Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie macie alusy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie macie alusy?

    OOO :shock: ale bydle... po zamontowaniu, chyba będzie zasłaniać zwykła chłodnice !!! czyli co samochód się wtedy grzeje ? :roll:

  • #2
    Jakie macie alusy?

    Mam do kupienia od znajomka tanie alusy 16'' Alessio. Slyszalem jednak, ze ten typ jest kruchy i bede musial prostowac je co tydzien. Macie jakies doswiadczenia z Alessio?
    pzdr

    Komentarz


    • #3
      miekkie, kruche, ch@$#@$@%

      Ja sie na takie w ogole nie ogladam... chyba z tego wyroslem... albo wiem... nie chce mi sie juz oddawac felg do prostowania, czekac, zmieniac na zapas, placic, uwazac na drodze zeby nie najechac na patyczek :lol: :lol: :lol:

      Nie wiem jak jezdzisz, moze nie bedziesz ich prostowal co tydzien, ale nawet jak bedziesz nie wiem jak omijal dziury to pewnie raz w miesiacu zrobia Ci sie jajka z takich kol :cry:
      A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

      Komentarz


      • #4
        Nie wiem jak sie spisują alusy Allesio, ale nie słyszałem o nich zbyt dobrych opinii,
        osobiście mam ATS Planet 17" i różne przygody na nich już miałem, a jak do tej pory spisują sie idealnie, jedyne uszkodzenia na nich powstały przy wymianie opon przez %^@%$^@# u wulkanizatora
        Zapraszam na www.rebel-tuning.com

        Komentarz


        • #5
          To juz lepiej kupic oryginalne Skodowskie np. z Laurin&Klement lub z Ridera - też niczego sobie, a na pewno sa mocniejsze od Alessio. Pozdrawiam.

          Komentarz


          • #6
            Kolega jeździ na 17" alessio (po Warszawie) ok 2lat może trochę więcej i wszystko jest ok
            Była Octavia II Turbo Diesel i Miała Power

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Forest
              To juz lepiej kupic oryginalne Skodowskie np. z Laurin&Klement lub z Ridera - też niczego sobie, a na pewno sa mocniejsze od Alessio. Pozdrawiam.
              Tylko nie Rider, bez urazy ale widziałem dekle ładniejsze od tych felg. Jeżeli już skoda to albo celebrate albo Laurin. Jesli 15" to Elegance ma ładne ale takie zbytnio sie nie wyróżniają.
              Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
              teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
              czarna AR 156 1.8 T.Spark

              Komentarz


              • #8
                Wiem, że sa wiesniackie, ale zawsze mocniejsze od Alessio. Ja tez szukam Laurina :-). Ale ciężko dostać.

                Komentarz


                • #9
                  Ja jezdzilem w Punto II przez 2 lata na allesio 15 na niskim profilu i po 2 latach jak dalem na wywazenie, nie bylo zadnego prawie bicia, wiec nie moge powiedziec o nich nic zlego.
                  Pozdrawiam
                  Radek

                  Komentarz


                  • #10
                    Rozmawialem z kumplem ktory robi w serwisie opon na temat tych felg i nic zlego nie mowil. Powiedzial ze sie sprzedaja i ludzie sa z tego zadowoleni. Co do jakosci jak on to mowi kazda felge mozna pogiac szybciej lub wolniej :diabelski_usmiech
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja Azevy 17" pogiąłem parę razy. A niby mocne felgi. Wystarczy z nieduzą nawet prędkościa wjechac na np. łączenia asfaltu podczas remontu drogi (w moim przypadku), na niewielką dziurę lub na większa :-). Ja wjechałem przy prędkości ok. 60 km/h w wybrzuszenie asfaltu i dwie felgi do prostowania, po miesiącu znowu wjechałem w coś innego, ale wtedy juz je sprzedałem :-). Facet jak je prostował mówił, ze sa to twarde felgi i był troche zdziwiony, że sie pogięły. Pozdrawiam.

                      Komentarz


                      • #12
                        A moze to nie wina firm ,a ksztaltu felg (lub niskiego profilu opony)? :roll:
                        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez luky8
                          osobiście mam ATS Planet 17"
                          masz moze jakąś fotke Octy na tych felgach?...tez mysle o tym modelu ale sie zastanawiam czy bedą pasować wizulanie.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez
                            Zamieszczone przez luky8
                            osobiście mam ATS Planet 17"
                            masz moze jakąś fotke Octy na tych felgach?...tez mysle o tym modelu ale sie zastanawiam czy bedą pasować wizulanie.
                            Pare fotek mojej Occi jest umieszczone na stronie 403 Forbidden k
                            Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                            Komentarz


                            • #15
                              Pare fotek mojej Occi jest umieszczone na stronie 403 Forbidden
                              :shock: łomatko czemuś ją tak skrzywdził
                              Outlander
                              była OII 4x4 BMM
                              już nie ma Octa ASZ super fajna była

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez bendi
                                :shock: łomatko czemuś ją tak skrzywdził
                                z ust mi to wyjąłeś :shock: :lol: :wink: k
                                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                http://www.disi-tune.pl
                                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                Był WRX
                                Była Octa

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez bendi
                                  :shock: łomatko czemuś ją tak skrzywdził
                                  Może i mam spaczony gust ale mnie sie tak podoba i już :diabelski_usmiech k
                                  Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    :wow :wow :wow oszzzzzzz q :ble :jaja
                                    A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez luky8
                                      Zamieszczone przez
                                      Zamieszczone przez luky8
                                      osobiście mam ATS Planet 17"
                                      masz moze jakąś fotke Octy na tych felgach?...tez mysle o tym modelu ale sie zastanawiam czy bedą pasować wizulanie.
                                      Pare fotek mojej Occi jest umieszczone na stronie 403 Forbidden k
                                      normalnie off road-szybko zrob cos z tym zawiasem!!!!

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        hmmm...miałem nadzieje ze to nie ta :lol: ..ta juz widziałem :szeroki_usmiech ...ale panowie bez złosliwości....to jest kwestia gustu....najwazniejsze ze sie włascicielowi podoba .

                                        A własciciwe to czemu ten zawias taki wysoki?

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Jaki tam silnik jest :> ??

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Może i mam spaczony gust ale mnie sie tak podoba i już
                                            twoje auto twój styl
                                            Outlander
                                            była OII 4x4 BMM
                                            już nie ma Octa ASZ super fajna była

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Panowie nie pastwic sie nad luky8. Juz kiedys to auto bylo na forum dyskutowane.
                                              A zawias wyglada troche dziwnie. Jak sa kola 17" to wg mnie troche bardziej powinna sie wneka zapelnic.
                                              Spritmonitor.de

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Ojejku nie zaczynajcie od nowa sie uzalac. Luky8 juz pokazywal swoje auto na forum.

                                                Adaś - poszukaj sobie w archiwum. :P

                                                EDIT: Maicroft, ale sie wstrzelilismy... :lol:
                                                TDI 205PS

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Kurde mi sie podoba :shock: , tylko zawias powinien byc nizszy, ale na naszych drogach by sie spojlery porwaly :!:
                                                  Była Octavia II Turbo Diesel i Miała Power

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X