Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mniejszy niz nominalnie aku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mniejszy niz nominalnie aku

    Teraz rozumiem bo seryjne wtryski i program na 133Km to według mojej opini bardzo bardzo mocny prograqm a ze wtryski od 110tki to kapuje.... tez mi sie to podoba niepozorna a tu niespodzianka super wynik ... ale bezwzglednie dla własnej ciekawosci bym wybrał sie na Maha pozdrawiam

  • #2
    Mniejszy niz nominalnie aku

    Nie dotyczy wprawdze octavki ale fiesty, niemniej jednak problem aku jest uniwersalny.

    Czy beda jakies negatywne konsekwencje wlozenia aku 40 Ah zamiast 45 nominalnych?

    Oprocz tego ze mniej razy zakreci, oczywiscie

    Komentarz


    • #3
      mdo1, to nie wielka róznica więc powinno być wszystko oki jeśli tylko prądy rozruchowe podobne
      Takie zwykłe Ambiente

      Komentarz


      • #4
        koja86, A nie będzie czasem tak, ze aq pożyje trochę krócej, bo prąd ładowania jest w regulatorze ustawiony na 45? IMO mniejsza pojemność, to ciągłe przeładowanie akumulatora. Może tak mała różnica skróci mu żywot nieznacznie, ale jednak. Jeśli mylę się, to mnie popraw?
        Alfee
        Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
        Kawasaki ER5 :-)

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez alfee
          koja86, A nie będzie czasem tak, ze aq pożyje trochę krócej, bo prąd ładowania jest w regulatorze ustawiony na 45? IMO mniejsza pojemność, to ciągłe przeładowanie akumulatora. Może tak mała różnica skróci mu żywot nieznacznie, ale jednak. Jeśli mylę się, to mnie popraw?

          Wiesz to jest różnica znikoma nie powinno mieć to większego znaczenia przy ładowaniu przez alternator bo to tylko 5 amper jeśli prąd rozruchowy jest podobny to różnica w czasie żywotności będzie nie zauważalna .
          Takie zwykłe Ambiente

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X