Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia 2 Radio Swing

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia 2 Radio Swing

    Temat na pewno był wałkowany ale nie mogę znależć. Jest tak : Octavia 2 - polift, radio Swing - mam kupione drugie radio swing - pierwsze padło. Mam kod czterocyfrowy i po podłaczeniu wszytko działa ok.
    Pytanie : gdzie należy wpisać kod na stałe żeby po odcięciu zasilania go nie wklepywać. mam vcds i kabel,
    Krzysztof512

  • #2
    Nigdzie. Raz wpiszesz i będzie zapamiętane. Nie musisz tego robić VCDSem.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Krzysztof512 oryginalne radio jest zakodowane w samochodzie. Jak wsadzisz inne to prosi o kod ale jak już podasz to będzie pamiętać do momentu aż odepniesz aku. Jakoś tak

      Komentarz


      • #4
        chodzi mi właśnie o to aby nie podawać - za każdym razem jak wyjmuję akumulator
        Krzysztof512

        Komentarz


        • #5
          No to odepnij aku i podłącz po chwili. Radio powinno się uruchomić. U mnie tak jest w Fabii (już trzecie oryginalne radio), w Sharanie też tak mam z oryginalnym ale już drugim radiem.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Krzysztof512 Zobacz wpis
            chodzi mi właśnie o to aby nie podawać - za każdym razem jak wyjmuję akumulator
            Nic nie będziesz podawał. Raz wpisany kod radia jest zapamiętany na stałe.
            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
            ​​​
            Grzegorz

            Moja Ambitna Czarnula

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis
              Nic nie będziesz podawał. Raz wpisany kod radia jest zapamiętany na stałe.
              Potwierdzam.

              Grzechu ma rację. Przetestowane SWIING -> BOLERO -> COLUMBUS.

              Raz wpisany kod i potem spokój.

              ...Moje Cappuccino MPi...

              jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
              sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
              wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

              Komentarz


              • #8
                Jakbyś licznik zmieniał to z tego co pamiętam chce kod

                Komentarz


                • #9
                  Cześć!

                  Pozwolę sobie podłączyć się do tematu. Kupiłem ostatnio SWING do O2 i przyszło o numerze: 5J0 035 161 D - chyba od roomstera
                  Na pierwszy rzut oka nie zauważyłem potencjalnych problemów, ale po wsadzeniu taki oto zonk... Da się do jakoś zamaskować? Na pierwszy rzut oka ramka od columbusa mogła by pasować, ale na aledrogo 120+ zł więc nie chcę ryzykować niedopasowaniem.. Pomożecie?

                  Pozdrawiam,
                  CK
                  swing.PNG

                  Komentarz


                  • #10
                    potrzebujesz innej ramki. Tak się składa ,że taka mam za zbyciu

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X