Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chip do auta z dużym przebiegiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chip do auta z dużym przebiegiem

    Zamieszczone przez szkoda
    no to co, nawet jak bedzie mokro bedziecie?
    sorry, ze tak kwekam, ale chodzi o to, ze wyjazd 3 osob jest ode mnie uzalezniony :twisted:
    i musze kurde jakas decyzje podjac, czy wyjazd dzisiaj czy jutro :diabelski_usmiech
    wez przestan marudzic :P załóż że jedziesz jutro i wszyscy będą mieli spokojniejszy wieczór :lol:
    myślę, że jeżeli nie będzie padało a będzie mokro to i tak można się spotkać :roll:

  • #2
    Chip do auta z dużym przebiegiem

    Witam,

    Jakis czas temu rozwazalem chip do mojego auta, odwiedzilem wiele stron, na jednej wycztalem ze chipa nie zaleca sie do aut z przebiegiem wiekszym niz 150 tys km, mam 165 tys km czy to oznacza ze powinienen odpusic chip?

    Pozdr,
    Pulse
    :: O1 AXR Kombi

    Komentarz


    • #3
      Nie :!: :lol:
      Jedz do kogoś kto Ci zrobi program.
      Ja polecam Wojtka "Aligator"

      Pozdro
      Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
      Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
      BMW serii 3... Radość z jazdy.

      Komentarz


      • #4
        Najwazniejsze to sprawdzić jaki jest rzeczywisty stan techniczny auta, przebiegiem bym się nie sugerowal. Jesli autko bylo eksploatowane prawidlowo, to mozesz uznać że jest dopiero dotarte :twisted:
        BMW E46 320d by MT 184PS@406Nm
        CR-V 2,2 i-ctdi
        Perfectservice by Dobrygrześwawa

        Komentarz


        • #5
          dobry tuner powinien zrobić Ci program proporcjonalny do kondycji silnika i całego Twojego samochodu. Po diagnozie wyjdzie co i jak - zaproponowana zostanie odpowiednia moc dla auta z Twoim przebiegiem, a co za tym idzie odpowiedni program. A nie jak to nie którzy chcą - panie, rób tak by był power max
          Powered by Aligator

          Komentarz


          • #6
            Swiete słowa, tylko poszukaj sprawdzone żródła, które dokonują modyfikacji.
            "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
            Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
            Pionek znów gra.......

            Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
            www.dynosoft.pl

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X