Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Owiewki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Owiewki

    Nexus6
    prawie jak u mnie :-)

  • #2
    Owiewki

    Taka aukcja rzuciła mi się w oczy:

    Link

    Czy ktoś z forumowiczów zakładał sobie coś podobnego ?
    Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

    Komentarz


    • #3
      Widziałem coś takiego na giełdzie, ale nie wyglądało najlepiej.

      Najgorzej, że nie ma koloru do wyboru tzn. ja widziałem wersję grafit, a mam czarne auto i wogóle mi się to nie komponowało.

      Cena na tej aukcji jest fajna, bo na giełdzie były po 79zł.
      Leon FR 2.0TDI 170KM

      Komentarz


      • #4
        Jakby kogoś to interesowało to podaję link do producenta - prowadzi także sprzedaż detaliczną:

        Error 404 / Błąd 404
        Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

        Komentarz


        • #5
          Ja juz z owiewek rezygnuje. Miałem w lanosie miałem w sience. Ogolne są ok ale ten szum. Nie wiem jak w octavi moze jest bardziej wyciszona ale w lanosie i sience szumialo ze hoho, szczególnie w nocy jak jest cisza a to takie wuuuuuuuuuuuu. Poza tym nie mam klimy i lubie jak mi powietrze napiera w auto k
          OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
          SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

          Komentarz


          • #6
            A może wiecie gdzie są jakieś fotki Octavek z owiewkami ?
            Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

            Komentarz


            • #7
              miałem takie owiewki HEKO w Octavii..kupione na giełdzie za 50 zł...po miesiacu wywaliłem bo szyby sie zaczeły przycinać....co ciekawe zaczeły sie przycinac w czasie tych upałów...tak jakby sie zdeformowały troche na słońcu.... :?

              Komentarz


              • #8
                Ja dodam iż przez owe owiewki mam porysowany szyby, zbierał sie piasek itp i przy zamykaniu rysowało szybę, w sumie mam 5 rys długości prawie 1cm
                Nigdy więcej.
                RS BLUE

                Komentarz


                • #9
                  Dla mnie to strasznie szpeci samochód. :?

                  Komentarz


                  • #10
                    Oki - ale może jakieś pozytywy ?
                    Czy samochód jest tak bardzo oszpecony ?
                    Zastanawiam się nad zakupem...
                    Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

                    Komentarz


                    • #11
                      Daruj sobie ... hałas, awarie, uszkodzenia. A dobre strony ? hmm.. moze tylko tyle ze mozesz mieć lekko uchyloną szybe w lekki deszczyk k
                      OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                      SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                      Komentarz


                      • #12
                        Dzięki za uwagi. Chyba sobie odpuszczę.
                        Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

                        Komentarz


                        • #13
                          MZD, Prawidlowo k
                          Była O1 jest F2.

                          Komentarz


                          • #14
                            Miałem w poldonezie i sobie chwaliłem ale do Octy to mi szkoda uszzcelek i szyb.. więc do skodzianki nie zakładam.
                            BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                            Było O1 jest O3

                            Komentarz


                            • #15
                              hmm... ja owiewki mam od zawsze kolory do wyboru były dwa. szumy które sie pojawiają nie są spowodowane owiewkami a jeśli się takowe pojawiają to nie wyróżniają sie spośród tych które są zawsze. zresztą przy większej prędkości słychać tylko odgłosy z zawiechy.
                              AWARIE :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:
                              a niby co ma sie popsuć :?:
                              nic mi sie nie zacina czy przycina
                              jedyne co moge potwierdzić to prawda na górze szyby są lekko porysowane troszkę bardziej niż u siostry która nie ma owiewek.
                              dodatkowe zalety przy uchylonym oknie wiatr nie urywa głowy pozatym w trakcie deszczu mozna jechać z uchyloną szybą. ponieważ mam ciemne owiewki (a złośliwe słońce zawsze świeci w oczy) dodatkowo osłaniają przed oślepieniem pewnym plusem jest też to ze można zostawić samochód z uchyloną szybą nie rzuca się to w oczy.
                              ponieważ o guście sie nie rozmawia to napisze tylko że z owiewkami podoba mi sie bardziej moj samochód.

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X