Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pytania o zawias

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Maicroft
    Grze$iuuu, Przed remontem 1-ki trzeba bylo przeleciec kilka razy z Lodzi do Katowic - murowana zmiana michy :twisted:


    Zima, auto stoi w garazu?? Jak nie to zapraszam w moje strony. Pojezdzimy po okolicy :diabelski_usmiech
    chyba ostatnio zadko widujesz moja fabiane ja jezdze caly czas na gwincie -80 i jakos daje rade mimo iz sniegu bylo w hu................................ :roll:

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez GOBLA
      caly czas na gwincie -80
      Jak widać da się
      Passat B4 V5+
      Toledo TDI+

      Komentarz


      • #28
        mam i ja :!:

        założyłem dziś - 35mm, jest fajnie

        jeździć się da, auto sztywniejsze i jakoś szybciej jeździ :lol: :lol: :lol: :lol:
        impreza integracyjna? symulacja rajdu? wyprawy Afryka i Azja, co-driving w N'kach/WRC ? -> dzwoń, pisz chętnie pomożemy

        o syfie czytaj:
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=24429

        Komentarz


        • #29
          Mast, Zapomniałem tylko Ci powiedzieć, że to wciąga i za jakiś czas będziesz szukał -60 lub więcej :P

          A tak na serio to fajnie że jesteś zadowolony
          Passat B4 V5+
          Toledo TDI+

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez Mast
            mam i ja :!:

            założyłem dziś - 35mm, jest fajnie
            A fotki gdzie?

            Komentarz


            • #31
              Panowie troszkę poczytałem wasze posty i widze że macie spore doświadczenie odnośnie modyfikacji zawiasu , chciałbym się podpytać czy zaw.gwint. FK automitive jest coś warte ponieważ zkupiłem używkę i szykuje sie do montażu. Czy przy -40 max 50(na lato felgi 17") będzie mega twarde (dentysta jest drogi) , dodam że brakuje mi śrub regulacyjnych na tył zamierzam tak założyć na próbę czy to ma sensbez tylnich regulacji?
              Bardzo dziękuje za podpowiedzi

              Komentarz


              • #32
                Jeżdżę na fk, skręcony w tamtym sezonie na jakieś -40 i bylo całkiem wporzo (jak dla mnie) Aktualnie na ten sezon został skręcony jeszcze niżej :diabelski_usmiech
                Fabryka Barw :]

                Czarna O1 rs-line tdi
                Srebrna O2 Scout

                DACAR.team

                Komentarz


                • #33
                  ja zaczęłam od -50/-50 gwint zkrecilem na maxa Teraz zaaplikowalem air rida. xd

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X