Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

fotele O2FL RS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • fotele O2FL RS

    Posiadam vcds 12.12 i nie mogę zakodować trybu amerykańskiego w OIIFL AMBIENTE. Zmieniam w BAJT 11 BIT 0 i coś mi nie chce się zakodować,jak inaczej to sprawdzić(zrobić)?p.s. Czy można kodować na włączonym silniku czy trzeba na zapłonie,bo przy ostatniej zabawie padł akumulator.
    RICHI

  • #2
    fotele O2FL RS

    proszę o podpowiedz czy fotele w O2FL RS są wygodne??

    [ Dodano: Pon 22 Wrz, 14 19:57 ]
    zakupiłem i czekam ale nie siedziałem w nich i troche sie martwie kurde

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez greg2210
      proszę o podpowiedz czy fotele w O2FL RS są wygodne??
      są bardzo wygodne :!:
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Dzieki wielkie kolego bo wywaliłem ponad 2k w sumie w ciemno coś mnie podkusiło zawsze takie chciałem tylko wieczorem zaczęły Mnie gnieśc wątpliwości..... ale mam nadzieje ze bede z nich zadowolony

        Komentarz


        • #5
          kupiles fotele z OIIFL RS do OIII?
          Spalanie - Motostat.pl
          Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
          Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
          Sprzedam na OLX!!

          Komentarz


          • #6
            ojj chyba wpisałem post do złego forum
            kupiłem fotele od O2FL RS do O2FL elegance i w nich wcześńiej nie ssiedziałęm stad moje obawy przyszły za póżno po zakupie

            [ Dodano: Pon 22 Wrz, 14 21:48 ]
            ale jak najbardziej prosze o komentarza przynajmniej do czasu dostarczenia przesyłki przez kuriera potem sam sie wypowiem

            Komentarz


            • #7
              greg2210, pocieszę cię, że gdybyś kupił fotele od O2 RS to równie dobrze by ci się w nich siedziało bo są takie same :wink:
              no ale pewnie za to FL troszkę dopłaciłeś :lol:
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                cena tych foteli chyba jest podobna ?? raczej chodzi o rok produkcji i ich czas użytkowania Moje zamówione są z 2011 roku zawsze to lepiej niż z na 2008 zadałęm pytanie do użytkowników skody gdyż podkusiłem się bez rozeznania tematu

                Komentarz


                • #9
                  no to zrobiłeś grubego moda na fajną kase, raczej lepiej kupić z jak najmłodszego auta, wtedy fotele nie są wysiedziałe, zniszczone itd. a różnica w cenie zapewnie nie duża
                  Mastershine - Auto Detailing Studio

                  Komentarz


                  • #10
                    można też szukać stołków dynamic, to to samo co RS tyle, że inna tapicerka a cena zdecydowanie mniejsza
                    Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                    Komentarz


                    • #11
                      teraz mam jeszcze jeden problem moje stołki posiadaja podgrzewane fotele niestety Mój Oktan nie;( i teraz cza by sie rozgladnac za gratami do złozenia tego tematu może ktos podpowie lub poda link do takiego modu

                      Komentarz


                      • #12
                        Forum - Octavia Club Polska

                        Seat Leon ST FR by mirek_p11

                        Fotki
                        Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                        Fotki

                        Komentarz


                        • #13
                          Fotele z przodu są bardzo wygodne i świetnie trzymają (żona w szybkich zakrętach nie marudzi :wink: ), niestety minus jest taki, że osoby o bardziej krągłych kształtach po prostu się nie mieszczą.
                          Dodam na marginesie, że tylna kanapa bardzo sztywna, chociaż nie wiem jak jest w zwykłej wersji.

                          GARAŻ

                          Komentarz


                          • #14
                            nieiwe jak jest w rs ale w zwykłej wersji sa bardzo sztywne
                            jesli chodzi o siedzenia to dzisiaj mi przyszły wyglądają fajnie i chyba niejest tak dramatycznie powinno być wygodnie choc jeszcze nie zainstalowane;(

                            Komentarz


                            • #15
                              A właśnie moze wklei ktoś foto foteli z rs przed i po fl?

                              Greg pokaż coś tam kupił :lol: :lol:
                              MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                              KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                              Komentarz


                              • #16
                                W obu generacjach fotele były takie sam, różniły się tylko materiałem.

                                Komentarz


                                • #17
                                  No właśnie mam takie same co kolega zamieścił na zdjęciach obecnie fotele są u kolegi tapicerka tu dołoży tam podciagnie jak to fotele używane w stanie idealnym jednak posiadały małe wygniecenia boczne myślę że jutro je odzyskać i w tygodniu zamontuje

                                  [ Dodano: Pią 26 Wrz, 14 13:27 ]
                                  Teraz poszukuje panela climatronica z funkcją pod grzewanych stołków sterownika itd .... wtedy dupeczki bada cieple

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez greg2210
                                    Teraz poszukuje panela climatronica z funkcją pod grzewanych stołków
                                    jak do przedlifta to lezy u mnie gdzieś taki :diabelski_usmiech
                                    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez greg2210
                                      Teraz poszukuje panela climatronica z funkcją pod grzewanych stołków sterownika itd .... wtedy dupeczki bada cieple
                                      U mnie też leży tylko że poschodziła czarna farba z niego ;/ Nie widać tego bardzo jak się zamontuje ale widać :P
                                      Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                                      Nowa Czarnulka O3 RS
                                      Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        właśnie u Mnie jest wersja FL ale dziekuje za checi dzwoniłem do Gościa który sprzedał mi fotele i okazuje sie ze ma panel climatronic z grzanymi stołkami z tego samego rsa jak zadzwonie do niego jeszcze raz okaze sie ze ma sterownik i wiązkę tylko ze cieżki w gadce nie samowicie i na raz wszystkiego nieogarnia hehh

                                        [ Dodano: Wto 30 Wrz, 14 13:47 ]
                                        mam pytanie dotyczace climatronica zamówiłem na allegro z funkcja podgrzewania ale ktoś mi powiedział ze moze być problem bo w rsie byly dwa modele siedzen i moze ten panel nie podejsc z racji ilości pinów czy jakos tak ??? cos mówil o SP2 ?? niezrozumialem

                                        [ Dodano: Sro 01 Paź, 14 23:59 ]
                                        są siedzenia i jest lux troche inaczej się siedzi musze sie przyzwyczaić przejechałem sie dopiero 5km od mechanika

                                        [ Dodano: Pon 06 Paź, 14 07:59 ]
                                        stwierdzam że siedzenia są bardzo wygodne trzymanie boczne tez jest ok ale nie są męczące boczki ktos pisał że osoby grubsze beda miec ciasno ale troszke to przesadzone jeżdzi się jak w innym szkodniku

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X