Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Farecla G3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Farecla G3

    Zamieszczone przez karolz
    ciekawe czy sie delikwent przyzna :szeroki_usmiech

    EMIL:
    czy Bogumil powiedzial Ci cos wiecej bo nie wiem czy mam pisac co to za Silentblock`i :szeroki_usmiech
    powiedzial abym sie wstrzymal z wymiana silentblockow do chwili przetestowania tych nowych w Twoim aucie k

  • #2
    Farecla G3

    Czy ktos uwywał tej pasty do polerowania nadwozia? Jaki efekt daje przy polerowaniu recznym? czy trzeba jeszcze potem polerowac auto jakimś mleczkiem polerskim albo czyms?
    Aha....i moze ktoś wie gdzie można tą pastę nabyś w wawie bo pytałem w kilku sklepech i nic.

    Komentarz


    • #3
      napewno dostaniesz ją w niedziele na giełdzie na Żeraniu (stoisko z lakierami i materiałami lakierniczymi)
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #4
        Wszystko zależy od koloru samochodu i rodzaju lakieru jaki chcesz wypolerować. trzeba uważac czym się poleruje, bo nieraz można pogorszyć tylko sprawę - nie polecam ręcznego polerowania czarnego metalika - kolega załatwił sobie tym sposobem całą maskę . Lepiej zapłacić kilka groszy za polerowanie w jakiejs specjalistycznej lakierni.

        Komentarz


        • #5
          Farecla G3 + odrobina wody i maszyna z dobrą gąbką, bo ręcznie się zajedziesz, uwierz mi k
          "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
          Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
          Pionek znów gra.......

          Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
          www.dynosoft.pl

          Komentarz


          • #6
            Jak ma sie kilka aut, albo ma zamiar polerowac co roku to warto kupic polerke mechaniczna do tego celu przeznaczona. Za mniej niz 100zl mozna taka kupic.

            A co do samej pasty wszystko dziala, tylko rubcie na mokro bo to jest pasta lekko scierna i nie dziwie sie ze mozna cos porysowac.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Trzeba zrzute klubową po 10 zl zrobic i maszynke kupic :diabelski_usmiech
              BMW E46 320d by MT 184PS@406Nm
              CR-V 2,2 i-ctdi
              Perfectservice by Dobrygrześwawa

              Komentarz


              • #8
                Bardzo dobra pasta
                -na mokro
                -polerką mechaniczną z twardą gąbką
                -do rys i mocno zniszczonych lakierów
                -koniecznie po jej stosowaniu pasta nabłyszczająca lub b. lekko ścierna
                pozdrawiam
                OII ambientna sztuka

                Komentarz


                • #9
                  Na sucho to na 100% porysujesz ta pasta.
                  A na mokro recznie tez nie polecam, bo efektu nie bedzie zadnego
                  Pozdrawiam
                  Radek

                  Komentarz


                  • #10
                    Jakby co to mam polerke, tylko pewnie trzeba bedzie dokupic odpowiednie gabki.
                    "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                    STOP ECO-TERRORISM!

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X