Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[01] Od jakiego auta pasuje kierownica do Octavii I?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [01] Od jakiego auta pasuje kierownica do Octavii I?

    Sytuacja, która mi się dziś przytrafiła idealnie pasuje do tego tematu - białe Renault .

  • #2
    [01] Od jakiego auta pasuje kierownica do Octavii I?

    Cześć, witam

    Piszę w takiej sprawie. Przerabiam trochę swoją Skodę. Zaczynam od wnętrza, chcę zmienić deskę rozdzielczą, fotele, głośniki, boczki, dodać dodatkowe oświetlenie w podsufitce, tylnych słupkach (coś w stylu Vip Style ) , rączkę od ręcznego, gałkę zmiany biegów (teraz mam zamontowaną z Golfa TDI).

    Do tego chcę zmienić kierownicę, i tak się zastanawiam , z czego podejdzie bez problemu do mojej Skody Audi s3/ Golf GTI/ Leon Cupra/TS/FR ?

    Dzięki za wszystkie odpowiedzi

    Komentarz


    • #3
      Kierownica do Octavii podjedzie bez problemu z Golfa, Leona, Bory, Passata, Toledo, A3.
      Z nowszych golfów, a3 tez podejdzie tylko nie ma bliźniaczej poduszki ze znaczkiem skody.
      Przykład kiery z Golfa 6 w Golfie 4
      Octavia ASZ/RS
      Jetta A5

      Komentarz


      • #4
        Właśnie się nad tą kierownicą zastanawiam. Cena jest w miarę , a jest dużo przyjemniejsza niż moja

        Komentarz


        • #5
          Kiera

          Witaj.U siebie założyłem kierownicę skórzaną od skody Fabii ori-trójramienną.Pasuje pod warunkiem,że masz odpowiednią poduchę.Ja mam tą z"uśmieszkiem" i poszło 1:1.
          Załączone pliki
          1.6 BFQ never gas....only Pb

          Komentarz


          • #6
            do tej kiery pasuje też poducha z fabi fl. nie wiem jak się ma to do o1 ale prawdopodobnie od 2004 już będzie pasowała P&P
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
            przedstawiam smerfetke

            Komentarz


            • #7
              Żeby nie zakładać nowego tematu.

              Czy w O2 Tour z 2011r z kierownicą już w wersji z FL, będzie pasować kierownica z:
              Yeti - 3T0419091K lub,
              Roomstera - 5J0419091C.

              Bardziej interesuje mnie info co do tej z roomstera bo ma sterowanie kompem, ta od yeti zaś telefonem.

              Obie są skórzane i posiadają multifunkcje, wiem też że będę musiał zmienić taśmę pod kierownicą na highline. Moduł u mnie zaczyna sie na 5K0 i jest z wersji zespolonych. Czy mogę podłożyć każdy moduł z tej serii który jest w wersji highline czy tylko ten z końcówką B lub H.
              Pozdrawiam,

              drodar

              Komentarz


              • #8
                W zasadzie styl konsoli, licznikow i calego srodka nowszych aut nijak sie ma do oct 1, dlatego ja polecam kierownice z O1 RS!! Razem z poduszka pasuje p&p...

                Komentarz


                • #9
                  Odgrzeje trochę kotleta - myślę luźno nad multifunkcją i teraz tak: czy poducha s seryjnej czteroramiennej kiery wraz z osłona podejdzie pod czteroramienna multifunkcję?
                  Jak patrzyłem na alledrogo, to mulitifunkcje gołą można wyjąc za całkiem niezłe pieniądze, a poduszek i osłon nie ma.
                  Pozdrawiam
                  Wodan

                  Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

                  Komentarz


                  • #10
                    Witam.
                    Ja zrobiłem taki deal. Znalazłem gościa na Tablica.pl i za całe 100,00PLN + kaucja kupiłem kierownicę, wymieniłem, odesłałem starą i na drugi dzień zwrócił mi kaskę. Robota wydaje się porządna, zobaczymy jak się będzie sprawowało. Jak byście chcieli kontakt to mail priv do niego [email protected]
                    a oto efekty:
                    Załączone pliki
                    ...była O1, potem ze 3 wozidła inne i znowu O1...
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72042
                    www.facebook.com/miodzwarmii

                    Komentarz


                    • #11
                      NO_Masa, Skóra naszyta jest na kiere czy wymienił na nową? Ciekaw jestem czy na poduche można też naszyć. Może jak będę w weekend w Olsztynie obejrzę u ciebie
                      Laurin&Klement

                      Komentarz


                      • #12
                        kupiłem za 100,00 kierownicę obszytą i + 80,00 kaucji . Kierownica przyszła, wymieniłem i swoją odesłałem a na drugi dzień zwrot miałem już na koncie. Na poduchę raczej nie bo w razie co jak ma się otworzyć? Można przesłać swoją ale to auto uziemione co najmniej przez tydzień. Koszt nie duży a efekt spoko. Miałem wymieniać na jakąś sportową ale 500, 600 zł trochę nie widzę sensu bo ja chcę zrobić wygląd serię a kucy trochę dodać.
                        ...była O1, potem ze 3 wozidła inne i znowu O1...
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72042
                        www.facebook.com/miodzwarmii

                        Komentarz


                        • #13
                          NO_Masa, Aha, nic jak się uda w urlopie być w Olsztynie , jakoś się skontaktuje żeby zobaczyć na żywo jak to wygląda
                          Laurin&Klement

                          Komentarz


                          • #14
                            Odświeżam kotleta, a mianowicie czy kierownica z Fabii II pasuje do octavii I. Chodzi mi o to czy nie będzie błędu poduszki

                            Komentarz


                            • #15
                              Przez to odświeżenie i ja się zainteresowałem aczkolwiek patrzę sobie gdzie dać kierownice do obszycia.

                              Zastanawiam się nad jasną skórą (pasującą do jasnej tapicerki) z czarnym szwem albo czarna skóra z jasnym szwem

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez FAN SKODY Zobacz wpis
                                czy kierownica z Fabii II pasuje do octavii I
                                Pasuje.
                                Zamieszczone przez FAN SKODY Zobacz wpis
                                Chodzi mi o to czy nie będzie błędu poduszki
                                Nie będzie.
                                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                Komentarz


                                • #17
                                  A czy z Octavi 2 podejdzie bez problemów do Octavi 1?

                                  Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Tomasz0815 Zobacz wpis
                                    A czy z Octavi 2 podejdzie bez problemów do Octavi 1?
                                    Tak. Tylko kabelek do poduszki musisz mieć inny niż masz teraz i inny niż ma Octavia II.
                                    Jakbyś szukał to u mnie możesz taki kupić.
                                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Czy ta kierownica bez problemu pasuje do mojej Skody?
                                      Załączone pliki

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Tak. Fabia 1 RS miała taką w perforowanej skórze. Były też z normalną, gładką skórą w VW. Ścięty dół to przeróbka. W oryginale jest ona okrągła.
                                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                                          Tak. Fabia 1 RS miała taką w perforowanej skórze. Były też z normalną, gładką skórą w VW. Ścięty dół to przeróbka. W oryginale jest ona okrągła.
                                          Dzięki wielkie,już zamówiona

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X