Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tempomat - konieczny montaż w ASO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tempomat - konieczny montaż w ASO

    a teraz jedziemy po bandzie :]

    pozdrowienia z 14 lipca -> czarna O1 hb rej NGI xxxx w galerii w olsztynie,

    15 lipca -> srebrna O1 -> rej NO xxxx przy tesco w olsztynie (kierowca odmachal) :]

    oraz 21 lipca czarna O1 hb WY xxxx w serocku ok 11:15, stalem w korku w kierunku jablonnej i wlepe zobaczylem dopiero w lusterku

  • #2
    Tempomat - konieczny montaż w ASO

    Zakupiłem od Speediego tempomat do mojej OII. Auto jest nowe i nie chcąc stracić gwarancji potrzebuję zamontować go w ASO. Sprawdzałem w miejscowym ASO i moje auto jest przystosowane do montażu tempomatu, ale tam gdzie byłem zażyczono sobie 200 pln za robociznę + 800 pln za sterownik :shock: Czy faktycznie sterownik musi kosztować aż tyle kasy? Czy owy sterownik nie będzie po prostu bezkosztowym dla serwisu wgraniem aktualizacji oprogramowania do mojego auta? Proszę o info, gdzie na terenie Polski centralnej i południowej mogą mi to zrobić dobrze i nie skroją mnie dokumentnie przy tej okazji. Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      tommo30, kolega Palioza jak dobrze pamiętam lub kolega Bartek_2012 montowali te tempomaty lub w Krakowie na Kocmyrzowskiej

      Komentarz


      • #4
        dzięki za odpowiedź djczas Czy na kocmyrzowską mam dzwonić bezpośrednio na serwis, czy mam pytać o konkretną osobę i z nią dogadywac resztę? Czy znasz przybliżony koszt usługi założenia i aktywowania tempomatu u nich ?

        Komentarz


        • #5
          na serwis jak masz wlepe to masz rabat

          Komentarz


          • #6
            wstyd sie przyznać, bo od blisko roku jestem klubowiczem i nie mam "wlepy" ops: , gdzie mam się o nią zwórcić?

            Komentarz


            • #7
              tommo30, na spotach np w poznaniu

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X