Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tylny zderzak O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tylny zderzak O2

    Manualne wycieraczki - Joe Monster

  • #2
    Tylny zderzak O2

    Witam,
    Czy ktoś wie jak zdjąć tą czarną listwe co jest na zderzaku w O2 z tyłu poniewaz chciałbym sobie wymienic czujnik?
    Pozdro
    Octavia III RS 2.0 TDI CUPA

    Komentarz


    • #3
      Zagadaj do andriev3 on wymieniał czujnik tylko ze w kombi......

      [ Dodano: Sro 11 Lis, 09 17:48 ]
      Link tu masz fotki jak to wyglada od środka.....moze w czym pomorze....
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Jaro102
        Czy ktoś wie jak zdjąć tą czarną listwe co jest na zderzaku w O2 z tyłu
        ale zdjęcie tej listwy nic ci nie da
        próbuj od dołu
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz


        • #5
          kolego o dołu tez nic nie da za mało miejsca trzeba zdjac zderzak zabieg jest bardzo prosty trzeba pamietac o srubach pod wykładzina w srodku bagaznika opis masz na forum jak co zrobic tylko gorzej z pogoda

          Komentarz


          • #6
            Zdjęcie czarnej listwy nic nie da... od dołu racze tez nie da rady....


            Raczej trzeba zdjąć zderzak, czujnik parkowania składa się z dwóch części, z takiej koszulki która jest montowana na taśmie dwustronnej do zderzaka i właściwego czujnika :wink: Więc żeby wyciągnąć musisz go widzieć ja wkładając rękę gdzieś od dołu raczej nic nie zobaczysz :wink:

            Chyba pozostaje Ci wyjście:

            Komentarz


            • #7
              miguello, ściagajac zderzak nie urwie sie czego od czujników cofania? tzn kabelków....
              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

              Komentarz


              • #8
                piotrek_os, nie ma szans...
                kabelek ma troszkę luzu...
                ja u siebie również musiałem zdejmować zderzak...
                nie próbuj niczego robić od dołu bo tylko coś połamiesz albo przy odginaniu Ci popęka...
                Człowiek wiedzy żyje działając, a nie myśląc o działaniu, ani też myśląc, co pomyśli, kiedy skończy działać.

                Komentarz


                • #9
                  Ja wymieniałem bez zdejmowania zderzaka, wystarczy dolną listwę czarną odkrecić z torxów i można rękę włożyć i wymienić.
                  RENT COMPLEX

                  DACAR.team

                  Komentarz


                  • #10
                    Znaczy wiecie u mnie sprawa wygląda tak że w poniedziałek koleś mi wjechał w tył jak stałem w korku na szczeście nic powaznego nie zrobił tylko odkleił mi się cały czujnik i wpadł do środka i wisi na kabelku gdzies na dole. Co dziwne działa i jest tylko kwestia taka żebym ja go mógł jakos sięgnąć i przykleic z powrotem.
                    Octavia III RS 2.0 TDI CUPA

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja bym nie kombinował, ściągnął zderzak, usunął starą taśmę z czujnika i zderzaka, odtłuścił wszystko do porządku i nakleił nowe kawałki taśmy :wink:

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez miguello
                        usunął starą taśmę z czujnika i zderzaka, odtłuścił wszystko do porządku i nakleił nowe kawałki taśmy
                        a może sam czujnik wypadł tylko z mocowania i trzeba go tylko wcisnąć?
                        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                        Komentarz


                        • #13
                          spróbuj zawalczyć bez ściągania zderzaka bo może tak jak mówi piotrek_gdy, wyskoczył tylko sam czujnik
                          Powodzenia
                          RENT COMPLEX

                          DACAR.team

                          Komentarz


                          • #14
                            jeżeli wyskoczył sam czujnik to powinno być widać prowadzenie w zderzaku...
                            na szkicu jest to nr 10, 11

                            Człowiek wiedzy żyje działając, a nie myśląc o działaniu, ani też myśląc, co pomyśli, kiedy skończy działać.

                            Komentarz


                            • #15
                              Dobra założyłem go z powrotem, nie trzeba było zdejmowac zderzaka, dzieki wszystkim za pomoc
                              Octavia III RS 2.0 TDI CUPA

                              Komentarz


                              • #16
                                i bardzo ładnie
                                RENT COMPLEX

                                DACAR.team

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X