Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Inpipe w 1.8T

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Inpipe w 1.8T

    Zamieszczone przez MisiekWAW

    łączniki stabilizatora :?: :roll:
    to może być to - miałem to samo.
    S3 MTM

  • #2
    Inpipe w 1.8T

    Czy testował ktoś z Was te doloty do turbiny?
    404 Not Found
    To fast to live to young to die

    Komentarz


    • #3
      jakie? bo nie chce mi sie konta zakladac na seacie zeby to obejrzec.

      czlowiek na ziemi jest tylko sekunde, nie zmieni nic a zostawi burdel

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez leff
        jakie? bo nie chce mi sie konta zakladac na seacie zeby to obejrzec.
        Siakiś dolot, ktory Expert ma w sojej ofercie do 1.8T.

        Na testowym egzemplarzu dalo to takie efekty:


        Oraz:
        TDI 205PS

        Komentarz


        • #5
          ja mam zmieniony dolot do turbiny na taki bez zwezki, ale czy to to samo to cholera go wie.

          czlowiek na ziemi jest tylko sekunde, nie zmieni nic a zostawi burdel

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez leff
            ja mam zmieniony dolot do turbiny na taki bez zwezki, ale czy to to samo to cholera go wie.
            to samo :lol: :lol: przyrosty rzędu 2-3% są rzeczywiście realne (w silnikach poprzecznie umieszczonych. w wzdłużnych chopaki z VAG już bardziej pomyśleli, stąd Paski/Superby mają na ogół większą moc w 1.8T, niż Octy/Leony). Angole twierdzą, że usunięcie tego przewężenia daje nawet 5%, ale to raczej tylko ich sweet dreams :wink: k

            Pozdr!
            BP
            była mocna Octa, a jest konik
            Greckie Delikatesy

            Komentarz


            • #7
              Troszke ten inpipe daje, przyrosty nie oszałamiające ale zawsze... u nas pare osób ma i sa zadowoleni..
              BTW. BaPit, może w przyszłym tyg. jakas ustawka na streecik moje autko juz prawie skończone...

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Bartek
                BTW. BaPit, może w przyszłym tyg. jakas ustawka na streecik moje autko juz prawie skończone...
                jak się zrobi sucho, możemy się ustawić. co prawda jeżdżę teraz na zimowym setupie (niższe doładowanie, mniejsze ciśnienie paliwa - po prostu nie dało się ruszać na śliskim), więc nie ma ognia, ale zawsze można sprawdzić co i jak.

                Pozdr!
                BP

                PS zdaj relację i podaj wynik, jaki Ci się udało uzyskać :diabelski_usmiech
                była mocna Octa, a jest konik
                Greckie Delikatesy

                Komentarz


                • #9
                  Tak mnie zastnawia czy w TURBO diselu mozna takze zrobić całkowicie luzny dolot, obecnie wywalilem caly seryjny dolocik do puszki powietrza - nie podobalo mi się to że on się tak przewęza...

                  Taraz najchętniej to bym od turbiny do puszki filtra poprowadził kwasa np. 2,5 cala az do seryjnej puchy - czy ktoś sprawdzał takie rozwiązanie w TDI ?

                  Komentarz


                  • #10
                    Poszukaj w archiwum jak sprawe dolotu rozwial u siebie Aligator. Tez ciekawa koncepcja, ale to prototyp jest.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X