Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

octavia I

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • octavia I

    speedy, a można wiedzieć jaki to silnik :?:
    „Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł”

    "A jeśli czegoś się nie da zrobić - znajdź kogoś, kto o tym nie wie. Przyjdzie i to zrobi."

    Czarny Rider, kręcący się w okolicach Płocka

  • #2
    octavia I

    Na początku witam wszystkich - jestem nowym użytkownikiem i od niedawna posiadaczem octavki.(07, 1.9 TDI, 65 000 km)

    Proszę o pomoc, mam kilka pytań:
    - jak moge sprawdzić oznaczenie silnika ? (przy rejestracji wymagano tych informacji np. 19.tdi BXB,m lub BJB) nie mam bladego pojecia gdzie zajrzeć...
    - problem z jakim mam do czynienia to szyba pasażera od strony kierowcy - na nierównościach niesamowicie się tłucze a Pan z ASO potrzaskał drzwiami i powiedział ze wszystko jest okey :/ analogiczny problem mam z plastikami przy schowku - drą sie niemiłosiernie
    - zakres prac serwisowych po 65 000 - ostatnio robiłem przegląd i panowie genralnie wymyli mi silnik i wymienili klocki - nie wymienili świec, a na pytanie po ilu tyś km należałoby zmienić rozrząd i ewentualnie sprzęgło - nie otrzymałem wogóle odpowiedzi.
    - jeśli ktoś może mi polecić ASO z krakowa - będę zoobowiązany.

    Jeżeli moje pytania są tendencyjne - przepraszam - liczę na zrozumienie i pomoc dla "nowicjusza"

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez pawel_krk
      - jak moge sprawdzić oznaczenie silnika ? (przy rejestracji wymagano tych informacji np. 19.tdi BXB,m lub BJB) nie mam bladego pojecia gdzie zajrzeć...
      W bagażniku pod wykładziną masz naklejkę. Na niej jest m.in. kod literowy silnika.
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        pawel_krk, przyjedź jutro pod kfc na conrada naprzeciw makro koło 19 na spota to sie wszystkiego dowiesz lub użyj opcji szukaj

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez djczas
          pawel_krk, przyjedź jutro pod kfc na conrada naprzeciw makro koło 19 na spota to sie wszystkiego dowiesz lub użyj opcji szukaj

          zjawie się - dzięki

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X