Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

poduchy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • poduchy

    Witam
    Widziałem ze pisaliscie na forum o wymianach klockow , przydało sie , wymienilem sobie sam, teraz przyszła pora na płyn hamulcowy , robic to samemu , czy jechac do jakis "speców " . Ma ktos moze jakies doswiadczenia w tym temacie , nie ukrywam ze chcialbym sobie sam kupic plyn i sam Link to iza sport , ale heble pewnie takie jak w waszych octach , z przodu 280mm , z tyłu jakies mniejsze , tez tarczowe.
    pozdro

  • #2
    poduchy

    Wiecie może czy są jakieś lepsze poduszki i stabilizatory od fabrycznych.Zrobiłem 8 tys i już skwirczą i mały luzik.Kupowałem w sklepie może jakieś podróby? Jak by ktoś na ten temat wiedział to proszę o info :wink: 8)

    Komentarz


    • #3
      W Golfie jezdzilem na Febi i nie nazekalem, teraz jeszcze nic nie robilem.
      Była O1 jest F2.

      Komentarz


      • #4
        po 8 tyś ?? Coś nie za dlugo wytrzymały... u mnie sypło sie po 100tyś, ale jeszcze nie wymienione... a teraz słońce caly czas to skwiczy jak nieszczęscie

        Komentarz


        • #5
          No kurcze w tym kraju naprawde można się wkurwić.Kupiłem poduszki z miesiąc temu i teraz mi nie skwirczą tylko na dołach TŁUKĄ!!!!
          Patrzyłem pod spód auta a tam niezły luzik na nich .Mampytanie czy jak mam lekko wyrobiony stabilizator w miejscu gdzie pracuje poduszka, to czy ona będzie szybciej się wyrabiać? i czy może lepiej dać z 1-2 mm mniejszą poduszkę .Czy też pozostaje mi wymiana stabilizatora, jak by ktoś znał firmę która może sprzedawać poduszki i łączniki stabilizatora to bym prosił tylko orginał( z numerami, znaczkiem vv lub audi).Sprubuję może jeszcze raz wymienić , prosiłbym o dobry adres , z góry dzięki :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

          Komentarz


          • #6
            kupilem zamiennik i jest dwa razy lepszy od ori czyli mam juz ponad 60 tys

            jesli masz wyrobiony stabi. to pod nowa gume wsun kawalek paska od rozrzadu bedzie ok :wink:

            Komentarz


            • #7
              Będę prubował coś wymodzić , myślałem o kawałku gumy z dędki od roweru ale może skwirczeć jak coś wymodze dam znać , dzięki za odpowiedz musimy się kiedyś spotkać w czwartek na forum ... :P :P :P :P :wink:

              Komentarz


              • #8
                W intercars znalazłem koło 7 producentów tych gumek
                Od 4,40 do 30zł za sztuke
                Ciekawe które byłyby najlepsze.
                Seria 188KM/270Nm na 95RON

                Komentarz


                • #9
                  Ciekawe które byłyby najlepsze.
                  Pewnie te najdroższe :roll: , a tak swoją drogą to może te droższe są jakoś wzmacniane.

                  Komentarz


                  • #10
                    dajcie znać ile was kosztowała wymiana i czy nie skwierczy znowu bo jestem na etapie wymiany - do tej pory dało sie wytrzymać ale teraz to już gorzej niż stary tapczan :evil:

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X