Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Autoprezentacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Autoprezentacja

    Czyli pomysł na "obtrąbiony/pozdrowiony" przyniósł wymierne korzyści

  • #2
    Autoprezentacja

    Moja Octi:
    Link
    Link
    Link
    Link

    kiepska jakość zdjęć bo robione w środku nocy, innym razem postaram się cyknąć coś w dzień

    Komentarz


    • #3
      Bardzo ladne autko

      Mam pytanko: te lampki z tylu gdzie kupowales i te listewki drewniane na boczkach drzwi to standardowe wyposazenie, czy jakis dodatek??
      Pozdrawiam
      Radek

      Komentarz


      • #4
        Ooo... :shock: To Twoja octa parkuje obok mojej roboty.
        Kiedys tez Cie mijalem na Wale miedzeszynskim i tak co i raz sie zastanawialem czy trafisz na nasze forum bo mialbym pare pytan, a tu patrz taka niespodzianka.

        Wpadnij koniecznie na spota :!:

        PS. Zdjecia mozesz wrzucic do swojego albumu.
        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

        STOP ECO-TERRORISM!

        Komentarz


        • #5
          O ile się nie mylę to masz felgi TOORA (670?), czyli takie jak moje , dobry wybór

          Mam wrażenie, że kiedyś Twoją Octe już widziałem :szeroki_usmiech

          Komentarz


          • #6
            Zdejm chlapaki.
            TDI 205PS

            Komentarz


            • #7
              nawet mi sie podoba, chociaz nie cierpie wszelkiego rodzaju "upiekszania" ops: .
              jak dla mnie tylko to cos z tylu na dachu jest kiepawe, to sie nazywa chyba "lotka"
              no i fajnie, ze nie masz LEXUSOW
              saport techniczny baj DGW
              była BKD+DSG '05 120kkm
              była BXE '08 190kkm
              no i nie ma :-)

              Komentarz


              • #8
                Re: Autoprezentacja

                Zamieszczone przez q1
                Moja Octi:
                Link
                Link
                Link
                Link

                kiepska jakość zdjęć bo robione w środku nocy, innym razem postaram się cyknąć coś w dzień
                przepiękne lampy Milotreca z przodu - mi się niestety nie udało takich upolować
                te z tyłu też niezłe, ale już nie aż tak rewelacyjne
                zawias + spore felgi - to niestety wygląda karykaturalnie. sam wzór felg też mi nie leży
                i ten spojler z tyłu... no cóż ops: :? mógłby być nieco dyskretniejszy...

                Ale ogólnie nie jest źle. na żywo to auto też wygląda dość przyjemnie k jak to nie tajemnica, to napisz gdzie i za ile dorwałeś przednie reflektory Miloteca. W sumie nie były dostępne w normalnych kanałach sprzedaży.

                Pozdrawiam,
                Bartek
                była mocna Octa, a jest konik
                Greckie Delikatesy

                Komentarz


                • #9
                  Mikrus: zmien plyte

                  [ Dodano: Wto 04 Paź, 05 14:25 ]
                  Szkoda: mi ten spojlerek dachowy szczegolnie tez nie lezy ale niestety kupowalem ze zdjecia na ktorym wygladal calkiem fajnie - jak znajde cos mniej "atypicznego" (tak go okreslaja Czesi) przed jakas wizyta u lakiernika to pewnie wymienie

                  [ Dodano: Wto 04 Paź, 05 14:29 ]
                  BaPit: reflektory Miloteca kupilem w .. Milotecu :szeroki_usmiech

                  [ Dodano: Wto 04 Paź, 05 14:30 ]
                  Radkow: "drewnianie" wstawki sa niestety czescia boczkow drzwi z L&K, zachodze w glowe na co moznaby to wymienic

                  [ Dodano: Wto 04 Paź, 05 14:33 ]
                  arci9: tak, Toora. pewnie ze dobry wybor :szeroki_usmiech najlepszy k

                  [ Dodano: Wto 04 Paź, 05 14:34 ]
                  Purchawa: a w jakim rejonie pracujesz?

