Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana pompy ABS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana pompy ABS

    Chcę do Octavii II włożyć licznik poliftowy. Już czeka na półce. Żeby wszystko działało konieczna jest wymiana pompy ABS.
    Obecnie jest 1K0 907 379 P.
    Czy mogę włożyć 1K0 907 379 BH??
    Jakie inne literki powinna mieć pompa?
    Proszę o pomoc.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

  • #2
    Hej.
    Nie lepiej założyć pompę 1K0 907 379 BJ lub CC.
    BJ chyba jest tańsza od CC ale już masz bazę dla kolejnych modów i obie pomy są "wypaśone" .
    ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

    Komentarz


    • #3
      Mam CC i będę ją montował, ale z tego co sie dowiedziałem ona plug and play nie pasuje, trzeba uchwyt montażowy zmienić, wtyczkę oraz adaptery do przewodów hamulcowych bo jest inna średnica, tak przynajmniej wyszło gdy kolega montował CC do golfa 5.

      Komentarz


      • #4
        Pamiętam, że mi ją proponowałeś. Wolałbym jednak bez przeróbek, włożyć i podpiąć. No i BH miałbym taniej. Tylko czy będzie pasowała?
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Dokładnie tak. Kup pompę z uchwytwm montażowym i chyba dwie przejściówki na sztywne przewody hamulcowe.
          ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
            Chcę do Octavii II włożyć licznik poliftowy. Już czeka na półce. Żeby wszystko działało konieczna jest wymiana pompy ABS.
            Obecnie jest 1K0 907 379 P.
            Czy mogę włożyć 1K0 907 379 BH??
            Jakie inne literki powinna mieć pompa?
            Proszę o pomoc.
            Ja montowałem BM przewody są p&p, do wymiany mocowanie i przepinowanie wtyczki

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X