
                  ten przycisk to mam odblokowany,ale to nic nie zmienia, luca a ten znajomy to jak rozwiązał ten problem? :? a i jeszcze jedno a co to sie porobiło jak zamykam drzwi kluczykiem to mi sie zamykaja tylko dzwi od kierowcy(mam centralny zamek) a jak od pasażera to zamyka wszystkie
                  octavka combi 1,9 tdi agr-ciekawa zabawka

                  Komentarz


                  • #10
                    W drzwiach kierowcy musi cos nie laczyc przy zamku, bo w drzwiach przednich montowane sa silowniki typu master.

                    Co do szyb, zobacz czy aby na pewno wszystkie kostki byly domkniete, bo cos mi sie wydaje, ze tu jest problem.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X