Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kierunkowskazy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kierunkowskazy

    Ziomal, doś ciekawie to wygląda biorąc pod uwagę ,że wersja jest z navi.

  • #2
    Kierunkowskazy

    Witam, mam następujący problem w O1 drive z 2004 1.6 102KM.

    Od czasu do czasu gdy włączam silnik kierunkowskazy zaczynaja same mrygać, nie przestają nawet, gdy wyłącze silnik, nie wiem co się dzieje. Zastanawiam się czy to nie czujniki ruchu, gdyż mam takie zabzpieczenie, że gdy cos sie poruszy w samochodzie do 30s po wlaczeniu alarmu to zaczynają mrygać kierunki.

    Z góry dzięki za odpowiedź

    Komentarz


    • #3
      najcz ęsciej uszkodzeniu ulega włącznik świateł awaryjnych a na drugim miejscu manetka kierunkowskazów ale może to też być coś z alarmu.
      ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

      ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

      Komentarz


      • #4
        Ja obstawiałbym na centralke zamka/alarmu. U mnie migały jedna strona słabiej a druga mocniej (ot. taka anomalia) i wymieniłem przerywacz pod awaryjnymi i już brałem sie za wymiane przełacznika kierunkowskazów a okazało sie że centralka zamka jest walnięta.
        PerfectService by

        Komentarz


        • #5
          Ale one migają faktycznie zapalają się i gasną, czy tylko pyka przekaźnik ??

          U mnie sobie pyka przekaźnik nawet jak nie mam włączonych kierunkowskazów, ale żarówki ani kontrolki na desce nie migają.
          Octavia Combi 4x4 1,8T ARX 2001
          HPI Baja 5B SS - nowa zabawka

          Komentarz


          • #6
            Tutaj było coś na ten temat, jeżeli to nie alarm

            Forum - Octavia Club Polska

            Komentarz


            • #7
              migają kontrolki i światła, ale bez włącznika awaryjnych. Pewnie pojade do serwisu, i tak taniej wyjdzie jak wymieniać samemu sprawne rzeczyi na końcu dopiero znaleźć usterke.

              Komentarz


              • #8
                Jak migają kontroli i światła, oraz nie miga awaryjny, i migają oba kierunki razem to jest coś z alarmem
                Octavia Combi 4x4 1,8T ARX 2001
                HPI Baja 5B SS - nowa zabawka

                Komentarz


                • #9
                  Najgorsze jest to, ze to zdarza sie sporadycznie i nawet jak coś zrobie to dowiem się naprzykład za dwa tygodnie. :/

                  Komentarz


                  • #10
                    kolega yoschua, dobrze prawi, jeżeli kierunki migają, a nie miga awaryjny to raczej dopatrywałbym się ustaerki alarmu

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X