Mo ktoś zamontowane to na autku - chciałbym zobaczyć jak to wygląda na samochodzie
rozstaw czujników parkowania z przodu o2 przed fl
Zwiń
X
-
Tagi: Brak
-
rozstaw czujników parkowania z przodu o2 przed fl
witam
czy ktoś z forum może zmierzyć rozstaw czujników parkowania w przednim zderzaku w o2 przed fl
powiedzmy pomiar zaczynając od końca zderzaka przy kole do środka zderzaka
pozdrawiam
-
rrobert, a zdjąłeś już skorupę? Istnieje duże prawdopodobieństwo że będą zaznaczone miejsca gdzie mają przyjść czujniki parkowania. Skoro są zaznaczone otwory gdzie mają przyjść spryski lamp to pewnie i są zaznaczone miejsca na czujniki parkowania
Przyjrzyj się dobrze
SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007
Komentarz
-
pewnie tak
ale jak juz zdejmę zderzak i nie będzie to problem. to też wolał bym być przygotowany na obie możliwości ze niema lub ze są znaki. miałem kolizje i zderzak był wymieniany na nowy, może nie być fabryczny- ale powinien bo naprawa była w ASO
dzięki za info
Komentarz
-
rrobert, http://allegro.pl/skoda-octavia-2-ii...882155048.html tu dobrze widać gdzie powinny być dziurownie
Komentarz
-
-
Zdejmuj zderzak w ciemno - na 100% od tyłu masz oznaczone miejsca wiercenia otworów.Zamieszczone przez rrobertno tak widać
ale pomiar to pomiar
Nie słyszałem o zamiennikach zderzaków - ASO ma na stanie oryginały zagruntowane - tylko lakierują pod kolor.
Ja u siebie montowałem czujniki - najpierw cieniutkim wiertłem wiercisz od "lewej" strony na wylot. Potem od frontu wchodzisz wiertłem docelowym.
Rada - nie używaj wierteł "motylkowych" - plastik jest zbyt miękki i nie uzyskasz równego otworu. Ja zastosowałem i kicha - to nie jest to.
Polecam wiertła stopniowane lub choinkowe (na allegro po ok 40PLN)
Komentarz
-
-
kowaltom99 - dzieki za imformacje ale jakoś i tak prosił bym o pomiar dla spokoju ducha.
leszekmw - jak byś mógł to bym prosił
pozdrawiam
Komentarz
-
rrobert, jutro .
[ Dodano: Pią 18 Sty, 13 09:39 ]
rrobert, a więc między narożnym czujnikiem nad halogenem a tym przy tablicy sa 42cm . pewnie gdyby to idealnie mierzyć ponieważ zderzak jest zaokrąglony mogło by wyjść 41.7-8mm .O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
GVI 1.4TSI
LANCIA YPSILON 1.2 MPI
tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI
Komentarz
Komentarz