Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

felgi Ronal R38

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • felgi Ronal R38

    ja proponuje jakiegos clariona,przyzwoite radyjka i znajdziesz cos do 1000 np.Link lub Link

  • #2
    felgi Ronal R38

    Chciałem poznać opinie forumowiczów na temat felg Ronal R38. Chodzi mi o zarówno walory użytkowe jak i estetyczne. Z tego co widziałem raczej nie przychylnie pisze się o jakości włoskich felg Alessio, a ciekawi mnie jak oceniacie szwajcarskie Ronale.
    Leon FR 2.0TDI 170KM

    Komentarz


    • #3
      Dosc ladny wzor. W duzym rozmiarze beda ladnie wygladac. Jaki zamierzasz zalozyc?

      Poza tym Ronale uchodza za dosc wytrzymale felgi wiec mysle, ze mozna sie skusic.
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        16 cali, bo nie chce przesadzac z rozmiarem...
        Zawsze jak w pracy poogladam sobie forum i zdjecia fajnych octavek z 17 i 18 to sie podpalam, ale powrot do domu przez wrocławskie kratery mnie studzi. Mam taki tor przeszkód, że wole mniejszy profil i spokoj przy kraweżnikach

        Teraz jezdze na 15tkach stalowych, wiec skok jakosciowy do aluminowych 16stek i tak mi starczy.
        Leon FR 2.0TDI 170KM

        Komentarz


        • #5
          miałem 15" w Toledo z kapciami 195/50, nie oszczędzałem ich - a wytrzymały bez prostowania tak ca. 60 kkm na naszych drogach - polecam k
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • #6
            Porządna firma, szkoda tylko że teraz wszystkie felgi Ronala są robione w Polsce. Może nie stracą na jakości. Choć ostatnio spotkałem się z różnymi opiniami.

            Komentarz


            • #7
              szkoda tylko że teraz wszystkie felgi Ronala są robione w Polsce.
              w week przy piwku miałem możność rozmowy z kolegą, który pracuje w Alcarze - mówił, że większkość firm produkujących fele zamawia swoje kółka w tej samej fabryce....

              Komentarz


              • #8
                a gdzie ta fabryka jest tak konkretnie?
                Leon FR 2.0TDI 170KM

                Komentarz


                • #9
                  a gdzie ta fabryka jest tak konkretnie?
                  a o tym jakoś się nie zgadało...albo ja nie pamiętam ops: :wink:

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez BioBogon
                    a gdzie ta fabryka jest tak konkretnie?
                    AFAIK Rzeszowszczyzna
                    TDI 205PS

                    Komentarz


                    • #11
                      Rzeszowszczyzna
                      masz Mikrus rację gdzieś w tym regionie 8)

                      Komentarz


                      • #12
                        dokładnie - Nisko, Stalowa Wola, Sandomierz i coś czego nazwy zapomniałem :diabelski_usmiech
                        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                        Komentarz


                        • #13
                          Mnie wydawało się, że fabryka jest w Wałbrzychu. Kilka razy koło niej przejeżdzałem

                          Komentarz


                          • #14
                            fabryka Ronal'a jest w Wałbrzychu, ja wymieniłem "zagłębie alufelgowe" :diabelski_usmiech
                            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X