Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Przeróbka przodu O1 na FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Witam
    prosił bym o odświeżenie zdjęć z pierwszego postu
    z góry dziekuje

    Komentarz


    • #52
      Dokładnie, żadne zdjęcie się nie wyświetla.
      ahmed799, ogarniesz temat?:P

      www.wantrejce.pl domowe obiady z dowozem do firmy, szkoły i domu
      GrAnAtOwA bOmBa
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...078608#1078608

      Komentarz


      • #53
        Miniatury nie ma.. ale jak klikniecie to się wyświetlają! ad:
        VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
        Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

        Komentarz


        • #54
          Cyfer objaśnił byś jak przerabiałeś przednie wzmocnienie z jakimiś szczegółami ??
          szake

          Komentarz


          • #55
            To ja nie będę zakładał nowego tematu tylko tu zapytam.
            Będę przekładał swoją O1 sprzed lifta do wersji RS, posiłkując się tym poradnikiem i teraz pytania:
            1. Zderzak przedni na pewno ma takie samo mocowanie jak w wersji poliftowej?
            2. Czy mogę włożyć takie lampy (powinny pasować do wersji poliftowej)
            Link
            lub
            Link
            3. Wie ktoś czy silniczki regulacji z lamp z mojej Skody mogę włożyć do tych lamp czy muszę mieć poliftowe?

            Z góry dziękuję za odpowiedzi

            Komentarz


            • #56
              Zderzak pasuje p & p.
              Lampy możesz założyć.
              Silniczki nie pasują. Poliftowe są zupełnie inne.
              Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez Sezzam
                To ja nie będę zakładał nowego tematu tylko tu zapytam.
                Będę przekładał swoją O1 sprzed lifta do wersji RS, posiłkując się tym poradnikiem i teraz pytania:
                1. Zderzak przedni na pewno ma takie samo mocowanie jak w wersji poliftowej?
                2. Czy mogę włożyć takie lampy (powinny pasować do wersji poliftowej)
                Link
                lub
                Link
                3. Wie ktoś czy silniczki regulacji z lamp z mojej Skody mogę włożyć do tych lamp czy muszę mieć poliftowe?

                Z góry dziękuję za odpowiedzi
                Jeśli o mnie chodzi to bym nie zakładał tych lamp.. Słabo wygladają w dzień.. Nie pasują aż tak super jak np oryginał i oszpecają strasznie samochód;/ No i podobno nie za dobrze świecą.. Szkoda kasy.. Za tą cene kupił bym ori xenony na polift..

                Komentarz


                • #58
                  Zamieszczone przez rytcher
                  Za tą cene kupił bym ori xenony na polift..
                  ale to raczej używki, bo jeden nowy ori halogen to 700 zł...xenon to pewnie ponad 1000/szt
                  رافال
                  Spoty
                  Cause freedom is a lonely road
                  My O2FL

                  Komentarz


                  • #59
                    Zamieszczone przez rafiki
                    Zamieszczone przez rytcher
                    Za tą cene kupił bym ori xenony na polift..
                    ale to raczej używki, bo jeden nowy ori halogen to 700 zł...xenon to pewnie ponad 1000/szt
                    Na 100zł sztuka to mi nie wygląda http://allegro.pl/lampa-prawa-skoda-...177768480.html

                    opcja nr 2

                    I lepsze i dużo ładniejsze i wgl naj rozwiązanie do skody

                    Komentarz


                    • #60
                      A moglibyście powiedzieć na co zwracać uwagę jeśli chodzi o xenony? Generalnie wystarczy homologacja i ładny klosz czy coś jeszcze trzeba wiedzieć? Bo tak jak kolega rafiki wspomniał to w grę wchodzą tylko używki. Ewentualnie chciałbym coś z H7 bo te H4 w ogóle do mnie nie przemawiają.

                      Inne pytanie, czy da radę jakoś spasować zderzaki od O2 podobnym kosztem co zmiana na FL?

                      A no i jeszcze jedno, nie widzę zderzaków RS ze spryskiwaczami reflektorów, gdybym tylko taki dostał to da radę takie dokupić i jakoś zamontować? (pewnie będzie trzeba wiercić)

                      Komentarz


                      • #61
                        Zamieszczone przez Sezzam
                        A moglibyście powiedzieć na co zwracać uwagę jeśli chodzi o xenony
                        Samopoziomowanie teoretycznie musi być.
                        VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                        Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                        Komentarz


                        • #62
                          Zamieszczone przez rytcher
                          Zamieszczone przez rafiki
                          Zamieszczone przez rytcher
                          Za tą cene kupił bym ori xenony na polift..
                          ale to raczej używki, bo jeden nowy ori halogen to 700 zł...xenon to pewnie ponad 1000/szt
                          Na 100zł sztuka to mi nie wygląda http://allegro.pl/lampa-prawa-skoda-...177768480.html
                          naturalnie, ale to są używki a ja pisałem o nowych to normalne, że używane będzie tańsze od nowego
                          رافال
                          Spoty
                          Cause freedom is a lonely road
                          My O2FL

                          Komentarz


                          • #63
                            Link

                            To jest zderzak od O1 RS? bo mi pod O2 podchodzi a cena dobra i nie wiem czy sobie już powoli nie zbierać części

