Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tylne lampy BLACK LEXUS do Octavii I przed liftem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tylne lampy BLACK LEXUS do Octavii I przed liftem

    Zamieszczone przez krzynol
    na pewno mają tylko czy umieją ją czytac?
    na pewno nie umieją, w ogóle co za pytanie - kto by to czytał?

    Zamieszczone przez krzynol
    jeśli uważasz, że tego typu programy są "hackiem" i nie wiesz jaka jest różnica, to po co wydajesz opinie o czymś na czym się nie znasz?!
    ZTCW to VCDS przy kodowaniu znakomitą większość funkcji (bitów) ma nieopisaną i nie wiadomo co one znaczą, więc na jakiej podstawie można mieć 100% że wszystko poprawnie odhaczone, skoro nie wszystko da się ustawić bo jest jedną wielka niewiadomą. Do tego dochodzi mnóstwo rożnych podzespołów od różnych oproducentów, modułów które się różnią detalami, szczególikami i bez kompletnej wiedzy na ich temat nie można mieć 100% gwarancji poprawnie wykonanej zmiany w sofcie

    Zamieszczone przez krzynol
    Zamieszczone przez Jac_ek
    TYLKO ASO!
    no comment
    Jeśli chodzi o sprawy związane z softem i bezpieczeństwem to tylko ASO. mam znajomego który pasjonuje się motoryzacją i pracował w ASO. Był świetnym specjalistą w tym co robił, ale się przekwalifikował ;-). ALe nadal twierdzę że w kazdym ASO znajdzie się ktoś kto naprawdę zna się na rzeczy. A z ASO mam do czynienia już od 15 lat. A to że ASO więcej kosztuje niż przecinak u pana Kazia w garażu - no cóż, takie życie że się płaci.

    Ja bym nie ryzykował - dla mnie EOT

  • #2
    Tylne lampy BLACK LEXUS do Octavii I przed liftem

    Co sądzicie na temat takich lampek na tył:
    BLACK LEXUS
    Czy ktoś może przerabiał już ten temat? Wyglądają fajnie.
    Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      mnie sie podoba, wszyscy montują z wersji FL , a tu cos innego

      Komentarz


      • #4
        taki troche wiejski tuning...do skody takie lampy nie pasują ...ale ile ludzi tyle gustów a o gustach się nie dyskutuje
        -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

        Komentarz


        • #5
          a może byś przyciemnił tylko oryginały?

          1.8T AGU L&K

          2.0TDI BKD ELEGANCE

          TOYOTA LAND CRUISER J95

          Komentarz


          • #6
            Maru 123, ten pomysł mi się podoba w 100% niż te mega shit edyszon lexsus lampiszon jak dla mnie tamte lampy ala lexsus to wieś śpiewa i tańczy.
            Navi:Asus A639+mod(416@640Mhz)
            Mobil:Uniden PC 68 Elite<->Sirio Performer 5000/dziurka

            Komentarz


            • #7
              Re: Tylne lampy BLACK LEXUS do Octavii I przed liftem

              Zamieszczone przez Martens
              Co sądzicie na temat takich lampek na tył:
              BLACK LEXUS
              Czy ktoś może przerabiał już ten temat? Wyglądają fajnie.
              Pozdrawiam.
              Ja miałem u siebie gay-looki i wydaje mi się, że nie są aż tak beznadziejne. Przynajmniej ciemne w ciemnym aucie dają moim zdaniem jako tako radę.



              Pozdr,
              BP
              była mocna Octa, a jest konik
              Greckie Delikatesy

              Komentarz


              • #8
                Martens, Mam u siebie takie lampy w zielonej budzie, jestem z nich zadowolony, tylko przy zamawianiu uważaj bo są dwie wersje do O1 przed liftem i po, te z tego linka są do wersji przed liftem i są o około 1 cm niższe niz poliftingowe (ktore na allegro są troche droższe).
                Zamawiałem nawet te lampy nie dawno od gościa i szybko oraz sprawnie przebiega zakup. Jak chcesz fotki to są w dziale nasze auta w moim topicu.
                Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                Komentarz


                • #9
                  Mam grafitowe nadwozie i myślę, że te lampki będą pasować. Przciemnianie nie daje zadowalającego efektu ale jak ktoś wcześniej napisał "o gustach się nie dyskutuje". Poza tym lampy z rocznika '99 są delikatnie mówiąc niemodne (coś jak w Passacie B5).

                  Komentarz


                  • #10
                    BLACK LEXUS

                    A tak to jest u mnie :twisted:
                    Załączone pliki
                    sven 128 KM

                    Komentarz


                    • #11
                      No i gitara. Pytanie, czy od strony technicznej te lampki to nie jakaś tandeta (tu nie spasowane, tam odstaje, itd). To mnie interesuje najbardziej.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Martens
                        No i gitara. Pytanie, czy od strony technicznej te lampki to nie jakaś tandeta (tu nie spasowane, tam odstaje, itd). To mnie interesuje najbardziej.
                        Dopasowane są idealnie. Jedyne, co wzbudza kontrowersje, to ich stylistyka - ja może jestem wieśniakiem (w sumie nie może, bo mieszkam na małej wsi nad morzem ) , ale mi się akurat ten konkretny model lamp podoba :spoko
                        była mocna Octa, a jest konik
                        Greckie Delikatesy

