Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Autko łapie wysokie obroty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Autko łapie wysokie obroty

    Mnie skręca jak mam jechać na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu 100-tką. :szeroki_usmiech Zazwyczaj pomykam 160. Czas to pieniądz a gdzina wcześniej w domu jest wart tych kilku zł ktore wydam na paliwo

    Pozatym - no nie - umie jechac na prawym pasie i patrzec jak mnie po lewym mijają .. :szeroki_usmiech szczególnie ze pod nogą jest jeszcze duuuzo .. a autko same mowi do mnie: no naciśnij .. daj mi sie pobujac :diabelski_usmiech
    Już nie skoda, ale grupa ta sama

  • #2
    Autko łapie wysokie obroty

    Od jakiegos czasu w moim autku pojawiaja sie dziwne objawy. Przy zapalaniu, gdy silnik jest jeszcze chlodny obroty dziwnie faluja w przedziale 500-1500. Ale to, to jeszcze pol biedy.
    Czasami, gdy stoje na swiatlach a samochod jest na luzie (ale czasami tez w czasie jazdy) silnik sam zaczyna nabierac obrotow. Dochodzi do 4000-5000 i obroty spadaja... Macie jakies pomysly co to moze byc? W serwisie nic nie znalezli :cry:
    Aha, silnik to AVU.
    Pozdrawiam, Marcin

    Komentarz


    • #3
      serwomotor pozycji przepustnicy czyli przycinająca się przepustnica pewnie jak podłączysz vaga wyjdzie błąd. jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.
      dziwne ze w serwisie nie wiedza. u mnie wiedzieli. jest to ponoć nienaprawialne ale słyszałem ze można próbować to wyczyścić ile w tym prawdy nie wiem ale ponieważ taka praca silnika jest wkurzająca pewnie zrobię cos w tym kierunku.

      Komentarz


      • #4
        Najprawdopodobniej to jest to co pisze franca, mój Sw Pamieci Szwagier miał te same objawy, poczyścili i było ok na moment, póxniej nowa zosatła załozona i po problemie, jeśli się nie mylę nazywa sie to sterownik wtrysku i nr w skodzie 030133064D
        "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
        Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
        Pionek znów gra.......

        Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
        www.dynosoft.pl

        Komentarz


        • #5
          OK, na jutro jestem umowiony w innym serwisie. Zobaczymy co powiedza... :|
          Gdy bylem pierwszy raz, komputer nic nie pokazal

          Aha, dzisiaj pojawil sie nowy objaw. Gdy samochod stoi na luzie np. na swiatlach to zdarza mu sie zgasnac. I dopiero gdy dodaje mu sie troche gazu, to za 5-6 razem zapala... :evil:
          Pozdrawiam, Marcin

          Komentarz


          • #6
            dzisiaj pojawil sie nowy objaw. Gdy samochod stoi na luzie np. na swiatlach to zdarza mu sie zgasnac. I dopiero gdy dodaje mu sie troche gazu, to za 5-6 razem zapala...
            kilka dni temu było coś z takimi objawami na forum i było to cewka... wiec nowa hipoteza :twisted:

            Komentarz


            • #7
              Dzisiaj juz wiecej jezdzic nie bede, wiec na razie nowych objawow nie bede opisywal :?
              Zobaczymy co jutro powie serwis... I dzieki za wszelkie hipotezy :szeroki_usmiech
              Pozdrawiam, Marcin

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X