Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

propoycja czip-tuningu od kolegi-juz nieaktualne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • propoycja czip-tuningu od kolegi-juz nieaktualne

    Zamieszczone przez Wiecman
    rocznik 2000 listopad
    pierwsza rdza wyszla 2003 na tylniej klapie kolo ramki oswietleniowej rejestracji
    zostala usuwana kilka razy tzn jak zakladali ta ramke oswietleniowa to porysowali lakier no i musieli jeszcze raz malowac

    a ostatnio znowu zauwazylem rdze na tylnich dzwiach (kolo malego okienka) i na dolnej krawedzi dolnego okna (kombi)

    ps po sprawdzeniu VIN okazalo sie ze mialem octavie montowana w poznaniu nie wiem czy to ma jakis wplyw ??
    mialem octave z 98 roku i nie bylo grama rdzy... mysle ze Twoja octa to jakis odosobniony przypadek... byc moze spaprany przy produkcji :cry:
    nie widzialem tez nigdy rdzewiejecaj octy :shock:

    obiektywnie rzecz biorac Twoj przyppadek nie powinien miec wplywu na ogolna opinie ze octavie rdzewieja... jednak rozumiem Cie ze subiektywnie ciezko Ci sie z tym pogodzic :cry:
    WORK: Mondeo Titanium
    FUN: TypeR ver.IV

  • #2
    propoycja czip-tuningu od kolegi-juz nieaktualne

    mam propozycje od firmy x niebede robił reklamy na przestrojenie komputera w moim autku- jest to octavia kombi 1.9tdi 110kucy a chcemy wyciagnac 140.problem mianowicie jest taki ze obawiam sie o turbine,niezaszkodzi??? moze ktos mi poradzi co robic ale serio bez jaj!! pozdrawiam
    -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

    Komentarz


    • #3
      Re: potrzebuje pomocy!

      Tematy przeniosłem do tuningu.

      Zamieszczone przez Arek
      mam propozycje od firmy x niebede robił reklamy na przestrojenie komputera w moim autku- jest to octavia kombi 1.9tdi 110kucy a chcemy wyciagnac 140.problem mianowicie jest taki ze obawiam sie o turbine,niezaszkodzi??? moze ktos mi poradzi co robic ale serio bez jaj!! pozdrawiam
      Turbina to część która prędzej czy później ulega zuzyciu i trzeba będzie ją wymienić. Oczywiście podniesie mocy wiąże się e wzrostem szybkości jej zużycia. Jednak większość zależy od kierowcy. Jeżeli będziesz umiejętni obchodził się z silnikiem i turbiną pojeździsz na niej dłużej niż ktoś kto ma serie a wogóle nie dba o samochód. Pare topiców w podobnym temacie było. Poszukaj!!

      PS Ja mam 145 KM i turbinka cały czas fabryczna

      PS 2 Serio bez jaj.
      Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
      teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
      czarna AR 156 1.8 T.Spark

      Komentarz


      • #4
        napisz jaki masz przebieg w tej octavii i jak firma dokladnie przeciez nie bedziesz robil reklamy a moze to byc duzo bardziej niebezpieczne dla twojego silnika kto sie do niego dobiera :roll:

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez da3
          napisz jaki masz przebieg w tej octavii i jak firma dokladnie przeciez nie bedziesz robil reklamy a moze to byc duzo bardziej niebezpieczne dla twojego silnika kto sie do niego dobiera :roll:
          o słusznie prawisz,

          żeby sie nie okazało że jak wszyscy poznają nazwe firmy napiszą "o ja pier... nie jedź tam".
          Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
          teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
          czarna AR 156 1.8 T.Spark

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez da3
            napisz jaki masz przebieg w tej octavii i jak firma dokladnie przeciez nie bedziesz robil reklamy a moze to byc duzo bardziej niebezpieczne dla twojego silnika kto sie do niego dobiera :roll:
            Przeciez firma pisze w danych pod postem "o banana....." :wink:
            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Samiec
              Zamieszczone przez da3
              napisz jaki masz przebieg w tej octavii i jak firma dokladnie przeciez nie bedziesz robil reklamy a moze to byc duzo bardziej niebezpieczne dla twojego silnika kto sie do niego dobiera :roll:
              Przeciez firma pisze w danych pod postem "o banana....." :wink:
              Da3 napisal do Arka, a nie do Martineza.

              @Arek - nie wyglupiaj sie z tą reklamą... :roll:
              TDI 205PS

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Mikrus
                Da3 napisal do Arka, a nie do Martineza.
                Bo Da3 wyznaje konkurencyjna firme. I dlatego chcial sie spytac :satan
                Ale mamy wolny rynek i nie dostanie bana na forum :helm
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Maicroft
                  I dlatego chcial sie spytac :satan
                  Nie wiem co Ty sugerujesz, Grzesiu?? :roll:

                  Daniel zadal bardzo sluszne pytanie kto ma dlubac auto, bo skoro Arek pyta sie o bezpieczenstwo chiptuningu dla samochodu, to warto wiedziec kto ma to robic. Bo jak sam dobrze wiesz sa tunerzy, ktorych nalezy, dla wlasnego dobra, omijac szerokim lukiem...

