Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Virus pytanko...

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Ile ludzi tyle opinii tak jest było i będzie. Dajcie spokój każdy może mieć gorszy dzień i każdy czasem może być obsrany tudzież zarobiony. Nie ma firm ani ludzi idealnych. Mi też zdarzało się przyjeżdżać do Marka o 18:00 i czekać do 23:00 a potem dowedzieć się że mam przyjechać jutro. Czasami trzeba po prostu zrozumieć innych.
    Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
    teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
    czarna AR 156 1.8 T.Spark

    Komentarz


    • #52
      Misek akurat Twoje rozgoryczenie rozumiem - wiec nie wiem czego ode mnie chcesz?


      A to, ze ja czy Purchawa tlumaczymy Marka wynika z tego, ze zaraz niektorzy zrobia z niego jakiegos nawiedzonego, nieslownego kolesia i z doswiadczenia wiem, ze beda to Ci, ktorzy go na oczy nie widzieli.

      Jesli masz wrazenie, ze na kogos najezdzamy, to jestes raczej w bledzie.

      Podobnie jak Ty mamy rowniez prawo do wyrazenia wlasej opinii... Tak mi sie przynajmniej wydaje...
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #53
        Qrde, mi chodzi o jedno. Jak Marek chcial pomoc z wymiana turbiny, to Marek byl "cacy", jak Marek nie zrobil korekty, to juz jest "be".
        I wlasnie moim zdaniem to nie jest powod do roztrzasania "wszem i wobec" tego przypadku.
        Nie zrobil, to pomeczyc i umowic sie na inny termin.
        Sam tez czekam na nowy program, ale staram sie zrozumiec pewne sprawy i nie cisne "na juz". Moze tamta Fabia, tez byla kilka razy odkladana i trzeba bylo ja zrobic? Moze byl jakis bardziej palacy problem ?
        Czy to tak trudno czasem zrozumiec? A nie od razu sie obrazac i wykrzykiwac dookola, ze firma MT olewa klientow. Bo tak nie jest. Tylko o to mi chodzi. :?
        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

        STOP ECO-TERRORISM!

        Komentarz


        • #54
          Zamieszczone przez MiKruS
          Misek akurat Twoje rozgoryczenie rozumiem - wiec nie wiem czego ode mnie chcesz?
          w zasadzie dostales rikoszetem ops: :roll:

          Zamieszczone przez MiKruS
          A to, ze ja czy Purchawa tlumaczymy Marka wynika z tego, ze zaraz niektorzy zrobia z niego jakiegos nawiedzonego, nieslownego kolesia i z doswiadczenia wiem, ze beda to Ci, ktorzy go na oczy nie widzieli.
          ok, natomiast wolalbym rowniez uniknac przegiecia w druga strone skali :wink:
          Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
          http://www.disi-tune.pl
          Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
          Był WRX
          Była Octa

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez Purchawa
            Qrde, mi chodzi o jedno. Jak Marek chcial pomoc z wymiana turbiny, to Marek byl "cacy", jak Marek nie zrobil korekty, to juz jest "be".
            :shock: troche sie zagalopowales chyba... daleki jestem od "be" czy "cacy"... stwierdzam fakt :?

            Zamieszczone przez Purchawa
            Moze tamta Fabia, tez byla kilka razy odkladana i trzeba bylo ja zrobic? Moze byl jakis bardziej palacy problem ?
            nie rozsmieszaj mnie :? jedynym jej palacym problemem byl brak mocy :lol: uprzedzam komentarz - znam wlasciciela

            Zamieszczone przez Purchawa
            Czy to tak trudno czasem zrozumiec? A nie od razu sie obrazac i wykrzykiwac dookola, ze firma MT olewa klientow. Bo tak nie jest. Tylko o to mi chodzi. :?
            Gdyby moj przypadek byl odosobniony pewnie przyznalbym Ci racje :roll: Natomiast nie jest i sam doskonale o tym wiesz :? Chcesz porozmawiac o mojej poprzedniej korekcie :?:
            A moze o korekcie Karola :?: O Twojej pogadamy kiedy indziej :P
            Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
            http://www.disi-tune.pl
            Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
            Był WRX
            Była Octa

