Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Gałka zmiany biegów - swap

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Odświeżę temat,macie pomysł na jaką wymienić gałkę zmiany biegów lub cały komplet? Jeśli są to tylko te czarne i paskudne.

    Komentarz


    • #77
      Z Octavii III montowałem w O1. Sprawdź jaką masz średnicę drążka zmiany biegów.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
        Z Octavii III montowałem w O1. Sprawdź jaką masz średnicę drążka zmiany biegów.
        Chyba 12mm a w benzynie 23mm z tego co wyczytałem,a w 3 jaka jest średnica?

        Komentarz


        • #79
          Co można założyć na 22mm bo FFA300002 jest niedostępna?

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez Tomasz0815 Zobacz wpis
            a w 3 jaka jest średnica?
            Jak u mnie w Fabii. 12 mm.
            Osobiście od kilkunastu lat mam w F1 gałkę z Audi A3 8P. Kupiłem na ichniejszym forum. Okrągła z perforowaną skórą. Perforacja na części gałki już znikła ale skóra się nie przetarła jeszcze.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #81
              Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
              Jak u mnie w Fabii. 12 mm.
              Osobiście od kilkunastu lat mam w F1 gałkę z Audi A3 8P. Kupiłem na ichniejszym forum. Okrągła z perforowaną skórą. Perforacja na części gałki już znikła ale skóra się nie przetarła jeszcze.
              Zaraz będę szukał,a nie było problemu z rozdzieleniem gałki od mieszka?... Taką masz?
              Załączone pliki
              Ostatnio edytowany przez Tomasz0815; 9995442.

              Komentarz


              • #82
                Mam gałkę jak na tej aukcji:
                Link
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X