Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1 1.9 ASV chipowanie warszawa Gdzie? Za ile? ILE KM?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1 1.9 ASV chipowanie warszawa Gdzie? Za ile? ILE KM?

    Zamieszczone przez rafiki
    tego pana nie obsługujemy" :satan
    i fotka z 3 stron na ścianie :diabelski_usmiech

  • #2
    O1 1.9 ASV chipowanie warszawa Gdzie? Za ile? ILE KM?

    Witam!
    Po wymianie rorzadu i oleju bede zbierał na chipa.
    Mieszkam w warszawie i chciał bym sie zmieścic w 1200zł czy sie uda?
    Kogo polecacie ? Myslałem o KREATOR MOCY, moze warto gdzies pojechać pod warszawe?
    Czy warto przy tym programowo odinstalować EGR ? Zależy mi zeby nie wyjmowac egr bo klapa gasząca jest ważnym elementem auta, ale chetnie bym go wyprowagmował.
    Moj motor ma przebiegu max 220k wiec wtryski powinny byc ok, ile [ wiem ze to wrozenie ze szklanej kuli] moza z ASV wyciagnać samym programem ? +30km jest osiągalne ?
    Zeby bylo wiecej to co ? wtryski z 150 turbo mocniejsze i sprzęgło ? i z 180km mozna zrobić ? ^-^


    Co myslicie? I czy wy też chipowaliście. ?

    Komentarz


    • #3
      Samym (bezpiecznym) programem robi się na 140 - 142 KM. Zdrowy standard na hamowni wypluwa 119 - 120 KM. Ja robiłem w "MR Motors" w Warszawie (obecnie jest to R - Performance). Chyba jeden z bardziej popularnych i lepszych tunerów w woj mazowieckim. Wykres "przed i po" możesz zobaczyć w temacie mojej Octavii.
      Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

      "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

      Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez zepter00
        Samym (bezpiecznym) programem robi się na 140 - 142 KM. Zdrowy standard na hamowni wypluwa 119 - 120 KM. Ja robiłem w "MR Motors" w Warszawie (obecnie jest to R - Performance). Chyba jeden z bardziej popularnych i lepszych tunerów w woj mazowieckim. Wykres "przed i po" możesz zobaczyć w temacie mojej Octavii.
        miales 119 zamiast 110 ? ladnie Ciekawe ile ja mam.
        Ile Cie to kosztowało ? jakis czas jezdzisz po chipie ? byly jakies problemy ? jak ze spalaniem ?
        Cos zmieniałeś czy sam czysto pogram ? jak z egr ?

        Komentarz


        • #5
          PiotreQ, tu masz cały temat gdzie i co w Wawie :
          Forum - Octavia Club Polska
          Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

          => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
          => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
          => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
          "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

          Komentarz


          • #6
            wiec mysle o nich:
            CHIPTUNING R-Performance
            lub o nich:
            Chiptuning Warszawa - Cennik | Kreator Mocy
            kreator glownie tlucze nowki w tym nowe bmw5 7 8 a8 gl cle i inne auta za set tysiecy wiec nie wiem co ja tam
            zobacze jeszcze, mala napisze do obu kto da nizsza cene to pojade.
            I tak bede robil po rozrzadzie czyli w 2 polowie stycznia.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez PiotreQ
              wiec mysle o nich:
              CHIPTUNING R-Performance
              lub o nich:
              Chiptuning Warszawa - Cennik | Kreator Mocy
              kreator glownie tlucze nowki w tym nowe bmw5 7 8 a8 gl cle i inne auta za set tysiecy wiec nie wiem co ja tam
              zobacze jeszcze, mala napisze do obu kto da nizsza cene to pojade.
              I tak bede robil po rozrzadzie czyli w 2 polowie stycznia.
              masz jeszcze ECU
              ecu-performance.com.pl - serwis i tuning marek Honda i Nissan
              ja robiłem u nich i nie narzekam
              Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

              => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
              => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
              => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
              "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

              Komentarz


              • #8
                ten silnik jest juz tak oklepany, ze na dobra sprawe kazdy srednio kumaty tuner to ogarnie
                kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
                _________________________________________
                Do sprzedania:
                komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
                zaciski do hamulcow 280mm.

