Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

witam mam problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • witam mam problem

    Witam .
    Mam na razie tylko dwie uwagi,spostrzeżenia :
    Jako, że pogoda nas nie rozpieszcza , po deszczu należy szybko<energicznie> twierać tylną klapę , inaczej woda spływająca po klapie po bokach wlatuje do bagażnika.
    Podobnie jest w czasie ruszania ,bądż jazdy, gdy mam uchylone okno ,woda z dachu bądz z przedniej szyby zalewa przełączniki do otwierania szyb.Także ,gdy pada nie palę w samochodzie :lol:
    Jeśli chodzi o trzeszczenia tapicerki i jakieś stuki : na razie brak.
    Pojawił się odgłos ,jak ja to nazywam " sowy" takie "uuhhhhuu" przy dodawaniu gazu lub zdjęcia nogi z gazu.Z początku "sowę" było słychać pomiędzy 2,0 -2,5 tyś obrotów ,teraz odzywa się prawie w pełnym zakresie.Trochę mnie to zaczyna irytować bo te "uhu" robi sie coraz głośniejsze i psuje ten spokój jaki panuje podczas jazdy tym samochodem.

  • #2
    witam mam problem

    witam jestem tu nowy i mam maly problem mam octavie 98 i zmienilem przod i tyl na nowy z tylem to niema problemu natomiast z przodu jest problem jak rozwiazac dolot zeby nie palilo przplywki narazie odpukac nie pali tylko co dali bo rury ktore doprowadzaly powietrze przeszkadzaly we wlozeniu lamp nowego typu wiec je zdemontowalem i zostala tylko ta jedna na wprost reflektoro narazie jest wszystko dobrze zrobilem wczoraj 300km i nic sie nie dzialo auto normalnie przyspiesza i jezdzi tylko moze ktos z was juz robil takie cos i wie jak to ma sie w pozniejszej praktyce z gory dziekuje i pozdrawiam
    new turbo juz mam tylko zalozyc wydech srobiony
    i dalsze zabawy w palnach he he 19''

    Komentarz


    • #3
      Ale o co chodzi ????????????bardziej składnie i na temat prosimy :wink: :wink:
      "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
      Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
      Pionek znów gra.......

      Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
      www.dynosoft.pl

      Komentarz


      • #4
        chodzi o to ze slyszalem iz po takich zmianach potrafi pasc przeplywomiez ale narazie wszystko jest oki na vag wszystkie parametry sa w porzadku i moje pytanie jest takie czy ktos juz robil taki zabieg i wszystko jest oki lub moze cos zmienial bo generalnie dolot wyglada inaczej niz fabryka go zrobila gdyz w przeciwnym razie lampa by nie weszla bo zapierala sie o dolot
        new turbo juz mam tylko zalozyc wydech srobiony
        i dalsze zabawy w palnach he he 19''

        Komentarz


        • #5
          może strzel jakąś fotkę??
          Poza tym jeśli parametry są wp porządku to chyba ok?
          Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
          teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
          czarna AR 156 1.8 T.Spark

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X