Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dokładka zderzaka do kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dokładka zderzaka do kombi

    Zamieszczone przez Maicroft
    A Ty sie Michal zaciales czy jak z tymi chlapakami :twisted:
    Nie lubie jak mi sie cos dynda i szpeci auto...
    FabiaClub.pl
    Koni Sport+Vogtland-40
    PerfectService by DobryGrześWawa

  • #2
    dokładka zderzaka do kombi

    chciałbym zrobic dwie końcówki w tdi kombi ale mam trochę zadartą dupę jak wszystkie kombi . może ktoś wie gdzie i co ważne za rozsądne pieniądze można zrobić dokładkę zderzaka ? i żeby nie wyglądało tak jakby coś odpadło :?

    Komentarz


    • #3
      Re: dokładka zderzaka do kombi

      Zamieszczone przez pet102
      chciałbym zrobic dwie końcówki w tdi kombi
      Pomocne by bylo napewno jak bys napisal z ktorego roku jest octa(przed/po face liftingu)
      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

      Komentarz


      • #4
        110koni z 2003 kombi :

        Komentarz


        • #5
          Re: dokładka zderzaka do kombi

          Zamieszczone przez pet102
          chciałbym zrobic dwie końcówki w tdi kombi ale mam trochę zadartą dupę jak wszystkie kombi . może ktoś wie gdzie i co ważne za rozsądne pieniądze można zrobić dokładkę zderzaka ? i żeby nie wyglądało tak jakby coś odpadło :?
          Zobacz:
          Link i 403 Forbidden
          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

          STOP ECO-TERRORISM!

          Komentarz


          • #6
            Eba miała swego czasu fajny design dla octavi liftback dawno mnie tam nie było ale jak byłem mówili że pracują nad czymś do kombi
            EBA - Producent elementów z tworzyw sztucznych i włókien szklanych, przemysł szynowy, tuning samochodów, akcesoria ogrodowe, elementy kompozytowe PWS, Nowy Sącz

            Komentarz


            • #7
              apropos Eby... o ile design jest kwestią gustu i w zasadzie nie powinien podlegać dyskusji :zlosnik: o tyle jakość a raczej jej brak powinien zainteresować każdego potencjalnego kupca :roll: - także przed ewentualnym zakupem polecam lekturę tego artykułu - click

              pozdrawiam 8)
              Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
              http://www.disi-tune.pl
              Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
              Był WRX
              Była Octa

              Komentarz


              • #8
                misiek zgoda moze jakość szwankuje ale jak widziałem fabię to mi włosy dęba staneły efekt i jakść były porażające

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez djczas
                  misiek zgoda moze jakość szwankuje ale jak widziałem fabię to mi włosy dęba staneły efekt i jakść były porażające
                  mi to włosy na głowie dęba stają jak widze :Bojesie: :jaja design Eby ale może ja jakiś dziwny jestem k
                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                  http://www.disi-tune.pl
                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                  Był WRX
                  Była Octa

                  Komentarz


                  • #10
                    mnie wiekszość ich pomysłów sie nie podoba ale u nich jak narazie znalazłem zderzak przedni gdzie mógłbym schować dwa daleko sięgi hell luminator xenon zasięg około 1 km ops: :szeroki_usmiech

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez djczas
                      mnie wiekszość ich pomysłów sie nie podoba ale u nich jak narazie znalazłem zderzak przedni gdzie mógłbym schować dwa daleko sięgi hell luminator xenon zasięg około 1 km ops: :szeroki_usmiech
                      znaczy chodzi Ci o taki zderzak jak w zeszłym roku miał BaPit w swoim potworku :lol:
                      Z obniżonym zawiasem i felgami 17cali wyglądało to git k na seryjnym zawiasie i mniejszych felgach będzie wyglądało strasznie :? IMO oczywiście :roll:
                      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                      http://www.disi-tune.pl
                      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                      Był WRX
                      Była Octa

                      Komentarz


                      • #12
                        ddokładnie tak ja obniżam zawiaski jakies 2 do 3 cm

                        Komentarz


                        • #13
                          Niestety musze przyznać się ze bez obniżenia zawieszenia to ten zderzaczek nie prezentuje sie tak grożnie. też wkrótce obniżam zawieche k
                          Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                          Komentarz


                          • #14
                            Re: dokładka zderzaka do kombi

                            Zamieszczone przez pet102
                            chciałbym zrobic dwie końcówki w tdi kombi ale mam trochę zadartą dupę jak wszystkie kombi . może ktoś wie gdzie i co ważne za rozsądne pieniądze można zrobić dokładkę zderzaka ? i żeby nie wyglądało tak jakby coś odpadło :?
                            Zagadaj do użytkownika "Luca" on ma w swojej wściekłej Octavce :twisted: dokładkę.
                            Sam na niej, parę razy zawisłem :lol:

                            Pozdrawiam
                            Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                            Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                            BMW serii 3... Radość z jazdy.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X