Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaż listwy ozdobne drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Demontaż listwy ozdobne drzwi

    Kryzys, nie-kryzys... Ale wszystko kosztuje coraz więcej, a w portfelu zostaje coraz mniej...

  • #2
    Demontaż listwy ozdobne drzwi

    Koledzy , czy może mi ktoś powiedzieć jak te listwy są mocowane w tapicerce drzwi i jak je zdemontować ?

    pozdrawiam,

    Irka
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Listwy są zgrzewane do tapicerki w paru miejscach. Po ściągnięciu boczka drzwi należy rozgrzać albo wyłamać zgrzewy...

      Komentarz


      • #4
        Witam forumowiczow.odswieze kotleta i zapytam o to co dalej....??wylamac zgrzewy i co potem ??na tasme dwustronna??myslalem ze bedzie to jak w audi a4

        A ktos moze orientuje sie jesli chodzi o listwe wookol radia jak sie demontuje??tez jest zgrzewana??? :roll:

        Komentarz


        • #5
          Ramka wokol radia wychodzi ciagnac od spodu przy popielniczce.

          Dekory na desce odkreca sie od srodka - chodzi o ten przy poduszce. Pozostale sciaga sie normalnie.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Czyli kolega Shreq, napisal cos sprzecznego...zgrzewane na goraco...wylamywac??
            Mam rozumiecMaicroft, ze znany ci temat,...tam sa klipsy???
            Chcialem je pomalowac tzn cos takiego..

            Komentarz


            • #7
              Te male, po obu stronach kierownicy sa na klipsy - trzeba listwe podwazyc i wyjdzie. Ta duza nad schowkiem ma srubeczki od srodka. W sumie po wyjeciu schowka powinno dac sie ja odkrecic.


              Wlacznik swiatel wyjmuje sie dociskajac pokretlo i przestawiajac w prawo jak na swiatla pozycyjne, po tym mozna go pociagnac do siebie. Wtedy nie trzeba sie silowac przy sciaganiu dekora z dekielkiem wlacznika swiatel.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Spoko.to bedzie latwe.a listwy w drzwiach??musze zdejmowac cale boczki??

                Komentarz


                • #9
                  No nie ma wyjscie. Z tylu trzeba rozwiercic jak kolega powyzej napisal, plastikowe nity, a potem po oklejeniu listwy wkleic w drzwi.
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    wielkie dzieki za info i szybka odpowiedzMaicroft, Shreq,..
                    To listewki w drzwiach narazie zostana...do momentu jak bede miec wiecej czasu by je wydlubac na spokojnie

                    Znacie ludzi co juz bawili sie w oklejenie badz malowanie tych rzeczy??
                    Nie wiem w jaki kolor mam uderzyc, mysle nad czarnym piano :?: :roll:

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X