Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypadek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wypadek

    macio283, Ustawiłeś port ten sam w kompie i w programie??
    AdamKrak Pierwszy

  • #2
    Wypadek

    Wiem, ze to nie miejsce na tego typu post, ale wiem, ze tutaj bedzie on przeczytany przez bardzo wielu uzytkwanikow a sprawa dotyczy pieniedzy jakże waznych dla wszyskich.
    Natchnieniem był ogladany przeze mnie program wczoraj i chcialbym was ostrzec, w zwiakzu z tym , ze idzie nie długo wiosna, weekend majowy, i wyjazdy za granice:
    1. UBEZPIECZAJCIE SIE NA WYJAZD ZA GRANICE!!!! LUDZIE NIE ŻAŁUJCIE NA TO PIENIEDZY BO PODROŻ ZA GRANICE MOZE WAS KOSZTOWAC BARDZO BARDZO DUŻO!!
    ( wiem z autopsji, miałem wypadek, leżałem z narzeczona w szpitalu, 3 dni, i operacja była, całkowity koszt ponad 1300 ewra, bylismy ubezpieczeni wiec ok, ale w szpitalu a wlasciwie to jeszce w karetce pytanie było o polise ubezpieczeniową)
    2. Duga bardzo ważna rzecz - opisze w skrócie - wypłacenie kasy z polisy pzu - trzeba dostarczyc dokumenty ze szpitala - wsyztskie i pani kierownik w pzu powiedziała przetłumaczone, i ja wy bedziecie w takiej sytuacji, ze pani wam powie miłym głosem, ze dokumenty tzreba dostarczyc przetłumaczone, równie miłym głosem powiedzcie jej ZEBY WAS POCAŁOWAŁA W DUPĘ!!!!!. kiedy my szukalismy dla siebie tłumacza ( wtedy koło 4 w polsce) pani z biura tłumaczy była tak miła i powiedziała nam ze nie mam, ze nie mamy obowiazku tylko pzu niech sobe sam tłumaczy. Poszlismy z powrotem do tej pani w pzu i jakie nasze zdziwienie :shock: TO PRAWDA!!!!!! tłumaczenie kosztowało by nas troszke ciut ponad 1000 zł, a tkto pzu samo sobie przetłumaczyo.
    Także uwazajcie na siebie w podrozach za granice i na swoje portfele
    I sory admina jeszce raz ale chodzi o szeroki przekaz info...

    Komentarz


    • #3
      Widzę Kolego pic2ek, że strasznie się nakręciłeś. Nie dość, że zdublowałeś posty Forum - Octavia Club Polska
      to i ciężko wywnioskować o co w sumie chodzi zwłaszcza w punkcie 2 ... :|
      O-I '02/03-1,9 TDI ICE - UNIDEN PRO 520 XL + WILSON Little Wil

      SKODA OCTAVIA Sales Sheet 1950'S k

      Komentarz


      • #4
        sorki za dwa posty, no zlosc mnie wzieła wczoraj straszna!!!! :evil: :evil: :evil:
        czytaj ze zrozumieniem
        1. wyjazd za granice - ubezpieczyc sie obowiazkowo,
        2. tłumaczenie dokumentów z zagranicy - niech sobie pzu tłumaczy samo a nie karze nam.
        hmmm, w sumie to mozna było krócej :P

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X