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez q1
                    "drewnianie" wstawki sa niestety czescia boczkow drzwi z L&K, zachodze w glowe na co moznaby to wymienic
                    Milotec produkuje nakładki na tapicerke, chyba w 3 różnych wzorach :diabelski_usmiech
                    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez q1
                      BaPit: reflektory Miloteca kupilem w .. Milotecu :szeroki_usmiech

                      są rzeczywiście ale cena 649 EUR jest trochę zaporowa chyba jednak łyknę zwykłe ksenony (Pan na przeglądzie powiedział mi, że badanie techniczne u niego przechodzę ostatni raz z tymi lampami - owszem, świecą ok, ale ma wątpliwości co do homologacji na nie :szeroki_usmiech )

                      Pozdrawiam,
                      Bartek
                      była mocna Octa, a jest konik
                      Greckie Delikatesy

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez q1
                        Purchawa: a w jakim rejonie pracujesz?
                        Widze z okna Twoje auto na parkingu.
                        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                        STOP ECO-TERRORISM!

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez q1
                          Mikrus: zmien plyte
                          Ja juz sam nie wiem. Moze ze mna jest cos nie tak, ale czy nie widac tego, ze te gowniane chlapaki psuja caly efekt?

                          Generalnie auto sprawia wrazenie utrzymanego w blekitnej/lazurowej (?) koncepcji, co jest dosc ciekawe. Kazdy element tego samochodu wzmacnia ten efekt - lakierowane listwy, lakierowane swiatla, lakierowany grill. Do tego mocna podstawa czyli dosc ladne felgi 17".

                          Nie wszystko mi sie podoba, ale powiedzmy, ze auto ma swoj styl.

                          I wszystko psuja te chlapaki.

                          To tak jakby zalozyc porzadny garniak, do tego porzadne buty i zepsuc wszystko parasolką z logo Coca-Coli albo innego Masmixu...
                          TDI 205PS

                          Komentarz


                          • #14
                            ale cena 649 EUR jest trochę zaporowa
                            To jeszcze Was zmartwię-to jest cena netto, dolicz ich VAT (16%)
                            TUTAJ nieco taniej i możemy jeszcze sie nieco potargować
                            RS BLUE

                            Komentarz


                            • #15
                              całkiem sympatyczna octa :-) k
                              -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Sebastian
                                ale cena 649 EUR jest trochę zaporowa
                                To jeszcze Was zmartwię-to jest cena netto, dolicz ich VAT (16%)
                                TUTAJ nieco taniej i możemy jeszcze sie nieco potargować
                                to jednak ciągle spory wydatek jak na gadżet do wychodzącego modelu. Raczej będę polował na używki na niemieckich/czeskich aukcjach - pewnie uda się wyrwać za 1/3 ceny. A jak nie to łyknę oryginalne ksenony

                                Pozdrawiam,
                                Bartek
                                była mocna Octa, a jest konik
                                Greckie Delikatesy

                                Komentarz


                                • #17
                                  Sory za OT, ale czy oprocz lansu jest jakis plus tych lamp. To sa zwykle lampy na soczewke czy lampy z xenonem - bo w tym momencie widze ich plus inaczej to nie namowicie mnie na nie :twisted:
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    ja bym założył tylni spojlerek od Rs-a.......i troszke obniżył autko.......lampy mi sie wogule nie podobają....ale to kwestia gustu...podoba mi sie tylnia klapa tylko zamiast oryginalnej nakładki nad tablice moze by mozna było zaodoptowac ta z passata?...mysle o czymś takim bo mi juz powoli klapa gnije :szeroki_usmiech i musze coś z tym zrobić :? ......aha jaki to ma silnik?i jak chodzi? :wink:

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Maicroft
                                      Sory za OT, ale czy oprocz lansu jest jakis plus tych lamp. To sa zwykle lampy na soczewke czy lampy z xenonem - bo w tym momencie widze ich plus inaczej to nie namowicie mnie na nie :twisted:
                                      zwykły lans. stąd trochę cena przeraża. tyle, że w przypadku soczewki "upgrade" na xenon jest prosty. no cóż - to niestety znów podnosi cenę... cena byłaby atrakcyjna przy poziomie max. do 1 tys. PLN/komplet (np. do Polo najprawdopodobniej nabędę taki komplecik - cena w okolicach 800 PLN jest do przemyślenia - bo prawie 2.5 kafla to ja przepraszam i dziękuję... wychodzi sporo drożej niż ori xenony, które jednak wyglądają i świecą lepiej...).

                                      Pozdrawiam,
                                      Bartek
                                      była mocna Octa, a jest konik
                                      Greckie Delikatesy

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X