Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ramka do navi 510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez ducker
    maciekGD, trochę trzeba skorygować Twój wpis:

    - co do ramek z Chin ... cena = jakość ... nie bądźcie zdziwieni, jak okaże się że deseń na ramce ma się ni jak do oryginalnego, że odcień nie pasuje i ramka dziwnie odstaje przy krawędziach. Ostatnio jak montowałem to miałem wrażenie, że chińczyk zasnął przy wtryskarce.
    Właśnie nie do końca, bo z tego co na szybko przeglądałem, to ramki kosztują około 20$, czyli drożej niż u nas.

    A nie twierdzę, że kupiłem najtaniej jak się da ale zmierzam do tego, że nie warto koniecznie szukać po Chinach i właśnie u allegrowych Januszy. A jasne, mając jakieś tam zniżki będzie taniej.

    Co do aluminium - miałem właśnie na myśli kolor. A więc ogólnie lepiej już kupić folię 3M szczotkowane aluminium i cieszyć się grubszym portfelem :P

    Komentarz


    • #27
      Ja właśnie wczoraj zamówiłem u Chinoli podobno pokazuje że wysłali . Czekam zobaczymy po jakim czasie przypłynie.
      Pozdrawiam
      Marcin Szarejko
      Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez ejko
        Ja właśnie wczoraj zamówiłem u Chinoli podobno pokazuje że wysłali . Czekam zobaczymy po jakim czasie przypłynie.
        A udało Ci się dobrać u majfrendów kolor, który pasuje do Tourowych dekorów deski ?
        ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

        JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
        JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

        OCP Poznań -> Mapa Spotów

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez ducker

          A udało Ci się dobrać u majfrendów kolor, który pasuje do Tourowych dekorów deski ?
          Zobaczymy. Wydaje mi się że tak ale z niecierpliwością czekam. Jak coś to będzie malowanie
          Pozdrawiam
          Marcin Szarejko
          Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

          Komentarz


          • #30
            Re: Ramka do navi 510

            edit 14.06
            pytanie nieaktualne, zakupiłem bolero z octavii, zamontowane bez wymiany ramki
            dzięki za wszystkie odpowiedzi


            Witam wszystkich,

            W O2FL będe wymieniał swinga na bolero.

            Ze względu na chore ceny bolero z O2 mój wybór padł na bolero z superba
            (z początków S2, bez wskaźnika poduszki pasażera, czyli 3T0 035 156 B
            Po lekturze forum wnioskuję, że kształt tej wersji bolero jest taki jak columbusa (?),
            w związku z czym będę wymienial również ramkę.

            Czy ktokolwiek mógłby potwierdzić, że ramka 1ZO 858 069 BF jest ramką:
            - pasującą do moich potrzeb (bolero z superba)
            - do O2FL
            - wersja climatronic
            - kolor srebrny

            Załaczam poglądowe foto ramki - zdaje się, że takiej potrzebuję?

            PS. swing z kodem pin będzie na sprzedaż[/b]
            Załączone pliki
            octavia 2 FL 2.0 TDI 140 CFHC '12
            superb 2 2.0 TDI 140 '11

            Komentarz


            • #31
              Też szukam takiej ramki do O2FL po wymianie Swinga na Columbusa. U mnie 1Z0858069BK2AU - ale cena w ASO w Krakowie 410 zł. Nie da się gdzieś taniej?
              Chinola nie chcę.

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez Muzzler
                Chinola nie chcę.
                No to nie da się taniej.
                Moje 1.6 MPI BSE

                Komentarz


                • #33
                  Zwyczajnie uważam za niemoralne, że ramka do Swinga kosztuje 40 zł, a do Columbusa 10 x tyle.
                  Zamawiam z Chin, 20$ jestem skłonny poświęcić nawet jak będzie lipa.

                  Komentarz


                  • #34
                    Ja mam z Chin i jest ok, jedynie u mnie okazało się że mały przyjaciel wlozyl ramke z fakturą szczotkowanego aluminium.

                    Okleilem sobie resztę i jakos się trzyma na razie :-)
                    Moje 1.6 MPI BSE

                    Komentarz


                    • #35
                      Szukając w sieci ramki natrafiłem na kilka wykluczających się informacji co do numerów poszczególnych ramek. Jeśli ktoś szuka gładkiej srebrnej ramki do O2FL pod radio RNS-510 (Columbus) lub RNS-310 (Amundsen), będzie potrzebował takich ramek jak poniżej. Rożnica polega w maskownicy panelu klimy, która nie jest wyjmowalna, lecz wklejona na stałe. Można to oczywiście wyjąć siłą, ale wiąże się to z ryzykiem zniszczenia ramki. Wyjątek stanowią ramki z Chin, tam dostajemy ramkę i dwa panele do wyboru.

                      1Z0 858 069 BH 2AU
                      ]"]404 Not Found

                      1Z0 858 069 BK 2AU
                      ]"]404 Not Found

                      Komentarz


                      • #36
                        Szanowni!
                        Chcę zamontować nawigację u siebie.
                        Dziś mam radio SWING i ramkę taką jak na załączonym obrazku.
                        Potrzebuję ramki o nrze katalogowym 1Z0 858 069 L 2AU - koniecznie z "siatką". Alternatywą byłaby jakaś forma przejściówki, która wypełniłaby przestrzeń między obecną ramką a przyszłą nawigacją. Dzwoniłem do kilku serwisów, patrzyłem w internetach - oryginalne ramki kosztują 360-400 zł, na aliexpress nie ma takiego wzoru ramki. Czy kojarzycie, gdzie można nieco taniej znaleźć interesujący mnie kawałek bądź co bądź plastiku? Albo całą ramkę, albo "przejściówkę".
                        Załączone pliki

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X