                  Pozdrawiam,
                  Michal
                  TDI 205PS

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie do konca to wyszlo zrozumiale, przyznaje

                    Da3 zadal pytanie, ktore potwierdzam jest bardzo rozsadnym i nagle pojawily sie odpowiedzi o tym kto co ma w podpisie. I stad moje stwierdzenie ze Da3 jest z innej opcji naszych tunerow. Nie mam nic przeciwko temu odrazu zaznaczam i zadnej zlosliwosci tez w tym nie bylo.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez MiKruS
                      Da3 napisal do Arka, a nie do Martineza.
                      ops: Tak to jest jak sie forum czyta po flaszce :wink:
                      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Samiec
                        Zamieszczone przez MiKruS
                        Da3 napisal do Arka, a nie do Martineza.
                        ops: Tak to jest jak sie forum czyta po flaszce :wink:
                        eeee ja już sie przyzwyczaiłem
                        Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                        teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                        czarna AR 156 1.8 T.Spark

                        Komentarz


                        • #13
                          po dropsach tez mozna sie przyzwyczaic :wink: :lol: :lol: :lol:

                          Komentarz


                          • #14
                            wiec zabiore moze glos oczywiscie chodzilo mi o tworce pierwszego postu a ze nie dalem quote to juz sobie ludzie zrobili wyciczki personalne :roll: od razu zaznaczam ze nie reprezentuje zadnej opcji ani firmy i nie mam tutaj zamiaru kogos do czegosc przekonywac jestem daleki od tego

                            zadalem pytanie o firme bo jak wiekszosc wiem ze jest sporo firm kogucikow ktore za atrakcyjna cene oferuja nie wiadomo co :roll: i jest sporo sprawdzonych firm na rynku ktore mozna polecic

                            Komentarz


                            • #15
                              Na gorze strony pod duzym napisem "POLECAMY " jest taka firma, ktora to polecamy i nie robimy jej reklamy :twisted:
                              bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
                              Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
                              Perfect service by DobryGrzesWawa

                              Komentarz


                              • #16
                                Jackal jak ja u Marka robilem program to ty pewnie nie wiedziales jeszcze co to diesel wiec prosze cie nie rozsmieszaj mnie, bylem bardzo zadowolony i jedzilem prze dwa lata. Wiec jak widzisz nie jestem przeciwnikiem a wrecz przeciwnie i nie kumam skad ta nagonka na moja osobe :roll:

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez da3
                                  Jackal jak ja u Marka robilem program to ty pewnie nie wiedziales jeszcze co to diesel wiec prosze cie nie rozsmieszaj mnie, bylem bardzo zadowolony i jedzilem prze dwa lata. Wiec jak widzisz nie jestem przeciwnikiem a wrecz przeciwnie i nie kumam skad ta nagonka na moja osobe :roll:
                                  Daniel - spokojnie... :lol:

                                  Nie widze, zeby ktokolwiek Cie atakowal - poza dwuznacznym postem Maicrofta, ktory zreszta juz wyjasnil co mial na mysli.

                                  Podobnie jak napisalem Samcowi, ze zadawales pytanie Arkowi a nie Martinezowi, tak teraz napisze, ze Jackal najprawdopodobniej pisze do Arka a nie do Ciebie. Wiec nie masz sie co niepotrzebnie denerwowac...
                                  Chyba, ze to ja czegos nie rozumiem... :roll:

                                  A jakby co to CompSport znalazl sie w topicu o polecanych firmach i mimo, ze wiekszosc uzytkownikow tego forum "dlubie sie" u Marka to nikt tu nie bedzie prowadzil swietej wojny na temat wyzszosci swiat...

                                  A jak bedzie to zrobi sobie qq... :lol:
                                  TDI 205PS

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Fakt faktem, ze Marek stal sie niemal "nadwornym" tunerem OCP, podobnie jak np. EX klubu Seata, to jednak nikt tutaj raczej na sile nikogo nie przekonuje do MT.

                                    Ja wnioskuje z powyzszej dyskusji, ze jednak mimo wszytko bardziej wszyscy chca przestrzec niezorientowanego forumowicza, przed niefachowa i nierzetelna firma, niz "ciagnac" w strone swojego tunera.
                                    "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                    STOP ECO-TERRORISM!

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      @da3 - nie pisalem do Ciebie. A dlaczego odebralas to jako atak na Twoja osobe ?? moze zbyt .... aacchhh nie wazzne PEACE

                                      @Mikrus - Ty wiesz wszystko najlepiej :wink:
                                      bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
                                      Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
                                      Perfect service by DobryGrzesWawa

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez Purchawa

                                        Ja wnioskuje z powyzszej dyskusji, ze jednak mimo wszytko bardziej wszyscy chca przestrzec niezorientowanego forumowicza, przed niefachowa i nierzetelna firma, niz "ciagnac" w strone swojego tunera.

                                        i taki wlasnie mialem cel piszac pierwszego posta w tym temacie a pozniej juz poszlo :roll:

                                        Peace k k k

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          da3, Sorki jesli moj post odebrales jako nagonke na Ciebie, w zadnym momencie nie mialem nic zlego na mysli, ani Twoja osoba nie miala sugerowac ze jedna czy druga firma jest lepsza lub gorsza. Tak wiec jeszcze raz sorki ops:
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            No to buzi na zgode i idziemy na batoniki.
                                            Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                                            teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                                            czarna AR 156 1.8 T.Spark

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              w calym tym zamieszaniu gdzies zaginal autor topicu :lol: :lol:

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Martinez
                                                No to buzi na zgode i idziemy na batoniki.
                                                Batoniki?? Martinez znów na odwyku :?: :wink: k

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Jak dzieci Panowie i Panie :wink: :wink: , dobrze koledzy się spytali gdzie chce robic zmianki, różnie to potem wychodzi a firmy X umywają rączki.
                                                  Ja osobiście robiłem modyfikacje w obu firmach o których tu mowa, zarówno elektronike jak i mechanike, i mam dobre wrażenia po obu stronach. :wink: :wink:
                                                  A inne firmy od tego co poleca OCP nie muszą być gorsze...
                                                  Wybór i tak należy do piszącego posta....
                                                  "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
                                                  Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
                                                  Pionek znów gra.......

                                                  Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
                                                  www.dynosoft.pl

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X