Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dorobienie kluczyka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dorobienie kluczyka

    maverik01, Litwa (słaba opcja wyposażeniowa), Holandia Francja (podobne wersje co unas wyposażenia) oraz Niemcy ale tu już wszystko przebrane jeszcze z Włoch targają

  • #2
    Dorobienie kluczyka

    Otoz zadzwonilem dzis do ASO i jak mi zaspiewali cene kluczyka to stwierdzilem ze ich poje.
    zaczelem przegladac allegro i znalazlem taka aukcje Link
    Pomyslalem ze gdybym sam wyminil wkladki, to zostalo by tylko zaprogramowanie kluczykow. Ile kosztuje taka przyjemnosc, dodam ze za 150 zl na tej aukcji jest caly komplet zamkow i kluczykow, potrzebuje tego dorobic gdyz dostalem tylko 1 kluczyk do swojej skody i to dosyc sfatygowany, niechcial bym zeby ktoregos razu kluczyk zostal w stacyjce :|

    Co o tym myslicie, moze istnieja jakies firmy ktore dorabiaja takie klucze taniej niz w aso, nie obchodzi mnie to czy to bedzie scyzoryk czy zwykly klucz. Wazne zeby byl pilot i immo w srodku. Najlepiej jakby ta firma nie byla oddalona wiecej jak 200km od Torunia.
    Octavia I Elegance 1.9TDi

    Komentarz


    • #3
      jest to jak najbardziej możliwe, dokodowanie samego kluczyka można zrobić normalnie to kosztuje ok. 88 zł. Zakladam, że masz 4 cyfrowy kod immobilisera.
      Co do samego dorabiania kluczy z zakodowaniem, są takie firmy jak najbardziej, musisz podzwonić po bardziej rozwiniętych punktach dorabiania kluczy.

      Komentarz


      • #4
        ok rozumiem +/- o co chodzi. Zalozmy ze kupie na tej aukcji caly komplecik. Pojade z tym do ASO. Jaka cene moga sobie zaspiewac za wymiane zamkow + zakodowanie kluczkow?
        Octavia I Elegance 1.9TDi

        Komentarz


        • #5
          uwierz mi ze niewiele taniej niz zaspiewali na poczatku :P

          btw, masz scyzor czy nie?
          President Johnny II + President Florida/ ML-145
          O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
          OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

          Komentarz


          • #6
            mam taki zwykly z pilocikiem za 1 kluczyk 470zl to przegiecie moim zdaniem, wole juz nawet to 100zl wiecej dac i miec caly komplet nowych kluczykow
            Octavia I Elegance 1.9TDi

            Komentarz


            • #7
              tak, ale na aukcji jest jest widoczny klucz scyzoryk, Ty
              Zamieszczone przez ShaDe
              mam taki zwykly z pilocikiem
              , więc pewnie masz wersję Run z seryjnym centralnym, więc jak kupisz ten scyzor to może Ci nie obsługiwać centralnego, o ile pamiętam, nie wiem czy przypadkiem nie działają na innych częstotliwościach

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez kurynio
                więc pewnie masz wersję Run z seryjnym centralnym, więc jak kupisz ten scyzor to może Ci nie obsługiwać centralnego, o ile pamiętam, nie wiem czy przypadkiem nie działają na innych częstotliwościach
                Też mam kluczyk z dołanczanym pilocikiem, a gdybym chciał miec scyzoryk to dało by się przerobic, aby było już bez pilocika, za rozsądne pieniądze??
                W Polsce nie ma kryzysu.
                Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Udesky
                  Też mam kluczyk z dołanczanym pilocikiem
                  więc masz pilot w kluczyku, czy pilot to jest oddzielnie?

                  jeżeli jest oddzielnie, to nie bardzo będzie się scyzor nadawał, bo masz zupełnie innym moduł komfortu isamo dokodowanie nie da rady, masz zwykły alarm pilotowy. jeżeli chcesz koniecznie kluczyk typu scyzoryk to ASO tego nie zrobi, bo jedyna szansa to żeby sparować sygnał ze pilota scyzoryka z centralką Twojego alarmu,ale obawiam sie że trzeba będzie mu wymienić środek(by działał z Twoim alarmem), by została tylko atrapa.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez ShaDe
                    przegladac allegro i znalazlem taka aukcje
                    Radze uważać.
                    Osobiście kupiłem takie klucze w których transponder był już "zatrzaśnięty" (zaprogramowany do innego auta) i nie nadawał się do ponownego zaprogramowania.
                    Oczywiście zero możliwości reklamacji czy zwrotu, brak kontaku ze sprzedającym, a po czasie konto zawieszone.

                    ShaDe, jeśli klucze są faktycznie nowe, to w Twojej okolicy mam kolege który siedzi w elektronice i bez problemu to zaprogramuje.
                    DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
                    www.chiptuning.katowice.pl
                    DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

                    Komentarz


                    • #11
                      Krzych, dzieki za informacje, jeszcze musze to przemyslec, jesli sie zdecyduje odezwe sie na PW
                      Octavia I Elegance 1.9TDi

                      Komentarz


                      • #12
                        A czy u mnie dałoby radę podpasować scyzoryk albo chociaż zwyły kluczyk z przyciskami do otw i zamyk.? Nie mam alarmu, jedynie fabryczny centr zamek a zdalne sterowanie to luxus.
                        :?: :?: :?: :?: :?:

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X