Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] kyb AGX

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Sev
    Amorki są od golfa/bory, Front 734033, Rear 743029. Tylne mają w standardzie odbojniki i osłony, dokładnie tak jak na zdjęciu z Twojego pierwszego posta. Naklejki są dostarczane w woreczku oddzielnie.
    Dzięki,takie miałem wahanie czy AGX czy UKTRA SR ale teraz sprawa jest jasna.Te numery amorków jakie podałeś są do diesla czy benzyny a morze wszystko jedno?
    MOCY PRZYBYWAJ

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez owen
      Te numery amorków jakie podałeś są do diesla czy benzyny a morze wszystko jedno?
      Do hybrydy Kurcze, Owen, wystarczy ze strony KYB ściągnąć katalog (fakt kilkanaście MB) i wszystko jak na dłoni! Pisałem wcześniej że jedyna różnica to w tylnych amorkach dla 4WD i 2WD, dla reszty są takie same, niezależnie czy diesel czy benzyna. Fakt nie ma dla RS'a, TT i innych gdzie mocowanie stabilizatora jest do kolumny a nie do wahacza. Jeżeli zostajesz przy seryjnej sprężynie to problem masz z głowy. Jeżeli zmieniasz springi to albo kupujesz dedykowane albo z głową dobierasz z innego modelu opierając się na fizycznych parametrach sprężyny a w zasadzie dopuszczalnego obciążenia danej osi.

      Jako ciekawostkę podam że z tyłu mam sprężyny z Tiguana/Tourana ale H&R progresywne, obniżające ok 35mm a przód z Bory/Leona tdi. Tylne mają za to ok. 20% większą nośność od seryjnych z O1 kombi. I tak, wymiarami pasowały, w szczególności średnica montażowa, ilość zwojów i średnica zewnętrzna (10mm większa od serii).

      Zamieszczone przez eX
      przychewtanie do talerza uchwytu jak rzutuje na niebedpieczenstwo? nikt tego palnikiem nie grzal tylko to przyspawal
      Jak do talerza to spoko, bo są artyści co spawają do rury.
      A temperatura luku nie ma temperatury pokojowej, jest nawet wyższa niż w przypadku spawania acetylenowo tlenowego ale czy 3500stopni czy 3200stopni to różnica tak na prawdę tkwi w obszarze który jest nagrzewany
      6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
      Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

      Komentarz


      • #28
        dobre info jest takie Panowie że amoresy z serii Ultra SR i AGX mam znowu dostępne,
        2szt AGX zostały już dla Przemeku zamówione.
        Ceny niezmiennie super :diabelski_usmiech

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez elemenateur
          Ceny niezmiennie super
          podaj mi cenę AGX na przód-jak chcesz to na pw :szeroki_usmiech
          MOCY PRZYBYWAJ

          Komentarz


          • #30
            elemenateur, To się Przemek pewnie cieszy że mu z "tyłka" nie cieknie
            6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
            Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X