Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia I TDI - zakup

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia I TDI - zakup

    Zamieszczone przez MisiekWAW
    no nie wiem :roll: ja juz zacząłem :zlosnik:
    Ja tez juz zaczolem

    [ Dodano: Czw 26 Maj, 05 23:04 ]
    Zamieszczone przez Emil
    ale tutaj "zacząć" liczy się dopiero od 4 piwa :diabelski_usmiech
    To ja ide po czwarte k
    Just Grisza

  • #2
    Octavia I TDI - zakup

    Witam wszystkich miłośników Octavii,
    W najbliższym czasie mam zamiar kupić w salonie Octavię Combi Tour Plus 1.9 TDI (90KM) (z klimatyzacją, alarmem i CD). Niestety na II zabraknie kasy, a jeśli chodzi o moc, to ponoć można tanio dokupić odpowiedni chip. Z tego, co słyszałem to oprócz standardowych rabatów w salonie można uzyskać bonus w postaci dodatkowego wyposażenia, z tym, że nie wiem mniej więcej, jakiej wartości opcji należy oczekiwać, a nie chciałbym przepłacić. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii, to proszę o info. A ... i jak myślicie, czy czasem pod koniec roku, jak się będzie kończyć era Octavii I, ceny nie pójdą w dół? Ponieważ nie mam doświadczenia z tym autem, proszę również o uwagi, co do wersji.
    Pozdrawiam,
    Grzegorz
    życie zmienia marzenia ...
    1.9TDI ALH powered by MT: 120KM/260Nm

    Komentarz


    • #3
      Witaj, cena pod koniec roku o ile na 100% przestana je produkowac moze troche spasc. Z drugiej strony nie spodziewalbym sie cudow. Wtedy i tak masz rocznikowo samochod o rok do tylu wiec z tymi znizkami wyjdzie na to samo.

      Co do wyposazenie to lakier metalik, jakies relingi, dywaniki nie powinno problemu. Co do wiekszych to juz roznie. Albo jedno albo drugie.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Jak dostaniesz gratisów za 2.5 tysiąca... Powinieneś być zadowolony k
        www.soft-car.pl
        www.chiptuning-gdansk.pl


        - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
        - Wyłączanie DPF
        - Hamownia Obciążeniowa

        Komentarz


        • #5
          u mnie w ASO radio dają bez gadania...

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez adik_s
            u mnie w ASO radio dają bez gadania...
            A mi w tym samym ASO dali tylko gumowe dywaniki i zamontowli radio :? Nie jestem pazerny chcialem tylko jeszcze alarm ,ale byl juz fabrycznie zamontowny 8)
            Ale zebym wiedizal ze mozna duzo wycyganic to bym jeszcze podlokietnik wziol :szeroki_usmiech
            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Samiec
              Zamieszczone przez adik_s
              u mnie w ASO radio dają bez gadania...
              A mi w tym samym ASO dali tylko gumowe dywaniki i zamontowli radio :? Nie jestem pazerny chcialem tylko jeszcze alarm ,ale byl juz fabrycznie zamontowny 8)
              Ale zebym wiedizal ze mozna duzo wycyganic to bym jeszcze podlokietnik wziol :szeroki_usmiech
              To bzykanie nazywasz alarmem !!! Mnie też zamontowali jakieś pierdzenie, ale jak to zobaczył elektryk to się uśmiał. To zwykły straszak, i powinni kogoś powiesić w SKODZIE za to !!! Kupujesz samochód za tyle kasy i nawet porządnego alarmu nie założą !!! :evil:
              ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
              www.wasilewski-foto.pl
              KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez wasyl
                To bzykanie nazywasz alarmem !!! Mnie też zamontowali jakieś pierdzenie, ale jak to zobaczył elektryk to się uśmiał. To zwykły straszak, i powinni kogoś powiesić w SKODZIE za to !!! Kupujesz samochód za tyle kasy i nawet porządnego alarmu nie założą !!! :evil:
                a różnią sie te `w prezencie` od tych, za które niby sie płaci ?? u mnie jakis wpakowali za 800zł... i myslalem, ze to nie głupie jest...
                chociaz.. dla specjalisty to kazdy alarm to kwestia paru sekund... alarmy są dobre na gnojków chcących `pojeździć`...

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez wasyl
                  To bzykanie nazywasz alarmem !!! Mnie też zamontowali jakieś pierdzenie, ale jak to zobaczył elektryk to się uśmiał. To zwykły straszak, i powinni kogoś powiesić w SKODZIE za to !!! Kupujesz samochód za tyle kasy i nawet porządnego alarmu nie założą !!! :evil:
                  Nie wiem jakie ASO montuje (pewnie kazde inny),ja mam zamontowany fabrycznie w czechach. Kosztowal 1200zl i jest oki tylko domykania szyb nie ma :evil:
                  TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Samiec
                    Zamieszczone przez wasyl
                    To bzykanie nazywasz alarmem !!! Mnie też zamontowali jakieś pierdzenie, ale jak to zobaczył elektryk to się uśmiał. To zwykły straszak, i powinni kogoś powiesić w SKODZIE za to !!! Kupujesz samochód za tyle kasy i nawet porządnego alarmu nie założą !!! :evil:
                    Nie wiem jakie ASO montuje (pewnie kazde inny),ja mam zamontowany fabrycznie w czechach. Kosztowal 1200zl i jest oki tylko domykania szyb nie ma :evil:
                    a moj ma domykanie szyb ( i co z tego jak mam na korbke :| ) Od cholery tam tych finkcji, ale korzystamy z antynapadu i zamykania drzwi po wlączeniu zaplonu... (te drugie coś sie pierdzieli bo powinny sie otwierac wszystkie przy otwarciu jednych a trzeba wyłącz silnik, upierdliwe to jest :| )

                    Komentarz


                    • #11
                      ja dostalem znizke procentowa, alarm, zimowki 16stki i dywaniki... bylem zadowolony
                      A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                      Komentarz


                      • #12
                        Dokładnie mój tata kupił taką octavke jak chcesz kupić tylko bez alarmu (teraz żałuje) i bez cd (bo mieliśmy naszego cd) i dostaliśmy od ASO w Kielcach... Blokade na skrzynie biegów NIEDŹWIEDŹ..komplet dywaników gumowych,kpl. chlapaczy przeciwbłotnych i inne badziewia o których zapomniałem... ogólnie było tego na około 1700zł...
                        BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                        Było O1 jest O3

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X