Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BOX Octavia ASV

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • BOX Octavia ASV

    Zamieszczone przez Subaru
    Zakładamy że chce się zmieścić w kwocie 10 tys
    Pomysl jak kolega Emil powiedzial k zamien najlepiej na TDI :szeroki_usmiech chyba ze ci spalanie nie przeszkadza i lubisz benzynki to na 1,8T. Bedzie mniej dlubania i zachodu :wink:

  • #2
    BOX Octavia ASV

    Witam.

    Mam pytanie, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tuningiem w firmie Godula Moto Sport - profesjonalny tuning samochodowy ? Mam autko jeszcze rok na gwarancji i zastanawiam się nad założeniem box właśnie tej firmy. Wiem, że moduł box "to zło" ale nie chce wrzucać narazie wirusa. Z tego co słyszałem i czytałem na temat tej firmy, to jako nieliczni wykonują boxy cyfrowe, w których zapisane jest kilka programów pracy sterowania pompy.

    Nie wiem czy jest to dobry pomysł zamontowania boxa, czy nie lepiej poczekac i po gwarancji wgrać wirusa. Dlatego tez proszę o Wasze uwagi. Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Re: BOX Octavia ASV

      Zamieszczone przez Sebastian_SComp
      Witam.

      Mam pytanie, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tuningiem w firmie Godula Moto Sport - profesjonalny tuning samochodowy ? Mam autko jeszcze rok na gwarancji i zastanawiam się nad założeniem box właśnie tej firmy. Wiem, że moduł box "to zło" ale nie chce wrzucać narazie wirusa. Z tego co słyszałem i czytałem na temat tej firmy, to jako nieliczni wykonują boxy cyfrowe, w których zapisane jest kilka programów pracy sterowania pompy.

      Nie wiem czy jest to dobry pomysł zamontowania boxa, czy nie lepiej poczekac i po gwarancji wgrać wirusa. Dlatego tez proszę o Wasze uwagi. Pozdrawiam.
      box to sobie mozesz na biurku postawic jako przycisk do papieru

      czlowiek na ziemi jest tylko sekunde, nie zmieni nic a zostawi burdel

      Komentarz


      • #4
        Przeciez ASV mozesz zawirusowac, tego nie sprawdza tak odrazu. Jak ktos kumaty bedzie siedzial w ASO to moze sprawdzi jak zachowuje sie dmuchawka podczas jazdy, ale ile takich jest :?:
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Witam, ja na samym początku miałem również boxa, do czasu jak przejechałem sie Octą ze zrobionym programem, natychmiast box poszedł na Alegro, Ale to jest Twój samochód Twój wybór i tylko Ty zadecydujesz co dla ciebie jest lepsze w danej chwili.
          Jedni robią programy na gwarancji inni zakłądają boxy, tylko problemy zaczynają się wtedy jak coś chrupnie w okresie o którym mowa, wtedy jak nie masz znajomości w ASO mozesz mieć duże problemy, kolega ostatnio miał sytuację ze samochód dlubany naprawa w ASO i zonk. Na szczęście udało sie załatwić temat pozytywnie ale było bardzo gorąco........Dezyzja należy do Ciebie...... :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
          "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
          Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
          Pionek znów gra.......

          Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
          www.dynosoft.pl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X