Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiania podswietlenia w przelaczniku z podgrzewanych siedze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiania podswietlenia w przelaczniku z podgrzewanych siedze

    No cóż, ja się z takimi opiniami nie zgadzam. Jeżeli poprzedni właściciel jeździł trzymając łapę tylko w jednym miejscu, - ja tak często jeżdżę - to masz wyświechtaną kierę szybciutko - co nie znaczy że auto ma przejechane 300 lub 0,5 miliona km.
    Ato w ładnym stanie a w Niemczech nie kręci się tak liczników jak w Polsce. No chyba że kupujesz od handlarza turka, lub u pośrednika w PL. Wówczas wszystko jest możliwe.

  • #2
    Wymiania podswietlenia w przelaczniku z podgrzewanych siedze

    mam pytanko, nie swieci mi przelacznik z podgrzewania przednich siedzen, przeszukalem cale forum ale nic nie znalazlem, jak sie zabrac za wymiane ? podejrzewam ze bedzie tam dioda

    Komentarz


    • #3
      Nie tam siedzi biała żaróweczka z nałożoną zieloną prezerwatywką. Naprawa normalnie wyciągasz przełącznik, następnie zwalniasz 4 zatrzaski od tyłu i wysuwasz wnętrze przycisku. Żarówka to taka mała bańka z włosowymi drucikami wlutowana od spodu. Można wylutować udać się do sklepu z elektroniką i zakupić identyczną potem wlutować założyć zieloną prezerwatywkę ze starej żarówki i zrobione.

      Komentarz


      • #4
        dzieki wielkie

        Komentarz


        • #5
          Nie ma sprawy. Jakbyś miał pytania z tego zakresu to wal. udało mi się już w kilku autach zmienić całość podświetlenia to też wiem już co i jak.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X