Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BCM - rodzaje

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Dzięki. Tego mi trzeba było.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #27
      koleś Piotrze

      Spróbuj najświeższy ostatni z listy, chyba że cena będzie przerażająca.
      Ostatnio edytowany przez gradek; 9065.

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
        cena będzie przerażająca.
        No i taka jest
        Znalazłem trochę tańszy. 3C0......AJ
        Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
          No i taka jest
          Znalazłem trochę tańszy. 3C0......AJ
          Też dobry.
          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
          ​​​
          Grzegorz

          Moja Ambitna Czarnula

          Komentarz


          • #30
            Witam poszukuje właśnie modułu komfortu bcm 87 h lub p czy ktoś coś ma ?

            Komentarz


            • #31
              Panowie, jeżeli ktokolwiek tu jeszcze zagląda, to proszę o radę:
              Mam w swojej Octavii Tour moduł 1K0 937 085L, planuję założyć halogeny i być może w przyszłości elektrykę w tylnych drzwiach, nie wiem czy jeszcze coś mi się zamarzy. W każdym razie przejrzałem już kilka forów i wniosek nasuwa się jeden 1K0 937 087P. Jednak wyczytałem także, żeby szukać jak najnowszej wersji, ona będzie miała zawsze więcej możliwości. Nie chciałbym wybiegać bardzo daleko poza mój 2012 rocznik, ale znalazłem także 1K0 937 087AB i sprawdziłem że ma piny od tylnych zamków drzwi i przeciwmgielnych. Pytanie, czy piloty będą z nim śmigały, czy skupić się jednak na P???

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez michumal Zobacz wpis
                Pytanie, czy piloty będą z nim śmigały, czy skupić się jednak na P???
                Oczywiście że będą działać po wcześniejszej ich adaptacji do nowego bcm .

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez michumal Zobacz wpis
                  Panowie, jeżeli ktokolwiek tu jeszcze zagląda, to proszę o radę:
                  Mam w swojej Octavii Tour moduł 1K0 937 085L, planuję założyć halogeny i być może w przyszłości elektrykę w tylnych drzwiach, nie wiem czy jeszcze coś mi się zamarzy. W każdym razie przejrzałem już kilka forów i wniosek nasuwa się jeden 1K0 937 087P. Jednak wyczytałem także, żeby szukać jak najnowszej wersji, ona będzie miała zawsze więcej możliwości. Nie chciałbym wybiegać bardzo daleko poza mój 2012 rocznik, ale znalazłem także 1K0 937 087AB i sprawdziłem że ma piny od tylnych zamków drzwi i przeciwmgielnych. Pytanie, czy piloty będą z nim śmigały, czy skupić się jednak na P???
                  Bieda wersja jak na same halogeny i elektryke tylnych drzwi to 086J . Ja taki mam u Siebie.

                  Komentarz


                  • #34
                    Witam. Mam skode octavie 2 fl 1.6 mint BSE. Chciałem wymienić BCM na wyższy. Posiadam 1K0937085H. Żeby dołożyć dzienne i przeciwmgłowe. Skoda posiada szyby elektryczne tylko z przodu. Jaki BCM z 1K0937087 mogę założyć żeby wszystko grało

                    Komentarz


                    • #35
                      1k0937087e
                      Skoda Octavia II FL
                      Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                      Komentarz


                      • #36
                        1K0937087E to wersja M a ja szukam czegoś H+ i zastanawiam się czy mogę zamienić BCM 1K0937085H na 1K0937087R?

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez TomZol13 Zobacz wpis
                          1K0937087E to wersja M a ja szukam czegoś H+ i zastanawiam się czy mogę zamienić BCM 1K0937085H na 1K0937087R?
                          Jeśli masz z tyłu korbki to OK

                          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                          Komentarz


                          • #38
                            Witam panów i porady potrzebuje, moja bieda wersja Mint z korbami z tyłu, jedyne co chce uruchomić/doposażyć w mojej o2fl to halogeny/przeciwmgielne/doświetlanie zakrętów - więcej nic mi nie potrzeba ---> jakiego modułu szukać, jakie numery ???

                            Komentarz


                            • #39
                              1K0937087E gdyż łatwo go dostać
                              Skoda Octavia II FL
                              Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                              https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                              Komentarz


                              • #40
                                chyba 086 tez da rade

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez spacewalker Zobacz wpis
                                  chyba 086 tez da rade
                                  Tak. Była u mnie niedawno Octavia z 086 i halogenami z fabryki. Kluczyk był typu jajko więc nie wiem czy on scyzoryki obsłuży.
                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    086 obsłuży scyzoryk na 100% - u siebie dokładałem halogeny i zakładałem właśnie 086.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      086 nie obsluguje xenonów z przesloną, czyli takie gdzie jest D2S, jak jest D1S to chyba xenon jest sterowany z modulu pampy, dlatego nie trzeba 087

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X