Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skórzana tapicerka do Octavii I i II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skórzana tapicerka do Octavii I i II

    Nie, nie ma
    Czyli chyba ten model tak musi miec, niezaleznie od zabezpieczen :wink:
    Spritmonitor.de

  • #2
    Skórzana tapicerka do Octavii I i II

    Czy ktos z Was orinetuje sie jaki bylby koszt wykonania takiej tapicerki. Do Octy I sa L&K ale one kosztuja srednio okolo 2000-2500zl a z RS-a 3500zl.
    Plan zakladalby wymiane obic siedzen i boczkow z szmaty na skore i oblozenie kilku elementow wewnatrz ktore nie sa w skorze. Ewentualnie mozna poprawic troche ksztalt siedzen :wink:
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      za obszycie i wyprofilowanie siedzen plus obszycie boczkow w drzwiach Skora znosnej jakosci zaplacisz okolo 3000 pln....
      Jak chcesz skore wielblada to zaplacisz okolo 11 tys
      jak krzykna Ci wiecej to udaj sie gdzie indziej
      heheh

      Komentarz


      • #4
        w zależności od miejsca i skóry - od 2500 do 5000 zł (jeśli nie przegniesz z wymyślnością skóry)
        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

        Komentarz


        • #5
          od tapicerki od rs jak naj dalej z dala
          mechaci sie połączenie materiału ze skórą wyciera sie i sekaci sie w miejscach gdzie jest łączenie
          Ale jesli chcesz robic zrobic sobie na wzór rs to zrób tak skóra boczki siedziska a srodek Alcantara wtedy to ma sens
          koszt około 3000 do 4000 tys jak dowiem sie od kumpla to podam ci namiar na gościa z katowic podobno jest to jeden z lepszych na południu

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez djczas
            od tapicerki od rs jak naj dalej z dala
            mechaci sie połączenie materiału ze skórą wyciera sie i sekaci sie w miejscach gdzie jest łączenie
            djczas ma racje. Jak bedziesz chciał jezdzić dłużej na takiej tapicerce to i tak po pewnym czasie ze względów czysto estetycznych wymienisz wstawki materiałowe na skórzane, a to juz się wiąże z dodatkowymi kosztami.

            Komentarz


            • #7
              ja też miałem podobny dylemat, firma JAVACAR DESIGN zaproponowała i 5500 zł to co ty chcesz + kierownica, mieszek i hamulec ręczny wolałem kuoić L&K za 2000zł swoją elegance sprzedałem za 1500zł i tak za 500zł mam skórke + dwukolorowa deske + podgrzewane siedzenia.... pozdrawiam :P
              ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
              www.wasilewski-foto.pl
              KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez wasyl
                podgrzewane siedzenia....
                Podpioles juz ? :diabelski_usmiech
                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                Komentarz


                • #9
                  firma JAVACAR DESIGN zaproponowała i 5500 zł
                  Ktoś się orientuje ile z tego to koszt skóry/tapicerki a ile montażu?
                  Leon FR 2.0TDI 170KM

                  Komentarz


                  • #10
                    Podpioles juz ?
                    nie ops: ale zaraz nie wszystko naraz ... 8)
                    ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                    www.wasilewski-foto.pl
                    KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez wasyl
                      ja też miałem podobny dylemat, firma JAVACAR DESIGN zaproponowała i 5500 zł to co ty chcesz + kierownica, mieszek i hamulec ręczny
                      JCD jedzie na fali popularności i wali chore ceny, chociaż robią super (przynajmniej te kilka prac które widziałem)
                      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                      Komentarz


                      • #12
                        Skore jakies tam jakosci na cale auto widzialem na Allegro za 750-1200zl zalezy u kogo. A na tym L&K to bym pomyslal, ale ja chce czarna a nie ta jasna. Ma to wygladac tak zeby z zewnatrz nikt nie wykumal ze tam jest skora. Bo jak wiem to jak jest auto z ta jasna tapicerka to kazdy sadzi ze to L&K a tu czasem zwykla szmatka :szeroki_usmiech
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #13
                          ale carna skora w L&K tez bywala(i nie tylko czarna) ale faktycznie procentowo to promil w porownaniu do jasnej

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez wasyl
                            nie ops: ale zaraz nie wszystko naraz ... 8)
                            Fakt ,tylko zebys przed zima sie wyrobil :wink: :diabelski_usmiech
                            Tego mi w occie barkuje :roll:
                            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez danielpoz
                              ale carna skora w L&K tez bywala(i nie tylko czarna) ale faktycznie procentowo to promil w porownaniu do jasnej
                              Potem to mozna bylo czarna zalozyc nawet do normalnego Elegance i Celebrate. Moze kiedys znajde to pomysle
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • #16
                                panowie jestem juz umowiony z tapicerem na 23 sierpnia. bedzie skora na boczkach, podloga, bagaznik, oczywiscie kanapa i fotele z przodu. jesli ktos chcialby zobaczyc jak to wygladalo w leonie tylko ze calosciowo lacznie z deska rozdzielcza to tutaj jest link

                                LeonClub • Strona główna forum

                                mod o ktorym napisalem - 3 dni
                                jesli z deska rozdzielcza i kompletnie drzwi lacznie z progami dodatkowe 3 dni

                                Komentarz


                                • #17
                                  FunGous, Koszt calego tego Leona to piszesz ok 7,5 tys zl. Musze powiedziec ze to nie jest duzo bo ori skora kosztuje najczesciej tyle samo, a ma tylko siedzenia i boczki obszytu, a tu praktycznie wszystko.
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    cena 6500 za wszystko praktycznie bez podsufitki, lacznie z podloga cale drzwi, deska rozdzielcza, kierwonica, lewarek, reczny, panel srodkowy, progi, itd itd.... masakra

                                    cena 3500 podloga, bagaznik, boczki (srodek), siedzenia z przodu i tylu

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Ile będzie Cię kosztowała taka przyjemność ??

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        biore wariant za 3500 a pozniej moze dorzuce deske bo na raz nie wstawie auta na 6 dni

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X