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez MisiekWAW
              Gdyby moj przypadek byl odosobniony pewnie przyznalbym Ci racje :roll: Natomiast nie jest i sam doskonale o tym wiesz :? Chcesz porozmawiac o mojej poprzedniej korekcie :?:
              A moze o korekcie Karola :?: O Twojej pogadamy kiedy indziej :P
              Wiem jak jest z korektami, ale tylko Ty zrobiles z tego afere. Moze i slusznie, ale niepotrzebnie w ten sposob. :?

              Przykladowo ja mialem wieksze rozczarowania i Link z pewna firma, a nie zrobilem z tego publicznej afery. Z jakich wzgledow to juz inna sprawa.
              "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
              Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

              STOP ECO-TERRORISM!

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez Yarek
                O czym Ty piszesz?
                A której części nie rozumiesz?
                Ehmmm... Przegapilem Twoj post.

                W zasadzie to nie rozumiem niczego.
                To znaczy niby rozumiem, ale prosilbym o doprecyzowanie.

                Chodzi o to, ze Karol chce wymienic turbine i dostal termin na pazdiernik '05???
                TDI 205PS

                Komentarz


                • #58
                  Ehmmm... Przegapilem Twoj post.

                  W zasadzie to nie rozumiem niczego.
                  To znaczy niby rozumiem, ale prosilbym o doprecyzowanie.

                  Chodzi o to, ze Karol chce wymienic turbine i dostal termin na pazdiernik '05???
                  Dokładnie tak jak napisałeś... Karol próbował umówić się na wymianę turbiny i taki własnie dostał termin :shock: o szczegóły pytaj Karola k

                  Szczerze mówiąc obserwuję to wszystko z niepokojem, ponieważ niedługo wymieniam olej i zaczynam się już rozglądać za jakimś zdolnym i solidnym "wirusologiem". Głównym kandydatem był właśnie Masters, ale coraz częściej słyszę (nie tylko od posiadaczy Octavii), że Marek ma ostatnio tendencję do zbywania klientów i odkładania słynnych już korekt w nieskończoność.
                  . pzdr Jarek
                  aktualnie: Octavia 1.6 TDI i Laguna III 2.0 dci

                  Komentarz


                  • #59
                    Yarek,
                    To i tak szybko... Karol na wymianę świstaka dostał termin październikowy
                    Karol próbował umówić się na wymianę turbiny i taki własnie dostał termin o szczegóły pytaj Karola
                    no bez jaj :szeroki_usmiech dostalem termin czerwcowy blizej nie okreslony :szeroki_usmiech

                    ale w sumie w temacie wymiany turbiny to nie ma co sie dziwic bo to nie jest 15 czy 20 minut roboty tylko prawie caly dzien a zrobienie korekty czy programu to zajmuje ok 30 minut i Marek powiedzial mi wprost - jesli mi sie spieszy to zebym poszedl do kogos innego a jesli mam czas to on mi to wymieni bez problemu tylko nie teraz ...
                    NajtFukinPatrol North-West

                    Komentarz


                    • #60
                      :mod: ej chłopaki dajcie spokój cała Polska na was patrzy, dajcie sobie po razie :box2 ,a potem zluzować :hura . Ahh te warszawiaki wszystkie takie nerwowe??? :roll:
                      ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                      www.wasilewski-foto.pl
                      KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                      Komentarz


                      • #61
                        Proponuje temat zamknac. Samiec zadal pytanie i odpowiedz zostala mu udzielona na pierwszej stronie, a kazda nastepna to tylko klutnia i kazdy przytacza swoje argumenty.

                        Jak sam zainteresowany bedzie mial cos w w/w sprawie do dodania to chetnie odblokuje.
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X