Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kable wysokiego napiecia i numer czesci ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kable wysokiego napiecia i numer czesci ??

    Zamieszczone przez Maicroft
    No bardzo fajnie, chyba logiczniej juz sie nie da i bardziej lopatologicznie :twisted:
    hehe

    Jak posluchalem jakie jazdy mial Piotrek i Karol to stwierdzilem, ze napisze to lopatą, zeby unikanac podobnych przygod... :lol:

  • #2
    Kable wysokiego napiecia i numer czesci ??

    Prosze o info - na temat kabli wysokiego napiecia sprzedawanych w ASO. Dzisiaj zagadalem z glupia ile kosztuja, a gosc mowi ze 40zl od sztuki. Pytam sie go jaka to firma, a on ze nie wie, ze na kablach tylko numer czesci jest katalogowy i tyle. Stad pytam sie co to za kable - wie ktos ?? Wartaja swego, czy to jakis shit typu Janmor pakowany pod Poznaniem w folie Skody.

    Drugie pytanie - jaki jest numer czesci odpowiadajacy listwie ozdobnej zakladanej na boczne okno w czesci bagazowej Octavii kombii. Ta polkolista listwa nad szyba na zewnatrz auta. Mi chodzi o prawa strone (od pasazera). W ASO kosztuje 160 zl zagruntowana, a malowanie chca 100zl. W Intercarsie powiedzieli ze musze im podac numer bo nie maja Etka ze skoda i moze beda mieli - zawsze jakby taniej bylo to lepiej.

    Moj e-mail jest dastepny, wiec jakby ktos byl laskawy przeslac mi screena z Etka pokazujacy te czesc i numer
    Była O1 jest F2.

    Komentarz


    • #3
      a janmor takie zle? ja mam takie i spisuja sie od 50tys znakomicie woda na nich nie dziala nawet jak sa cale zabryzgane nie ma przebic

      Komentarz


      • #4
        a janmor takie zle? ja mam takie i spisuja sie od 50tys znakomicie
        Też takie są swego czasu zapodałem do Crxa i byłem zadowolony... i z jakości i z ceny...

        Komentarz


        • #5
          no wlasnie ta cena !!!bo bezposrednio z ich strony zaplacilem z transportem chyba 70zl za komplet do 6 cylindrowca(7sztuk)

          Komentarz


          • #6
            Kurde - to wejdzcie sobie na forum - w autocentrum tam tylko NGK sie liczy, ale wracajac do tematu, to nie wiecie kto robi kable niby orginalne dla Skody ?? Te co w serwisie sprzedaja bez nazwy z samym numerem czesci ??

            I ponawiam 2 pytanie - nie ma nikt Etka z opcja Skoda ?? Ja mam Etka, ale do VW Audi wiec nie moge sprawdzic. :cry: A pasuje mi sprawdzic te listwe ozdobna w kombiaku.
            Była O1 jest F2.

            Komentarz


            • #7
              Bo na forum AC, jak ktos ma benzyne to sa to LPG najczesciej :wink: a tak to diesle. NKG cieszy sie swoja reputacja i tyle.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Dig Dug
                I ponawiam 2 pytanie
                1U9 853 084B
                TDI 205PS

                Komentarz


                • #9
                  MiKruS, dzieki


                  Maicroft, na AC istnieje kult ABF-a, sam mialem na niego chrapke. :diabelski_usmiech Silniki VW na jednopunkcie sa tak tanie w przerobce na gaz, ze nie ma sie co dziwic, ze ludziska kupuja i na LPG pomykaja. Tu na forum niestety tylko z 10% ludzi lub mniej ma benzyniaka, reszta diesle, ale to forum jest bogatsze, tu srednia cena furaka z forum oscylowalaby kolo 40 tys, a na AC moze kolo 10 tys. :lol:
                  Była O1 jest F2.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X