Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co sadzicie o takim urzadzonku...?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co sadzicie o takim urzadzonku...?

    Zamieszczone przez karolz
    tak, dostalem komentarz - on ma na swojej stronie O MNIE napisane kiedy wystawia komentarze :wink:
    No w kazda niedziele ,a ja dostalem w tygodniu :lol:
    RS BLUE

  • #2
    Co sadzicie o takim urzadzonku...?

    Link
    Zastanawia mnie na ile to jest skuteczne i czy sa jakies innej firmy(tansze) takie urzadzonka :roll:
    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

    Komentarz


    • #3
      Fajne, ale za ta kase to bym wolal szukac Webasto. Jak przy -20'C na przednia szybe poleci woda o temperaturze 60'C to nie zdziwie sie jak ta szybe peknie pewnego dnia. Druga sprawa to dalej mamy tylko przednia szybe a na tylna musimy czekac. Webasto ma to do siebie ze podgrzeje plyn w silniku i sam silnik pracuje odrazu milej i w aucie cieplutko.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Łojezuuuuu jakie drogie :shock: ... mnożąc przez dwa masz nowe webasto :roll:

        Komentarz


        • #5
          cena z kosmosu :roll:
          bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
          Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
          Perfect service by DobryGrzesWawa

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez dede_adam
            Łojezuuuuu jakie drogie :shock: ... mnożąc przez dwa masz nowe webasto :roll:
            No wlasnie w sumie jest ciekawe ,ale drogie :roll:
            To za 1800zl mozna zalozyc nowe webasto :?: jakiej firmy :roll:
            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

            Komentarz


            • #7
              za ok 2000 chlopaki z forum nie pamietam kto zakladali webasto samemu na nowych czesciach... musisz w archiwum poszukac bo nie pamietam kto to byl....

              Komentarz


              • #8
                Dzizas! Co to jest?? :x

                Przeciez szyby beda pekac, az milo i to jeszcze za taka cene... :shock: :roll: :roll:
                TDI 205PS

                Komentarz


                • #9
                  z tym pekaniem to nie tak do konca bo w welu autach sa podgrzewane same dysze spryskiwaczy i nic nie peka z tym ze nie wiem ile tam jest stopni :?: ale para leci :diabelski_usmiech

                  cena kosmos :evil: lepiej kupic w markecie spraj do odszraniania-pewny i tani k

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez danielpoz
                    z tym pekaniem to nie tak do konca bo w welu autach sa podgrzewane same dysze spryskiwaczy i nic nie peka z tym ze nie wiem ile tam jest stopni :?: ale para leci :diabelski_usmiech
                    Mysle, ze przy roznicy temperatur np. 60 i wiecej stopni jest spora szansa na "wywalenie" szyby.

                    Moze sie myle, ale osobiscie bym nie zaryzykowal.
                    TDI 205PS

                    Komentarz


                    • #11
                      Ale po co to komu? Kolejny duperszwanz potrzebny leniuchom co sie poskrobać szybki niechce . Ja także do nich należe ale 5 w minut, sam nawiew na szybe rozmraża ją.

                      Więc IMHO zbędny wydatek. Tym bardziej że to drogie jest
                      Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                      teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                      czarna AR 156 1.8 T.Spark

                      Komentarz


                      • #12
                        no logicznie myslac to musi peknac ale mam sasiada co polewa goraca woda przyniesiona z domu swoja szybe w polowce!!! az mi ciarki przechodza ale jakos mu nie peka-szczesciarz
                        ja osobiscie kiedys stalem pol godziny na osrym mrozie i wlaczylem nagle nawiew na szybe i szlak ja trafil ale to bylo dawno jak jeszcze byly srogie zimy hahaha

                        czy w O2 sa podgrzewane dysze?

