Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] xenony do O1 (przed liftingiem)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    bastek016, i co z tego wynika

    Komentarz


    • #27
      musze powiedziec że obrys odbicia swiatła jest jak by ktoś na scianie farbą namalował , zwykły reflektor swiecił gdzie popadnie . Światło nie oślepia sory heh edytowałem temat i napisałes jak było mam golfika hehe

      Komentarz


      • #28
        Witam.
        Gdzie można kupić dobre, legalne, i kompletne lampy xenonowe do Octavi z 2003 r.
        pozdr

        Komentarz


        • #29
          najtaniej chyba na allegro, czasami pojawiaja sie tez ogloszenia u nas w dziale kupie/sprzedam - ceny pomiedzy 1000zł za komplet uzywek do 1800~2200 na nówki.
          pozdrawiam
          Adam W.

          Komentarz


          • #30
            legalny zestaw świateł xenon zgodnie z przepisami homologacyjnymi do stosowania w pojazdach musi posiadać ,między innymi spryskiwacze reflektorów oraz układ ich poziomowania. Stanowi o tym regulamin EKG ONZ nr 48, w której jest opisane o światłach samochodowych. Polska musi się także stosować do tego regulaminu. Stosowanie innych rozwiazań jest nilegalne.
            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
            =================================================

            Komentarz


            • #31
              endryu, jesli zaglebisz sie dalej w ten przepis doczytasz ze w szczegolnosci dopuszca sie regulacje reflektorow "pokretlem" dostepnym z siedzenia kierowcy - czyli silniczki manualnej regulacji reflektorow tez sie nadaja (rozmawialem z diagnostami i z drogowka) - natomiast 100% wymogiem sa spryskiwacze
              pozdrawiam
              Adam W.

              Komentarz


              • #32
                Pytałem się o xenony hid w stacji kontroli pojazdów i oni powedzieli że jeszcze nie słyszeli żeby ktoś za to zabrał dowód (mowa o pomorzu ) i że oni nie robią problemu z tego jak ktoś sobie je zamontuje pod warunkiem że ma spryskiwacze i dodrze ustawione ogniskową .
                Daniel

                Komentarz


                • #33
                  lilo, nie słuchaj pseudodiagnostów, dla których liczy sie tylko kasa za przegląd i oby do przodu, do kolejnego przeglądu. Do reflektora homologowanego i konstrukcyjnie przeznaczonego do określonego źródła światła nie można stosować innych źródeł światła. Jest to opisane na poprzewdnich stronach tego topika. Na terenie Wrocławia i okolic misiaki ścigaja za takie przeróbki, leci dowód rejestracyjny i wizyta u diagnosty, który sie cieszy (kasa, kasa za sprawdzenie reflektorów) i później kolejki w wydziale komunikacji przy odbiorze dow. rej. Za przymykanie oczu przez diagnostów, dla nich jest ryzykowne. Za stwierdzenie lewizny w stacji kontroli pojazdów diagnoście cofa się uprawnienia a może także zostać zamknięta stacja kontr. poj.

                  Ale kasa robi swoje, ta na rachunek oraz ta na "umowę zlecenie" z diagnostą. Wystarczy sie umówić na okresloną ilość "biletów Narodowego Banku Polskiego" i czas przyjemnie zleci w trakcie przeglądu. Co kraj to obyczaj.
                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                  =================================================

                  Komentarz


                  • #34
                    Szczerze mowiac to duzo tego jezdzi u nas na pomorzu. Niektore slepia a niektore pieknie swieca. Niewiem od czego to zalezy. Pamietam tez, ze ktos pisal, ze zalozyl zarowki jakies najlepsze Philipsa i tez gdy jechal w nocy to mu mrugali, ze jedzie na dlugich wiec niewiem czy to tez rozwiazanie. Tyle, ze jak kogos zabije to nikt sie do mnie nieprzyczepi, ze mam osprzet bez homologacji. Ojciec ma xenony u siebie i tez mi czasem mrugaja lampami, ze ich oslepiam a jade na krotkich. Nasunela mi sie jeszcze jedna sparawa. Wielu uzytkownikow Octavii jezdzi na zalozonych ori xenonach ale bez auto- poziomowania i niebyl bym tego taki pewien, ze tez nikogo nieoslepiaja. A z autopsji wiem, ze auto-poziomowanie nie dziala tylko na postoju zaraz po przekreceniu kluczyka jak to niektorzy sadza tylko caly czas gdy wlaczone sa reflektory. Co myslec o HiDach? Sam juz niewiem. Niezaloze ori ksenonow bo musialbym przerabiac caly przod, czego poprostu niechce. Poki co HiDow tez niezaloze. Sprawa w toku :P

                    Komentarz


                    • #35
                      Misiekoctavia, ale jak ktos w Ciebie walnie ( odpukac ) to zrob sobie poliftowke :P
                      Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                      Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                      ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                      TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                      Komentarz


                      • #36
                        misiek^wro, juz mialem jesli pamietasz okazje i nieskorzystalem Chyba, ze PZU stawia :P Ale z nimi to sam wiesz jak jest :wink: Ale ja serio lubie swoj old style

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X