Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strumienice...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Strumienice...

    A może wiecie jak sie nazywa program serwisowy i czy taki jest dla skody??
    Wiem że dla opla nazywa sie TIS
    Ja jestem chętny na ETKE

  • #2
    Strumienice...

    Witam... szukalem we wczesniejszych postach info na dany temat i nic konkretnego nie znalazlem. Czy mozecie mi pomoc ? Zastanawiam sie nad tym, czy jest sens montazu strumienicy w szkodniczku ( 1.9TDI AGR ) - na allegro ludzie ladnie opisuja co to strumienica nie daje, wiadomo, ale jak to wyglada w zyciu - koszta nie sa wysokie, wiec moze warto katalizator zastapic tym ustrojstwem czy lepiej sie w to nie pchac bo jedynie szkody sobie narobie?

    Pozdro!
    Mikolaj

    Komentarz


    • #3
      Fleishmachine, chwyt marketingowy i nic wiecej lepiej kase wydac na chipa ale nie z allegro a zamiast kata wstawic rurke ale o tym najlepiej sie wypowie chyba admin PurchawA

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez djczas
        Fleishmachine, chwyt marketingowy i nic wiecej lepiej kase wydac na chipa ale nie z allegro a zamiast kata wstawic rurke
        Dokładnie tak...

        ....chyba, że chcesz aby Twój samochód był najpierw słyszany a potem widziany... :diabelski_usmiech

        Komentarz


        • #5
          nic to nie daje, szkoda kasy a czasmi jest wstanie jeszcze zaszkodzić .
          ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

          ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

          Komentarz


          • #6
            strumnenica psuje auto gdyż cały wydech ma odpowiednio dobrano przepustowość. Zaś strumienica nie zawsze trafia w wartosci wydechu jak sie uda dobrac akurat pasującą to jest oki , a jak złą to auto potrafi chodzic gorzej niż chodziło poprzez złe odprowadzanie spalin spowodowane zmianą ciśnienia w wydechu.
            AUTO JEST BOGIEM, PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM, WYŚCIGI ZABAWA A DRIFT TO PODSTAWA

            Komentarz


            • #7
              Nie jest to dizlu... ale warto przecztać:

              404 - Not Found

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Fleishmachine
                sie nad tym, czy jest sens montazu strumienicy w szkodniczku ( 1.9TDI AGR )
                Lepiej kaske wydac na piwo.
                Jak kat jest naprawde bardzo zapchany, to wspawac rurke w jego miejsce. Efekt ten sam. :szeroki_usmiech
                "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                STOP ECO-TERRORISM!

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Purchawa
                  Zamieszczone przez Fleishmachine
                  sie nad tym, czy jest sens montazu strumienicy w szkodniczku ( 1.9TDI AGR )
                  Lepiej kaske wydac na piwo.
                  Jak kat jest naprawde bardzo zapchany, to wspawac rurke w jego miejsce. Efekt ten sam. :szeroki_usmiech
                  no dobra, ale przeciez rura w tej sytuacji zadziala tak samo jak strumienica, wiec dlaczego lepsza ma byc rura od strumienicy? Jesli chodzi o kata to trudno mi wyczuc czy jest zapchany, czy tez nie, specem od tego nie jestem, ale patrzac na przebieg 140kkm to raczej na swiezynke nie wyglada

                  [ Dodano: Nie 14 Sty, 07 11:36 ]
                  Zamieszczone przez djczas
                  Fleishmachine, chwyt marketingowy i nic wiecej lepiej kase wydac na chipa ale nie z allegro a zamiast kata wstawic rurke ale o tym najlepiej sie wypowie chyba admin PurchawA
                  To swoja droga, najpierw bede musial troszke poszperac w starych postach, moze znajde cos ciekawego do siebie, tylko ze tez nie mam zamiaru za duzo wyciagac z tego silniczka .

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Fleishmachine
                    no dobra, ale przeciez rura w tej sytuacji zadziala tak samo jak strumienica, wiec dlaczego lepsza ma byc rura od strumienicy?
                    No to chyba nie czytałeś dobrze o tej strumienicy.
                    Włożenie od tak sobie strumienicy NIC NIE DAJE :!:
                    A wycięcie Kata i włożenie rurki było zalecane kiedyś przy modyfikacjach, u mnie dało to Efekt 0KM i 0NM
                    Strumienica np łuskowa, może nawet zaszkodzić jak napisał S3 CHRIS.

                    Pzdr

                    [ Dodano: Nie 14 Sty, 07 13:21 ]
                    P.s. zrób sobie lepiej cały wydech i będziesz miał efekt.
                    Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                    Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                    BMW serii 3... Radość z jazdy.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Tymon
                      Zamieszczone przez Fleishmachine
                      no dobra, ale przeciez rura w tej sytuacji zadziala tak samo jak strumienica, wiec dlaczego lepsza ma byc rura od strumienicy?
                      No to chyba nie czytałeś dobrze o tej strumienicy.
                      Włożenie od tak sobie strumienicy NIC NIE DAJE :!:
                      A wycięcie Kata i włożenie rurki było zalecane kiedyś przy modyfikacjach, u mnie dało to Efekt 0KM i 0NM
                      Strumienica np łuskowa, może nawet zaszkodzić jak napisał S3 CHRIS.

                      Pzdr

                      [ Dodano: Nie 14 Sty, 07 13:21 ]
                      P.s. zrób sobie lepiej cały wydech i będziesz miał efekt.

                      czyli odpuszczam sobie ten temat, bo faktycznie widac ze nie ma sensu w to wchodzic... dzieki za pomoc - bedzie trzeba myslec nad chipem, 90 kucykow to zdecydowanie za malo dla ciezkiego szkodnika.

                      Pozdro!
                      Mikolaj

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Fleishmachine
                        no dobra, ale przeciez rura w tej sytuacji zadziala tak samo jak strumienica, wiec dlaczego lepsza ma byc rura od strumienicy?
                        Strumiennica zle dobrana moze wiecej popsuc niz polepszyc.
                        Po za tym taka rurka ile kosztuje? 5zl? 10zl? A strumiennica?
                        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                        STOP ECO-TERRORISM!

                        Komentarz


                        • #13
                          Niewiem jak to wygląda w dieslu, ale po założeniu rurki w miejsce kata w benzynowej corsie 1.4 wydech zaczął wydawać metaliczny dźwięk podobny jak w starych polonezach. Teraz raczej założyłbym zwykły uniwersalny tłumik przelotowy, albo stłukł kata i zostawił samą obudowę, choć ten może się jeszcze przydać na badaniu technicznym.
                          OCTAVIA '01

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X