                        Komentarz


                        • #13
                          Ale podgrzewana dysza wystarczy ze bedzie miala jakas dodatnia temperature moze byc +5'C i plyn bedzie lecial. Po samych przekrojach przewodow do tych podgrzewanych dysz mozna to zobaczyc. Te co ja widzialem to za grube nie byly, tak wiec prad tez malutki plynal.
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #14
                            JA sie jeszcze tak zastanawiam czy skoro to ma 60stopni na "wytrysku " to musi mieć sporo więcej jak leci po przewodach. Czy one aby sie nie podtopią gdzieś?
                            Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                            teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                            czarna AR 156 1.8 T.Spark

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Martinez
                              Ale po co to komu? Kolejny duperszwanz potrzebny leniuchom co sie poskrobać szybki niechce .
                              Mi to by sie moze przydalo ,ale nie do odmrazania szyb,sporo razy w zime w trasie plyn zimowy -22stopnie mi na szybie zamarza i to jest w kur.... :? Ja bym to wycenil na 200zl , w tedy mona by sprubowac i zmiejszyl temp na 30stopni,moze by szyba nie pekla
                              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                              Komentarz


                              • #16
                                A moze patent ZROB TO SAM :


                                Na autokaciku ktos ma to zrobione w Matizie
                                Piotruś
                                AGR(RIP) + ALH

                                Komentarz


                                • #17
                                  no ale silnik musi sie troche juz nagrzac

                                  fordy maja podgrzewana szybe przdnia i szkoda ze inne marki tego nie oferuja

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    To apropos Forda to nowy Focus ma w opcji jakis bajer a'la Webasto do dogrzewania wnetrza. I nawet nie jest to jakos super drogie.
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      ale co dokladnie to jest?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        w 2 minuty to ja przednia i tylnia szybe oskrobie + do tego ze sam sie rozgrzeje :szeroki_usmiech

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez danielpoz
                                          ale co dokladnie to jest?
                                          Jak to Ford pisze: Dodatkowa nagrzewnica płynu w układzie chłodzenia, ale tylko do silnikow wysokopreznych. Nic wiecej o tym nie wiem a do ich salonu jakos nie chodzi - nie jest po drodze :wink:
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez danielpoz
                                            no logicznie myslac to musi peknac ale mam sasiada co polewa goraca woda przyniesiona z domu swoja szybe w polowce!!! az mi ciarki przechodza ale jakos mu nie peka-szczesciarz
                                            ja osobiscie kiedys stalem pol godziny na osrym mrozie i wlaczylem nagle nawiew na szybe i szlak ja trafil ale to bylo dawno jak jeszcze byly srogie zimy hahaha

                                            czy w O2 sa podgrzewane dysze?
                                            Mogą być podgrzewane, jeśli zamówisz, cena do dopłaty 250pln

                                            [ Dodano: Wto 05 Kwi, 05 18:05 ]
                                            Zamieszczone przez Samiec
                                            Zamieszczone przez dede_adam
                                            Łojezuuuuu jakie drogie :shock: ... mnożąc przez dwa masz nowe webasto :roll:
                                            No wlasnie w sumie jest ciekawe ,ale drogie :roll:
                                            To za 1800zl mozna zalozyc nowe webasto :?: jakiej firmy :roll:
                                            Oni, jeśli dobrze pamiętam, montują webasto Link
                                            Była Octavia II Turbo Diesel i Miała Power

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zajrzyjcie na: Systemy ogrzewania i chłodzenia – Webasto Thermo & Comfort tam jest lista firm, ktore montuja ich produkty.
                                              "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                              Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                              STOP ECO-TERRORISM!

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Założenie Webasta to żaden problem dla przynajmniej trzech znanych mi warsztatów które znajdują się w wątku "Polecamy" :wink:

                                                Tylko drobna uwaga gdy ktoś będzie kupował agregat na allegro - ostatnio pojawiło się dużo urządzeń które są sterowane po CAN'ie (np. z Tourana, Touarega itp) i sterowanie nimi w Octavii I (nie wiem jak w II'ce) jest niemożliwe.
                                                Piotruś
                                                AGR(RIP) + ALH

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Piotrus, dokładnie o tym pomyślałem.

                                                  Proste jak budowa cepa
                                                  Uki
                                                  Premium Car Care - Auto Kosmetyka

                                                  S-maxD
                                                  V 50

                                                  325ic

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X