Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przełącznik świateł automatycznych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przełącznik świateł automatycznych

    Witam,

    Czy przełącznik z linka poniżej będzie pasował do wymiany zwykłego na auto w O2 FL 2009r?
    Oczywiście dodatkowo kodowanie.


    Link

  • #2
    Wyjmij swój przełącznik i sprawdź jaką masz wtyczkę - szeroką czy wąską. Sprzedający sienie pochwalił ;/


    Jeżeli wymienisz na AUTO to i tak tylko ozdoba - jak nie masz czujnika zmierzchu deszczu na szybie - albo musisz zamontować "chiński czujnik"
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      Wyjmę przełącznik jutro i sprawdzę, O2 FL jest w wersji Elegance na xenonach, czujnik chyba powinien być zintegrowany z czujnikiem deszczu, który jest obecny na pokładzie

      Komentarz


      • #4
        Tzn czujniki są dwa, ale w jednym 'plastiku' z tego co kojarzę. Nie wiem czy były Octy np tylko z czujką deszczu...

        Komentarz


        • #5
          Dziwne, że nie masz takiego włącznika. Wtyczka będzie pasować ale w opisie same vw więc może być czerwone podświetlenie i u góry będziesz miał szparę bo włącznik Octavii ma ring szerszy u góry i węższy na dole.
          Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            Mnie zależało żeby automatycznie się zapalały po włączeniu zapłonu. Nie mam żadnych czujników i działa bez programowania. Używane ori w niezłym stanie. Zamienniki niestety miały inny zielony kolor podświetlenia.
            Załączone pliki

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X