Skoda Octavia 1 1.9 TDI ALH SPADEK MOCY

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Paweł88
    Classic
    • 2022
    • 9

    Skoda Octavia 1 1.9 TDI ALH SPADEK MOCY

    Dzień dobry.
    Auto zaczyna jakby co raz bardziej muleć. Czytam szukam przyczyny i nie wiem już z kim gadać i do kogo się zwrócić bo każdy za wszystko chce chajs co w sumie mnie nie dziwi ale nie stać mnie żeby u każdego tak wszystko sprawdzać rozbierać dłubać dlatego dużo przy aucie robie sam ucząc się i zdobywając wiedze i postanowiłem napisać tutaj z prośbą o pomoc w rozwiązaniu tej zagadki. Auto ma wsadzoną turbine hybryde ze zmienioną stroną zimną na GT1749V, strona gorąca nie ruszana, filtr stożkowy, wtryski seria, pompa seria ale nastawnik wysunięty w prawo delikatnie na 1,8mg, Pełny przelot podajże 55mm nie pamiętam dokładnie ile tam fabrycznie rura ma. Sprzęgło sztywne koło,docisk z VR6, tarcza kevlar. Przewody podciśnienia zmienione wszystkie na silikony i przelewowe z wtrysków również na silikony, Zawory N75 wszystkie sprawne zmieniane jakiś czas temu. Auto z przebiegiem 420K. No i mapa wgrana oczywiście. Samochód po rozbieganiu ale gdy do niego doszło zostało szybko zdławione, stąd turbo hybryda. Wszystko było dobrze oprócz późnego wstawania turbinki. Co raz bardziej wydaje mi się że auto jest co raz bardziej zamulone jakby brakowało mu mocy, raz idzie fajnie raz gaz w podłodze i rozpędza sie jak by był w smole. Prosze o jakieś porady gdzie szukać co sprawdzać..... na wstępie dodam że coś intuicja mi podpowiada że pompa sie kończy ale mogę sie mylić. Z góry przepraszam za jakieś literówki czy inne błedy i proszę i rady :-)
Pracuję...