                            Komentarz


                            • #64
                              Sezzam, oczywiście, że to nie jest zderzak z O1 tylko z O2

                              [ Dodano: Czw 01 Maj, 14 18:47 ]
                              ale żeby takie bzdury pisał ktoś kto ma jeszcze ponad 2 tysiące aukcji w dziale "Motoryzacja" to dla mnie porażka :roll:
                              رافال
                              Spoty
                              Cause freedom is a lonely road
                              My O2FL

                              Komentarz


                              • #65
                                a jakoś by go nie spasować

                                Komentarz


                                • #66
                                  Znając rodzimą myśl techniczną to nieco pianki montażowej, kilka wkrętów i wszystko da się spasować pewnie

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Skoda-Auto, Sezzam, i co dalej? Osobno byście kratki wstawiali? A otwory na halogeny to co z nimi? Wstawilibyście halogeny z O2 vRS? IMO za dużo rzeźbienia by w tym było
                                    رافال
                                    Spoty
                                    Cause freedom is a lonely road
                                    My O2FL

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Zamieszczone przez rafiki
                                      Skoda-Auto, Sezzam, i co dalej? Osobno byście kratki wstawiali? A otwory na halogeny to co z nimi? Wstawilibyście halogeny z O2 vRS? IMO za dużo rzeźbienia by w tym było
                                      Oj chyba żartu nie podłapałeś
                                      Ja tymczasem poluję dalej na swój zderzak Jak będę miał wszystkie części i zabiorę się za robotę to wkleję zdjęcia żeby były świeże

                                      A tylko zapytam, na poprzednim zlocie widziałem w grillach niektórych osób znaczek OCP - to jakiś forumowy wynalazek, na który się nie załapałem czy po prostu efekt samodzielnego toczenia / frezowania?

                                      No i rozumiem, że te moje światła w realu się gorzej prezentują od tych tu 404 Not Found ?

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Sezzam, co do lamp to się wypowiem tylko tyle, że na żywo ich nie widziałem, ale dla mnie wieś tańczy i śpiewa :P
                                        A co do znaczków na grill, to masz 2 opcje:
                                        1. Forum - Octavia Club Polska
                                        2. Forum - Octavia Club Polska
                                        رافال
                                        Spoty
                                        Cause freedom is a lonely road
                                        My O2FL

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Dobra czyli zostaje opcja xenon. Powiedzcie mi tylko jak tam są realizowane światła długie bo z taką technologią będę się spotykał pierwszy raz a z tego co czytałem to powinna być osobna żarówka do długich, chyba że mam lampy biksenonowe. W ori lampach są dwie soczewki i mała żarówka czyli od środka: postój, xenon - mijania, no i przeciwmgielne tak?

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Sezzam, przy xenonach w O1 masz:
                                            - postojówki w5w
                                            - Xenon d2s
                                            - przeciwmgielne h3
                                            - drogowe H1
                                            رافال
                                            Spoty
                                            Cause freedom is a lonely road
                                            My O2FL

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Chyba będę musiał odpuścić temat xenonów, chyba że znajdę bardzo tanio zestaw do samopoziomowania (czujniki i centralkę). Dorabiał ktoś takie samopoziomowanie do O1? Drogi to interes?

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Sezzam, ja u siebie wymieniałem lampy i przerobione poziomowanie pod ręczny regulator , lecz aby przechodzić spokojnie kontrole na stacji diagnostycznej i przy miśkach kupiłem i zamontowałem symulator poziomowania który po włączeniu świateł robi tzw test poziomowania . Ja u siebie mam zamontowany ten symulator :
                                                Sklep Xenonowe.pl – Sklep z oświetleniem samochodowym
                                                ale możesz kupić zestaw który będzie działał na podobnej zasadzie do ori taki jak ten:
                                                Sklep Xenonowe.pl – Sklep z oświetleniem samochodowym

                                                cena jest spora ale taniej jak ori i mniej elementów które mogą ulec uszkodzeniu .ok

                                                pozdro
                                                Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

                                                ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

                                                https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  ROBAL_26, nie chodzi tylko o przejście diagnosty bo mój akurat się nie doczepi ale o prawidłowy strumień światła żebym innym nie walił po oczach

                                                  Osobiście takich delikwentów traktuję serią z długich bo wpływa to na bezpieczeństwo jazdy.

                                                  Z tego co widziałem to ori czujnik to koszt ok 200zł a są dwa.
                                                  Zostaje więc 100zł z tego zestawu co proponujesz i teraz pytanie ile będzie kosztował sterownik tego samopoziomowania.

                                                  Dwa jak mi koleś odpisze to możliwe, że dostanę dwie lampy za ok 900zł z przetwornicami i żarnikami więc na ori czujniki będzie hajs

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Sezzam, jak są lampy dobrze ustawione to nie ma mowy o oślepianiu , ostatnio jechał za mną znajomy w nowym TOURANIE na bi-xenonie i na przejeździe kolejowym jak dał w lusterkach po oczach to se pomyślałem ,niby system poziomowania a czasami gorzej daje po oczach jak by był bez niego , także nawet fabryczne xenony oślepiają.
                                                    Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

                                                    ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

                                                    https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X