Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tuleje poliuretanowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tuleje poliuretanowe

    niestety taki urok VCDS u mnie to samo


    Moja Octavia 1.9 TDI AGR

  • #2
    Tuleje poliuretanowe

    Mam pytanie, do tych, którzy maja osobiste doświadczenia z tulejkami Power Flex. Jak to się spisuje? Chodzi mi zwłaszcza o wrażenie z jazdy i o trwałość.

    Przykład: Link
    Octavia scout 2.0 TDI

    Komentarz


    • #3
      alias27, ja mam od cupry i bardzo fajnie jest :P
      na te 80-100tyś powinno wystarczyć
      zależy gdzie się jeździ

      Komentarz


      • #4
        Tak, ale mnie interesuje czy ktos wlaśnie takie sprawdził osobiście
        Octavia scout 2.0 TDI

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez alias27
          Power Flex
          dobra firma

          kilku kolesi śmiga na tym i chwalą sobie

          także śmiało!
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            U mnie już prawie dwa lata siedzą i jest ok. Autko testowane w ekstremalnych warunkach.
            taka tam octavka kombi 1.8T 250 km.. byla... Corsa B V6 225 km.. jest... ale jeszcze wciąż w fazie ogarniania - teraz w fazie generalnego remontu..
            sponsored by HydroTransfer hydrografika Warszawa www.hydrotransfer.pl

            Komentarz


            • #7
              a jak z zakładeniem tych elementów? ponoć trzeba mieć specjalny sprzęt? i jak "się kończą" to w 1 chwili, nie tak jak guma, że tłucze się coraz głośniej.
              Black Pearl, Elegance & RS LOOK
              @ by Tune-up Gdańsk
              TDI VP++ i jeszcze rośnie
              Antek

              Komentarz


              • #8
                Ja mam u siebie na tylnej belce PU z powerflexa. Montaz jest latwiejszy niz w przypadku oryginalow, wystarczy prasa, do zestawu dolaczony jest smar. Jest sztywno i twardo :P
                VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                Komentarz


                • #9
                  alias27, mialem komplet w O1 (przod i tyl) - twardo, sztywno, a zuzywaja sie niewiele wolniej od gum (mialem Powerflexa :!: )
                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamówiłem. Jutro mi założą. Ciekawe tylko ile wytrzymają. Mam nadzieje, że do wymiany auta))))
                    Octavia scout 2.0 TDI

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez alias27
                      Zamówiłem. Jutro mi założą. Ciekawe tylko ile wytrzymają. Mam nadzieje, że do wymiany auta))))
                      Pamiętaj aby dobrze przesmarować bo inaczej mogą skrzypieć :x
                      taka tam octavka kombi 1.8T 250 km.. byla... Corsa B V6 225 km.. jest... ale jeszcze wciąż w fazie ogarniania - teraz w fazie generalnego remontu..
                      sponsored by HydroTransfer hydrografika Warszawa www.hydrotransfer.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez alias27
                        Ciekawe tylko ile wytrzymają. Mam nadzieje, że do wymiany auta
                        jak wymieniasz auto za ~30 kkm to wytrzymaja :P
                        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Nexus6
                          Zamieszczone przez alias27
                          Ciekawe tylko ile wytrzymają. Mam nadzieje, że do wymiany auta
                          jak wymieniasz auto za ~30 kkm to wytrzymaja :P
                          Wymienie za 2 lata czyli jakies 50 kkm
                          Octavia scout 2.0 TDI

                          Komentarz


                          • #14
                            alias27, w każdym bądź razie nie zapomnij napisać o odczuciach po montażu :wink:

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez alias27
                              Zamieszczone przez Nexus6
                              Zamieszczone przez alias27
                              Ciekawe tylko ile wytrzymają. Mam nadzieje, że do wymiany auta
                              jak wymieniasz auto za ~30 kkm to wytrzymaja :P
                              Wymienie za 2 lata czyli jakies 50 kkm
                              to po zuzyciu poliuretanow wybierz elementy metalowo-gumowe z Cupry lub S3
                              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                              Komentarz


                              • #16
                                Nie chcę Cię martwić alias27, jeżeli kupiłeś te z linka na allegro to przepłaciłeś. U producenta sa dużo tańsze:
                                Link

                                Producent jest z Wrocławia.
                                6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
                                Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

                                Komentarz


                                • #17
                                  Ze swojej strony polecam brać czerwone czyli bardziej miękkie polibusze. Są zdecydowanie twardsze od gumy a starczają na dłużej niż żółte.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Sev
                                    Nie chcę Cię martwić alias27, jeżeli kupiłeś te z linka na allegro to przepłaciłeś. U producenta sa dużo tańsze:
                                    Link

                                    Producent jest z Wrocławia.
                                    Wiem, że przepłaciłem, ale zorientowałem sie jak już kliknąłem kup teraz. Na szczescie tylko ok 50 zł.
                                    Już mam zamontowane. Na razie przejechałem tylko od mechanika do domu. Wrażenia z jazdy- wcale nie jest twardo(mam te czerwone tulejki). Prowadzi sie ok, nie stuka. Mechanik mówił, że montaż jest b. łatwy. Weszły bez uzycia imadła i prasy. Cos wiecej napiszę o wrażeniach jak już troche pojeżdżę.
                                    Octavia scout 2.0 TDI

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      powerflex jak najbardziej.....miałem u siebie wszystkie tuleje w O1......po 5 tys km wysypały sie tylko tylne przednich wahaczy :lol: .....wiec w to miejsce ich nie polecam.....

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez
                                        powerflex jak najbardziej.....miałem u siebie wszystkie tuleje w O1......po 5 tys km wysypały sie tylko tylne przednich wahaczy :lol: .....wiec w to miejsce ich nie polecam.....
                                        5 tys. .......rewelacja

                                        [ Dodano: Pią 08 Kwi, 11 21:45 ]
                                        Dziś troche pojeżdziłem. Wrażenia z jazdy- rzeczywoście troche bardziej twardo, ale troche , za to w zakretach dużo lepiej chociaż i na fabrycznych też bylo nieżle. Na razie jestem zadowolony. Na razie bo nie wiem jak z trwałościa. Co do charakterystyki zawieszenia to takia lekka utrata komfortu, ale jednoczesnie lepsze wyczucie drogi mi bardzo odpowiada.
                                        Octavia scout 2.0 TDI

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X