Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Deska rozdzielcza O1 przed- i poliftowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Deska rozdzielcza O1 przed- i poliftowa

    O rety :!:
    Wystarczy przez chwilę nie zaglądać na forum i już się robi awantura :lol: i molestowanie userów
    Wobec przedstawionych faktów deklaruję - niedziela 3 osoby (w porywach może będą 4), grill i mineralna :?

  • #2
    Deska rozdzielcza O1 przed- i poliftowa

    Od kiedy weszły deski poliftowe? Znalazłem na forum sprzeczne informacje i stąd pytanie. Prawdopodobnie 99r lecz ciekawe jest tak wiele O1 na rynku wtórnym, głównie z importu, które są rocznikowo 98 a mają już nową deskę. Coś tu nie pasuje, czy na innych rynkach wcześniej liftingowano dechę?

    Może ktoś przywołać jakieś materiały jednoznacznie określające datę rozpoczęcia wypuszczanie nowych desek rozdzielczych w O1?
    WORK: Mondeo Titanium
    FUN: TypeR ver.IV

    Komentarz


    • #3
      Nowa deska (z szarym dołem) była przed FL w wersjach wyposażeniowych SLX, odpowiednika poliftowej wersji Elegance.
      www.pinkbike.com

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez cieq
        Nowa deska (z szarym dołem) była przed FL w wersjach wyposażeniowych SLX,
        Ale dopiero od 99r. (Przynajmniej te montowane w Poznaniu).

        Komentarz


        • #5
          czyli w wersjach nawet SLX z 98r nie powinno ich byc? Pyt, bo też jestem ciekaw jak to jest.
          W Polsce nie ma kryzysu.
          Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

          Komentarz


          • #6
            Szczerze? Bardzo malo prawdopodobne. Przynajmniej ja nigdy sie nie spotkalem z taka (nawet z pierwszej polowy 99r duzo ich nie ma). Oczywiscie caly czas mowie o krajowych, montowanych w Poznaniu. Na zachodzie spotykane sa z koncowki 98r. Ale radze dobrze obejrzec samochod, bo nawet sie trafiaja z 97r. z nowa deska i ze swiatlamie poliftowymi

            Komentarz


            • #7
              w classikach stara deska była montowana bardzo długo, dobrygrzes ma taką a auto chyba z 2004r
              saport techniczny baj DGW
              była BKD+DSG '05 120kkm
              była BXE '08 190kkm
              no i nie ma :-)

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez szkoda
                w classikach stara deska była montowana bardzo długo
                właśnie taką miałem i sprzedałem :szeroki_usmiech
                ale goście, co chcieli kupić to się mocno mylili i próbowali wmówić mi, że taka deska była tylko w przed liftingowych.
                A guzik prawda, ta stara deska była z rocznika 2003 z wersji classic,
                zobacz tu Forum - Octavia Club Polska
                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                poprzednie modele:
                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                Komentarz


                • #9
                  Ja mam przedliftowego GLX-a z 2000roku z nową deską z szarym dołem...
                  Adam... Używam:
                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                  Passek: B6 175KM/366Nm

                  Komentarz


                  • #10
                    "miękka" deska była od początku 1999r i tylko w GLX,SLX,L&K. Od września 2000r we wszystkich oprócz CLASSIC.
                    Więc jeżeli są z miękką 1998r to bardzo podejrzane albo ktoś zamienił bo ta stara była paskudna i zbyt przypominała felicje.

                    [ Dodano: Pią 18 Sty, 08 14:53 ]
                    Czasami zdarzają się GLX z 1999r ze starą deską ale są to zazwyczaj rejestrowane w 99r i mają wbitę w dowodzie rej taki rok prod a de facto są z końca 98r.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja mam O1 SLX z 98 roku i mam już nową deskę, a data pierwszej rejstracji to 2000r. (autko z Niemiec).
                      President HARRY II + ML-145

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez jacek_w123
                        Ja mam O1 SLX z 98 roku i mam już nową deskę, a data pierwszej rejstracji to 2000r. (autko z Niemiec).
                        Pewnie miałeś rozbity przód i poduchy wywaliły więc przy okazji wymiany dechy założyli nowszą.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Fery
                          "miękka" deska była od początku 1999r i tylko w GLX,SLX,L&K. Od września 2000r we wszystkich oprócz CLASSIC.
                          Więc jeżeli są z miękką 1998r to bardzo podejrzane albo ktoś zamienił bo ta stara była paskudna i zbyt przypominała felicje.

                          [ Dodano: Pią 18 Sty, 08 14:53 ]
                          Czasami zdarzają się GLX z 1999r ze starą deską ale są to zazwyczaj rejestrowane w 99r i mają wbitę w dowodzie rej taki rok prod a de facto są z końca 98r.
                          Ciekawa teoria ale, sorry, niestety z palca wyssana. Ja mam zmonotowana w poznaniu w marcu 2000 roku GLX i mam stara deske tak samo jak i lampy i zderzaki sprzed liftu. Jestem drugim wlascicielem. Auto pochodzi oczywiscie z salonu w PL, ma kompletna dokumentacje i wiem, ze taka deske mialo od poczatku. Temat byl na tym forum 100 razy i wniosek jest taki ze nie ma zadnej 100% pewnej zasady co do desek. Jak dla mnie - co mieli na stanie przy montowaniu to wkladali do aut, mowa oczywiscie o wersjach polskich i montowni poznanskiej. 8)
                          Yeah, right.

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X