Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filtr oleju...?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Filtr oleju...?

    Dokladnie - ten silnik jest przecietny jesli chodzi o dynamike i spalanie, ale nie do zabicia... :twisted:

    Mozna brac - 215kkm to jest pestka - 80% sprzedawanych samochdow ma tyle i wiecej tylko cofa sie im liczniki, dlatego w tym kraju ciezko jest kupic samochod uzywany, ktory ma wiecej niz 100-150kkm... na liczniku... :lol:
    RS BLUE

  • #2
    Filtr oleju...?

    Duzo sie tu na forum pisze o dobrych olejach,a mnie zastanawia czy sa jakies lepsze filtry oleju (te papierowe w TDI) od tych co sprzedaja w ASO(orginalnych skodowskich) ? :roll:
    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

    Komentarz


    • #3
      Mozna kupic drogie filtry oleju - czy jest sens ich uzywania tego pewnie nawet najstarsi indianie nie wiedza...
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez MiKruS
        Mozna kupic drogie filtry oleju - czy jest sens ich uzywania tego pewnie nawet najstarsi indianie nie wiedza...
        a jesteś w stanie tak wskazać palcem i nazwać (marka) ten "drogi" filtr oleju ?? :diabelski_usmiech
        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

        Komentarz


        • #5
          Jak kogos interesuje to w cenie Filtrona jestem w stanie miec kazda ilosc filtrow powietrza i oleju. Jedynie nie bedzie faktury, a to wielu interesuje. Dokladne ceny moge podac wieczorem, bo nie mam przy sobie cennika.
          Aha filtry sa z tej samej linii co oryginaly, tylko ze robi je francuska firma.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Nexus6
            a jesteś w stanie tak wskazać palcem i nazwać (marka) ten "drogi" filtr oleju ?? :diabelski_usmiech
            Slobo sie orientuje w temacie, ale np. Knecht, Mahle...
            TDI 205PS

            Komentarz


            • #7
              a ja polecam MANN FILTER - ewentualnie SEDZISZOW, ktory bierze papier od MANNa...

              P.S: niedlugo bedzie spora oferta na czesc eksploatacyjne do Octavii, wrazie szybkiej potrzeby to poprosze PW.
              bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
              Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
              Perfect service by DobryGrzesWawa

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Jackal
                a ja polecam MANN FILTER .
                k
                Zamieszczone przez Jackal
                niedlugo bedzie spora oferta na czesc eksploatacyjne do Octavii, wrazie szybkiej potrzeby to poprosze PW.
                a co do cen to wystarczy zapytać ... :diabelski_usmiech
                With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                Komentarz


                • #9
                  mann jest wkladany na 1 montaz-w kazdym razie w Poznaniu

                  moze w skodach cos tanszego wkladaja :?

                  ja laduje filtrona

                  Komentarz


                  • #10
                    Wie ktos moze kto produkuje filtry dla skody (VAG grupy)? :roll:
                    Ten "MANN FILTER" to dobra firma? ,bo pierwszy raz o takiej slysze ops:
                    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                    Komentarz


                    • #11
                      @Samiec - tak jak napisał danielpoz - M+H idą na pierwszy montaż w VAG'u
                      k
                      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Nexus6
                        @Samiec - tak jak napisał danielpoz - M+H idą na pierwszy montaż w VAG'u
                        k
                        Nie zaczailem tego "w poznaniu" ops:
                        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez danielpoz
                          mann jest wkladany na 1 montaz-w kazdym razie w Poznaniu

                          moze w skodach cos tanszego wkladaja :?

                          ja laduje filtrona
                          Kazda firma chwali sie ze montuje gdzies na pierwszy montaz. Z tego co ogladalem oryginalny filtr powietrza grupy VAG z filtrem MecaFilter to sa identyczne nawet guma na papier jest tak samo odlana, same napisy sa tam gdzie w oryginale zostawili miejsce.
                          Tej filtry mam w dobrej cenie gdyby kogos z okolic B-B interesowalo
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #14
                            ja pisze o filtrze oleju i wiem to bezposrednio z fabryki ktora jest obok mnie
                            a czy firma mann sie tym chwali to nie wiem :wink:

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja jezdze na Mann-ie, jak ostatnio przy przegladzie chcialem kupic filtrona to mnie w serwisie obsmiali, ze w cenie jest mala roznica a za duzo mozna stracic, wiec kupilem Mann-a
                              Passat 2.0 TDI, 140 KM, 2007, Comfortline
                              mam nadzieję, że będzie równie dobry co octavia...

                              Komentarz


                              • #16
                                Re: Filtr oleju...?

                                Zamieszczone przez Samiec
                                Duzo sie tu na forum pisze o dobrych olejach,a mnie zastanawia czy sa jakies lepsze filtry oleju (te papierowe w TDI) od tych co sprzedaja w ASO(orginalnych skodowskich) ? :roll:
                                Ja używam KNECHT'a i wydaje mi sie że w nówce też KNECHT siedział. Filtron' a omijam bo zupełnie inaczej wygląda (jest plastykowy nie papierowy).
                                Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X