Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

modyfikacje silników TDI w ASO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Saszka,
    1.cenowo wychodzi tak samo(sumarycznie)-a filtry nie wymieniasz przy każdej wymianie oleju więc .... troszke chybiony argument za.hmm, czy częstsze wymiany oleju sa lepsze?tutaj mechanicy mogliby więcej powiedzieć ale pamietaj, że ktoś wymyślił wymiany QG1 i QG2 i odpowiednie oleje do nich- idziemy z postepem(inaczej nadal jeździlibyśmy furmankami)
    2.tutaj nie dyskutuję-kwestia gustu :diabelski_usmiech
    3.mi na zmiennym wychodzi przegląd co 29-32 Tkm-więc tak jakby 2x twoje przeglady
    4. patrz pkt. 2(a swoją drogą we wszystkim jestes taki konserwatywny :?: :wink: )
    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez piotrek_gdy
      Saszka,
      1.cenowo wychodzi tak samo(sumarycznie)-a filtry nie wymieniasz przy każdej wymianie oleju więc .... troszke chybiony argument za.hmm, czy częstsze wymiany oleju sa lepsze?tutaj mechanicy mogliby więcej powiedzieć ale pamietaj, że ktoś wymyślił wymiany QG1 i QG2 i odpowiednie oleje do nich- idziemy z postepem(inaczej nadal jeździlibyśmy furmankami)
      A "mój" (DGW, pozdrowienia od zadowolonego klienta ) mechanik mówi "15kkm to dobry pomysł" :szeroki_usmiech
      Filtr oleju wymieniam przy każdej zmianie oleju...

      Zamieszczone przez piotrek_gdy
      4. patrz pkt. 2(a swoją drogą we wszystkim jestes taki konserwatywny :?: :wink: )
      W wielu rzeczach :wink:
      Pozdrawiam,

      Saszka


      Perfect Service by DobryGrześWawa

      Komentarz


      • #28
        Może się wtrące:

        Auto zakupiłem w styczniu, program zapodałem po 7 kkm w kwietniu (Aligator), więc nie ASO. Po programie wymiana oleju (LL) i filtra. Teraz przy 26 kkm przegląd + olej LL. Motor chula, nie pałuje go na maxa, czasem do przegonię do 3500 obr., a gwarancje mam w D...ie.
        MARCIN
        Mój szkodnik

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez bzyq_74
          a gwarancje mam w D...ie
          bzyq_74, inaczej powiesz jak ci sie dwumasa wysypie :diabelski_usmiech
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #30
            to pewnie bedzie juz po gwarancji, chyba ze bedzie miał pecha.
            superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

            poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez piramida
              to pewnie bedzie juz po gwarancji
              wielu osobom pada przy przebiegu ok 60Tkm
              mi i koledze brzęczało od 42 Tkm
              załapalismy sie na wymiane pod sam koniec gwarancji
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #32
                Tylko Wy macie motory 2,0.
                Zawsze w 1,9 dwumasa pada po 60 kkm, czy to Wasz pogląd? :diabelski_usmiech
                MARCIN
                Mój szkodnik

                Komentarz


                • #33
                  ja mam 90kkm i jeszcze nie padła, na programach 40kkm
                  superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                  poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X