                Komentarz


                • #9
                  Jednak wole zrobic to u dobrego
                  jak zrobie rozrzad i bede mial kase na chipa czyli ok stycznia to maila napisze na mineralna i do kreatora mocy, kto tanszy do tego jade.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez PiotreQ
                    Jednak wole zrobic to u dobrego
                    :lol: :lol: Widać się naczytałeś po internetach.. Masz silnik taki jak napisał rss, nic trudnego i skomplikowanego. Chcesz jechać do "dobrego" i wywalić kupę kasy to jedź ale wiedz, że inny tuner zrobi Ci to dokładnie TAK SAMO do tego z wykresem i pewnie przez pół taniej. Wybór należy do Ciebie.
                    VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                    Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                    Komentarz


                    • #11
                      Na mineralniej zapłace pewnie ~1000 zeta i tak samo w kreatorze.
                      Byle czesiek wezmie 700-800 dziękuje za taka oszczędnosci ; )

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez PiotreQ
                        Byle czesiek wezmie 700-800 dziękuje za taka oszczędnosci ; )
                        Ale gwarancje na usługę masz taką samą wszędzie, czyli żadną
                        VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                        Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                        Komentarz


                        • #13
                          Zrobienie softu w silniku ASV jest w miarę proste i moim zdanie płacenie 1000zł na dzień dzisiejszy za taką usługę to sporo za dużo.

                          Komentarz


                          • #14
                            PiotreQ, zapytaj w Tune-Up w Gdańsku. W 1000 program i jeszcze na paliwo do testowania zostanie :diabelski_usmiech
                            Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                            @ by Tune-up Gdańsk
                            TDI VP++ i jeszcze rośnie
                            Antek

                            Komentarz


                            • #15
                              z asv to nawet sam ogarniesz jak jesteś kumaty i masz chęci
                              przeczytaj mój temacik w razie czego mogę coś pomóc

                              Forum - Octavia Club Polska

                              generalnie do dzis nie wiem ile kucy zrobiłem ale ścigałem się ze znajomym ze 130stką seryjną i została w tyle
                              także koło 140 może być
                              czipek by me >140 kucy
                              OI by d00lar http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87010

                              Komentarz


                              • #16
                                d00lar, jedż na hamownie to się dowiesz za 100 zł. Myślę, że masz więcej jak bierzesz 130 stkę seryjną, bo ona jak zdrowa to w serii też ma coś 140 ps....

                                Komentarz


                                • #17
                                  W tune-up Robert za ASV bierze 900 zł z hamownią i diagnostyką.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    NIie będe jechał do gdańska z warszawy zeby zaoszczędzić 100 zł : D

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      PiotreQ, jakie zaoszczędzić...przecież na paliwo więcej wydasz i tak :P

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez sew1981
                                        PiotreQ, jakie zaoszczędzić...przecież na paliwo więcej wydasz i tak :P
                                        No to jest oczywiste ; )

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Re: O1 1.9 ASV chipowanie warszawa Gdzie? Za ile? ILE KM?

                                          Moje ASV wypluło 139,5KM oraz 321,9Nm.
                                          Robiłem w BRK tuning w Inowrocławiu przy przebiegu 280kkm, teraz jest 340kkm.

                                          Cena 600zł więc opłaca się przejazd z WWA.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez sew1981
                                            d00lar, jedż na hamownie to się dowiesz za 100 zł. Myślę, że masz więcej jak bierzesz 130 stkę seryjną, bo ona jak zdrowa to w serii też ma coś 140 ps....
                                            pewnie wybiorę sie w końcu
                                            puki co jakos nie miałem potrzeby - zapier..... lepiej niż chciałem/planowałem a to ile tak naprawdę ma kucy zostało na 2gim planie
                                            czipek by me >140 kucy
                                            OI by d00lar http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87010

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez d00lar
                                              Zamieszczone przez sew1981
                                              d00lar, jedż na hamownie to się dowiesz za 100 zł. Myślę, że masz więcej jak bierzesz 130 stkę seryjną, bo ona jak zdrowa to w serii też ma coś 140 ps....
                                              pewnie wybiorę sie w końcu
                                              puki co jakos nie miałem potrzeby - zapier..... lepiej niż chciałem/planowałem a to ile tak naprawdę ma kucy zostało na 2gim planie
                                              Jazda TDI bez programu jest grzechem ciężkim i powinna być srodze karana :diabelski_usmiech
                                              Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                                              @ by Tune-up Gdańsk
                                              TDI VP++ i jeszcze rośnie
                                              Antek

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Tony065
                                                Zamieszczone przez d00lar
                                                Zamieszczone przez sew1981
                                                d00lar, jedż na hamownie to się dowiesz za 100 zł. Myślę, że masz więcej jak bierzesz 130 stkę seryjną, bo ona jak zdrowa to w serii też ma coś 140 ps....
                                                pewnie wybiorę sie w końcu
                                                puki co jakos nie miałem potrzeby - zapier..... lepiej niż chciałem/planowałem a to ile tak naprawdę ma kucy zostało na 2gim planie
                                                Jazda TDI bez programu jest grzechem ciężkim i powinna być srodze karana :diabelski_usmiech
                                                dokładnie
                                                te silniki to kochają ! marnują się w serii szczególnie klasyczne 1.9 !
                                                czipek by me >140 kucy
                                                OI by d00lar http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87010

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X