Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chipsy przez internet :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chipsy przez internet :)

    Oj panowie przepraszam za to cale zamieszanie wszystko jest tak jak mowicie. Chyba nic nie mam urwane bo krecilem tym pokretłem pod predkosciomierzem ajj jeszcze raz sorki. Zła interpretacja instrukcji. Do wszystko dlatego zee to moj pierwszy samochod ktory ma zegar na desce rozdzielczej ops: ops:

  • #2
    Chipsy przez internet

    wlasnie przygotowuje takie jedno urzadzonko...... i przez przypadek wpadl mi w rece serwer RS232.... w skrucie jest to urzadzenie ktoremu przyporzadkowujemu adres IP (moze byc publiczny) i z dowolnego miejsca na ziemi jest ono widzialne przez inny komputer jako wirtualny port RS232 (czyli taki przez jaki wpuszczamy wirusiki do autka)
    mozna programowac autko zdalnie np w razie problemow :diabelski_usmiech
    1,9TDi ASV/VP - było - 117HP/252Nm, teraz jest ??? ALIGATOR

    Komentarz


    • #3
      NIE rozumiem...znaczy sie ze np.wgrywasz program u MASTERS`a potem wrzucasz go na kompa wysylasz mi a ja z laptopa do swojego auta naprzyklad...???? :roll:

      Komentarz


      • #4
        nie... np podpinasz to ustrojstwo do netu i swojego samochodu... dzwonisz do np mastersa czy innego speca, a on przez internet moze zrobic to co zwykle robi jak do niego przyjedziesz.... nie musisz sie ruszac z domu.... tylko potrzebujesz taki serwerek i przyznany adres IP
        1,9TDi ASV/VP - było - 117HP/252Nm, teraz jest ??? ALIGATOR

        Komentarz


        • #5
          aha. a mi chodzilo bardziej o to czy np.ktos po wgraniu programu moze innej osobie przez neta wyslac swoj...i obaj beda mieli ten sam program :roll:

          Komentarz


          • #6
            to akurat nie jest trudne tylko nielegalne... nie poto masters ciezko pracuje nad programem zebys go teraz rozsylal innym... ten moj pomysl ma za zadanie ulatwic zdalna diagnoze i konfiguracje silnika
            1,9TDi ASV/VP - było - 117HP/252Nm, teraz jest ??? ALIGATOR

            Komentarz


            • #7
              tak domyslam sie ale jak widzisz Polak kombinuje (ja akurat chce legalnie miec program a nie skopiowany) i kazdemu taki pomysl moze przyjsc do glowy
              niestety sa plusy Twojego wynalazku...ale i minusy jak chocby koniecznosc sprawdzenia
              na hamowni ile +km/+nm dał program...a tego przez neta nie zrobisz....

              Komentarz


              • #8
                niestety....... ops:
                1,9TDi ASV/VP - było - 117HP/252Nm, teraz jest ??? ALIGATOR

                Komentarz


                • #9
                  W ten sposob diagnozuje sie juz (i nie tylko) niektore auta.

                  Np. taki VW Touareg stoi sobie podpiety do kompa w ASO, np. w Wawie a Helmut w Wolksburgu robi mu fiku-miku w trybie on-line.
                  TDI 205PS

                  Komentarz


                  • #10
                    Ale sterownika bym tak nie flash'ował - transmisja zostanie na chwile przerwana i mamy odlot sterownika :twisted:
                    Piotruś
                    AGR(RIP) + ALH

                    Komentarz


                    • #11
                      Re: Chipsy przez internet

                      Zamieszczone przez lamina
                      wlasnie przygotowuje takie jedno urzadzonko...... i przez przypadek wpadl mi w rece serwer RS232.... w skrucie jest to urzadzenie ktoremu przyporzadkowujemu adres IP (moze byc publiczny) i z dowolnego miejsca na ziemi jest ono widzialne przez inny komputer jako wirtualny port RS232 (czyli taki przez jaki wpuszczamy wirusiki do autka)
                      mozna programowac autko zdalnie np w razie problemow :diabelski_usmiech



                      masz tu gotowca, skrakuj sobie albo zapłać za licencje :wink:


                      serwer rs 232
                      http://www.diagtronik.pl/moje/diagtronik.gif

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez MiKruS
                        a Helmut w Wolksburgu robi mu fiku-miku w trybie on-line.
                        o maan,
                        GETAWAY DRIVER

                        Saab 9-5 Aero Black Estate

                        Komentarz


                        • #13
                          Re: Chipsy przez internet

                          Zamieszczone przez tora
                          masz tu gotowca, skrakuj sobie albo zapłać za licencje :wink:


                          serwer rs 232
                          Witam serdecznie wlasciciela najszybszej Skody w Polsce!

                          k :twisted:
                          TDI 205PS

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X