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja tam wole ori po fl :x
                          ale...
                          Zamieszczone przez Arek
                          .ale ile ludzi tyle gustów a o gustach się nie dyskutuje
                          :szeroki_usmiech
                          ciekawe jak by wygladaly te geylooki przyciemnione w ciemnym kolorku. A od strony technicznej czy te lampy aby nie paruja i nie przeciekają? Bo czasami się widzi tego typu lampy wlasnie zaparowane :wink:


                          Komentarz


                          • #14
                            lampki są dokładnie spasowane ale jednak czasami potrafią zaparować :P
                            sven 128 KM

                            Komentarz


                            • #15
                              Właśnie zamontowałem te lampki. Przyznam szczerze, że na grafitowej karoserii wyglądają zaj...iście. Jak zrobię to podeślę fotki.

                              Komentarz


                              • #16
                                Panowie a te lampy po fl można kupić przyciemnione czy samemu trzeba sie bawić?

                                Komentarz


                                • #17
                                  mi sie te lampy nie podobaja i dlatego nie zmieniam...wolałbym kupic folie i przyciemnic oryginały lub kupic całe biale klosze i na nie folia
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25050

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    tak...moze jeszcze sprayem? ja tam nie jestem zwolennikiem foliowania..i sprayowania..moze sie powtarzam z innego postu..ale looknijcie na to:
                                    prosze..bardzo reklama pseudotuningowego produktu do pseudotuningu - dymienie sprayrem lamp ( ciekawe dlaczego na reklamie jest fabrycznie przyciemniona lampa meganki hehehe):
                                    Link - odradzam to Tobie...bo efekt wyglada jak u kolegi w tej fiescinie:

                                    Error 404 (Not Found)!!1 - tak to wyglada..i prawie nie swieci
                                    wiec jesli cos wchodzi w gre to poprostu ewentulanie wymiana na inne

                                    [ Dodano: Pią 09 Paź, 09 18:57 ]
                                    najlepiej poprostu wymienic lampy...a na jakie, to kwestia gustu

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      przyciemniane mogą wyglądać nieźle - zależnie od koloru nadwozia.
                                      ale co, kiedy jakiś baran zaparkuje w takich przyciemnionych lampach? mandacik i każdy ubezpieczyciel się wypina...

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez delanopl
                                        Panowie a te lampy po fl można kupić przyciemnione czy samemu trzeba sie bawić?
                                        Witam. wobec tego ja też zamówie, chyba będa pasowały do ciemno-zielonej perły.

                                        Dodano: Sob 10 Paź, 09 23:39
                                        Zamieszczone przez mani0
                                        przyciemniane mogą wyglądać nieźle - zależnie od koloru nadwozia.
                                        ale co, kiedy jakiś baran zaparkuje w takich przyciemnionych lampach? mandacik i każdy ubezpieczyciel się wypina...
                                        Są legalne, posiadają homologacje.

                                        Dodano: Nie 11 Paź, 09 13:12
                                        Zamieszczone przez delanopl
                                        Panowie a te lampy po fl można kupić przyciemnione czy samemu trzeba sie bawić?
                                        Mozna kupic, widzialem na alegro, już od 209 zł za komplet.
                                        Dipol

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          [quote="sew1981"]tak...moze jeszcze sprayem? ja tam nie jestem zwolennikiem foliowania..i sprayowania..

                                          ale ja nie mowie o calkowitym zaciemnieniu tylko przyciemnieniu...sa rozne folie o roznej przepuszczalnosci
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25050

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez BaPit
                                            ja może jestem wieśniakiem (w sumie nie może, bo mieszkam na małej wsi nad morzem
                                            Chania nie taka znowu malutka ale i tak zazdroszczę
                                            Człowiek planuje, Bóg decyduje ...
                                            Jark7
                                            było 119/296 jest 143/328 by Aligator

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez Jark7
                                              Chania nie taka znowu malutka ale i tak zazdroszczę
                                              Chania malutka nie jest, ale od prawie dwóch lat mieszkamy 8 km na zachód od Chanii, w wiosce, gdzie liczba ludności jest liczbą dwucyfrową :wink: :lol:
                                              była mocna Octa, a jest konik
                                              Greckie Delikatesy

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                BaPit, Zrobie OT, czemu nie chwaliles sie ze bedziecie znow w TV. To juz jakis czas temu bylo, ale teraz mi sie przypomnialo :twisted:
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Maicroft
                                                  BaPit, Zrobie OT, czemu nie chwaliles sie ze bedziecie znow w TV. To juz jakis czas temu bylo, ale teraz mi sie przypomnialo :twisted:
                                                  Hehe Szkoda gadać. Jakoś TV zapomniała do nas zadzwonić i nam powiedzieć o terminie emisji Właśnie wyjeżdżaliśmy z domu, kiedy kumpel zadzwonił do mnie i powiedział, że za 2 min. będzimy w TV. Dlatego sami obejrzeliśmy ten materiał zupełnie przez przypadek... Na szczęście można nadrobić zaległości link

                                                  Pozdr!
                                                  Bartek
                                                  była mocna Octa, a jest konik
                                                  Greckie Delikatesy

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X